کریستوفر نولان را در مجموعه صندلی بان نشسته و توییتر به عنوان یک الگوی رفتاری - CNET

آیا در نظر گرفتن تعداد زانو نشسته? کارگردان کریستوفر نولان در مورد یک صحنه با Matthew McConaughey در مجموعه ای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399
fl-29624.jpg

آیا در نظر گرفتن تعداد زانو نشسته? کارگردان کریستوفر نولان در مورد یک صحنه با Matthew McConaughey در مجموعه ای از Interstellar.

ملیندا سو Gordon

اگر شما نمی مجاز به نشستن در محل کار به شما دریافت بیشتر انجام می شود ؟ ظاهرا شعار مدیر فیلم کریستوفر نولان مصرانه معتقد است صندلی را تشویق یک عقیم مجموعه فیلم براساس بازیگر, آن هاتاوی که مشغول به کار با نولان در فیلم بتمن شوالیه تاریکی افزایش می یابد.

"کریس همچنین اجازه نمی دهد که صندلی... و استدلال خود را است اگر شما صندلی و مردم نشسته اند و اگر آنها نشسته و آنها کار نمی کند" هاتاوی گفت: تنوع در روز دوشنبه. "او به این باور نکردنی فیلم از نظر دامنه و جاه طلبی و قابلیت های فنی و احساسات است. آن را همیشه در پایان رسد تحت برنامه و بودجه. من فکر می کنم او را بر روی چیزی با صندلی چیزی است."

نولان عجیب و غریب ضد نشسته قانون نمی نشستن حق با طرفداران که در زمان به توییتر خود در واکنش خنده دار.

Mystery Science Theater 3000 نویسنده و بازیگر بیل کوربت پیشنهاد یک صندلی شوخی مناسب برای نولان.

طرفداران دیگر پیشنهاد صندلی و صندلی رستوران می تواند باعث نولان به خالص شوک.

در اینجا چند صندلی جوک شایسته ایستاده اند.

حتی بذله گو است و در بند.

یکی از طرفداران فیلم ها اشاره کرد و از همه به یاد ماندنی نشسته لحظات نولان در فیلم قبلی مانند بتمن در فیلم شوالیه تاریکی آغاز و میان ستاره ای و یادگاری.

یکی دیگر از نقاط فن کردن تصاویر از بازیگر رابرت پتینسون نشسته خود را در محل در طول فیلمبرداری از نولان آینده فیلم نکنيد.

نولان هنوز به عموم گفت هر چیزی در مورد غیر معمول خود را بدون صندلی حکومت اما باید آن را در کار مورد علاقه خود را با توجه به تمام نامزد ها و جایزه های او به دست آورده خود را برای فیلم های قبلی.

طرفداران باید صبر کنید تا ببینید چقدر شخصیت او نشستن در جدیدترین فیلم نکنيد که بازدید تئاتر در Aug. 12.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن