ب سرمایه سواحل تا $820M در دوم صندوق

ب سرمایه گروه shored تا $820 میلیون در دوم آن صندوق که آن را می گوید می آید در میان جدید عصر دیجیتال که در آن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399

ب سرمایه گروه shored تا $820 میلیون در دوم آن صندوق که آن را می گوید می آید در میان جدید عصر دیجیتال که در آن کارآفرینان خواهد شد به دنبال راه هایی برای رانندگی اتصال. از آن خواهد شد بهره برداری از این وجوه برای سرمایه گذاری در رشد مرحله راه اندازی پمپاژ تا 60 میلیون دلار در شرکت های pipped برای گسترش.

این شرکت سرمایه گذاری در حال حاضر دارای یک مجموعه پوشا نزدیک به 30 شرکت در آسیا که در آن به سرمایه گذاری در شرکت های مانند نینجا ون و Carro و همچنین اروپا و آمریکا. آخرین صندوق تزریق هل مجموع دارایی های تحت مدیریت خود را به $1.44 میلیارد دلار است.

آن را نیز می آید در یک زمان که در آن رانده شده توسط COVID-19 گیر بازار در سراسر جهان در حال رفتن به سوی یک عصر جدید دیجیتال و متوجه نیاز به انجام کارهای متفاوت VC شرکت در بیانیه ای گفت شنبه.

B پایتخت از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک راج Ganguly گفت: "اگر چه تکنولوژی تعبیه شده است که در حال حاضر تقریبا در هر بخش و جنبه ای از زندگی روزمره سه ماه گذشته نشان می دهد ما هنوز وجود دارد و گسترده نیاز برآورده نشده وقتی که می آید به digitisation. ما اعتقاد داریم که ده سال آینده را ببینید یک تغییر عمده در نوآوری به عنوان کارآفرینان بررسی صنایع و شیوه های از زوایای جدید و پیدا کردن راه هایی برای سرعت بخشیدن به اتصال بین سیستم ها و مردم است."

Ganguly راه اندازی B سرمایه در سال 2014 در کنار Facebook بنیانگذاران Eduardo Saverin که مستقر در سنگاپور فرمان VC شرکت نسبت به سرمایه گذاری در شرکت های تکنولوژی از جمله امنیت سایبر و هوش مصنوعی و همچنین fintech, بهداشت و درمان, لجستیک و حمل و نقل. علاوه بر Carro و نینجا ون سرمایه B نیز دارای پمپ بودجه به crowdsourced cybersecurity تست پلت فرم Synack و بنگلور بر اساس Khatabook که کمک می کند تا کسب و کارهای محلی digitalise خود را در حسابداری و پرداخت.

ب سرمایه گفت: به طور معمول سرمایه گذاری 10 میلیون دلار به 60 میلیون دلار در آمدن در خود سری B, C, D مراحل و آماده برای گسترش. "در لحظه لحظه ای که شرکت از تمام اندازه ها مرور اقتصادی عدم قطعیت نازک حاشیه و چالش های رمان B سرمایه به نظر می رسد به سرمایه گذاری در شرکت هایی که دارای مزیت رقابتی با توجه به تکنولوژی برتر و قوی مشتری ارزش گزاره و توانایی به مقیاس به سرعت به بخش های جدید و مناطق" آن را گفت.

ب سرمایه دارای دفاتر در سنگاپور سان فرانسیسکو و لس آنجلس و نیویورک.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im