آن زمان برای خداحافظی به اتحادیه اروپا و آمریکا Privacy Shield

در سال 2000 کمیسیون اروپا (EC) معرفی بندر امن. آن اصول مبتنی بر داوطلبانه چارچوب اجازه می دهد تا شرکت ها برای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399

در سال 2000 کمیسیون اروپا (EC) معرفی بندر امن. آن اصول مبتنی بر داوطلبانه چارچوب اجازه می دهد تا شرکت ها برای انتقال اطلاعات شخصی از ساکنان اروپایی به ما. و اتریش دانشجوی حقوق ماکسیمیلیان سچرمس گرفت Facebook به دادگاه با این ادعا که یک بار اطلاعات خود را به ما رسیده و خاک و حفاظت از حریم خصوصی پژمرده.

پنج سال بعد دادگاه عدالت اروپا (ECJ) اعلام کرد بندر امن نامعتبر است. به جای آن EC صادر EU-US Privacy Shield. این چارچوب جدید قرار بود به ارائه حفاظت اضافی برای شهروندان اتحادیه اروپا' اطلاعات با ایجاد جدید پادمان مانند حفاظت از اطلاعات بازرس و "وعده" است که ما نظارت محدود خواهد بود. امروز ECJ تصمیم گرفت که این انتظارات باید برآورده نشده است و باطل privacy shield.

حدود 5000 شرکت در حال حاضر با تکیه بر چارچوب برای انتقال اطلاعات شخصی به ما و این نقل و انتقالات به کمک اطلس تجارت است که به ارزش حدود £5.6 تریلیون. برای حفظ این حیاتی انتقال جریان در حالی که مطابق با ECJ حاکم امنیت و خطر (S&R) مثبت باید این مراحل:

  • نقشه از داده های خود را, نقل و انتقالات امروز. S&R جوانب باید شروع به نقشه برداری از داده های خود را انتقال امروز به درک که نقل و انتقالات هستند نهفته است.
  • ارزیابی جایگزین و اتخاذ قرارداد استاندارد بند (SCCs) با احتیاط مصرف شود. SCCs تبدیل شده اند رفتن به استراتژی برای اکثر شرکت ها و ECJ تأیید اعتبار خود را. اما کارشناسان انتظار دارند EC به اتخاذ یک نسخه به روز شده از SCCs به زودی.
  • نقد و بررسی خود را به اشخاص ثالث' جریان داده ها و قراردادها. اول زدودن هر گونه مشکل با انتقال داده ها که شامل ارائه دهندگان ابر. این زمان برای پیدا کردن جایی که آنها در واقع نگه داشتن اطلاعات شما و پاسخ درآمده است.
  • ارزیابی تغییرات به انتقال داده ها از اروپا به کشورهای فراتر از ما. بیشتر تغییرات به احتمال زیاد. برای مثال اروپایی مسئولین حفاظت اطلاعات می تواند به توقف نقل و انتقالات تحت SCCs اگر آنها باور نمی آنها را حفاظت کافی. بنابراین شرکت ها باید بررسی نه تنها که انتقال داده ها اتفاق می افتد بلکه چگونه کسب و کار بحرانی آنها و شروع به برنامه ریزی برای آینده است.
  • سبز-نور نقل و انتقالات به "کافی در کشور است." در حال حاضر EC به رسمیت شناخته شده است 12 کشور به عنوان کافی از داده ها حفاظت از چشم انداز. اگر شما انتقال داده ها به یکی از آنها بیشتر نوار قرمز مورد نیاز است.

این پست نوشته شده توسط تحلیلگر ارشد Enza Iannopollo و آن در اصل به نظر می رسد در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن