3 راه برای Roughhouse پسر خود را دوست دارم

آیا شما تا کنون دریافت زانو راست به کلیه? این بسیار ناراحت کننده است. اما هنگامی که آن را به دنبال غیرقابل کن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 اردیبهشت 1399

آیا شما تا کنون دریافت زانو راست به کلیه? این بسیار ناراحت کننده است. اما هنگامی که آن را به دنبال غیرقابل کنترل شده giggling یک کودک آن را بسیار آسان برای درد به ذوب شدن به خنده. Roughhousing با پسر خود یک انفجار است. نه به ذکر است, این یک راه فوق العاده برای ساخت عمیق اوراق قرضه دریافت برخی از ورزش و رشد فرزند خود را از هوش هیجانی است. این فقط با کودکان نوپا ، نوجوانان می تواند roughhouse بیش از حد. اگر چه آن را می شود کمی بیشتر به چالش کشیدن با نوجوان به عنوان او ممکن است قادر به شما را.

بسیاری از ما نگرانی در مورد ایمنی وقتی که می آید به roughhousing—و به درستی. اما ما نمی توانیم overcorrect. وجود دارد بسیاری از مزایای به خشن و فیزیکی بازی برای پسران, تا پاسخ این است که به پرتاب آن را در دسترس نباشد. در اینجا 3 راه به roughhouse پسر خود را دوست دارم (و جلوگیری از کسانی که مزاحم سفر به استروژن).

1. کیسه خواب کشتی

پاک کردن همه چیز شکستنی از یک اتاق بزرگ. باید یک شخص ثالث لغزش کیسه خواب بیش از سر خود را. سپس گریبان یکدیگر است. شخص ثالث می تواند ایستادن با یک بالش و ضربت سخت زدن شما هنگامی که شما در حال گرفتن بیش از حد نزدیک به یک دیوار و یا مبلمان.

2. تنبل بسکتبال

شما نیاز به یک پیچ و تابدار توپ رو (مثل توپ Nerf) و دو سبد یا trashcans. روشن کردن یک منطقه بزرگ بنابراین شما باید در فضا به حرکت می کند. تنظیم هر یک سبد در انتهای اتاق. شروع با توپ در وسط و پسر و پدر رو به هر یک از دیگر به عنوان اگر آنها در حال رفتن به شروع با یک پرش توپ. وقتی پدر می گوید: برو هر دو از شما برای رفتن به توپ. هدف این است که برای دریافت آن به حلقه در طرف دیگر اتاق. این مدافع می تواند با شتاب و بازوها و پاها خرس آغوش گرفتن و مقابله با هر آنچه در آن طول می کشد. یکی از اولین به 5 امتیاز برنده است.

3. گارد

چه چیزی شما را با آن مقوا لوله که در سمت چپ بیش از زمانی که شما به پایان برسد یک رول از کاغذ بسته بندی کاغذ ؟ باید مبارزه با شمشیر ، این می تواند کار را برای هر سن و هر چند آن را به احتمال زیاد به امن تر با پسران (نوجوانان می تواند ترک کفش رنت بر شما). شما می توانید برش قطعات از لوله به مد یک دسته برای سلاح های خود را. اما شما همچنین می توانید فقط با استفاده از لوله و تخیل خود را. برای حفاظت اضافی شما می توانید یک بالش به پیراهن خود را و شما را تشویق حریف به هدف وجود دارد.

این فعالیت ها در حال انفجار هستند و بدیهی است که نه جنسیت خاص. در حالی که تمرکز این پست راه هایی برای roughhouse پسر خود را دوست دارم در نظر بگیرید که دختر خود را ممکن است آنها را دوست دارم بیش از حد.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ کمک به همسر خود در ارتباط با فرزند خود را با به اشتراک گذاری این iMOM مقاله: 5 چیزهایی که پسران باید از بچه ها است ،

صدا کردن: آنچه که مورد علاقه شما ایده هایی برای راه امن به roughhouse با پسر خود را ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن