دموکرات ها و جمهوری خواهان معتقدند که بخش 230 ناقص است - CNET

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در دفتر بیضی قبل از امضای یک فرم

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
trump-and-bar-gettyimages-1227629567

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در دفتر بیضی قبل از امضای یک فرمان اجرایی مربوط به نظارت رسانه های اجتماعی در 28 مه سال 2020 است.

داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

ضربه بزرگ با تکنولوژی آنلاین مسئولیت سپر است از حمایت هر دو حزب در واشنگتن, DC. جمهوری خواهان و دموکرات ها و پرچم خود را حامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نامیده اند یک کلید بخش از سال 1996 ارتباطات نجابت عمل به برچیده شد. اما دو طرف تا حد زیادی متفاوت در چرا و چگونه.

روز چهارشنبه جمهوری خواهان مجلس سنا و وزارت دادگستری پرده برداری از طرح های پیشنهادی که مقیاس بخش 230 که سپر شرکت های اینترنتی از پرونده های حقوقی برای مطالب نوشته شده در سایت های خود را توسط اشخاص ثالث. آن را نیز اجازه می دهد تا این شرکت را به "حسن نیت" تلاش های متوسط به محتوا.

جمهوری خواهان به مدت طولانی متهم Facebook, توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی از سوء استفاده از حمایت قانونی به سانسور محافظه کار انداز. مغلوب ساختن پیشی جستن است دفاع و پشتیبانی که موقعیت امضای یک فرمان اجرایی در ماه گذشته است که به درخواست یک دولت بررسی بخش 230. رئیس جمهور حرکت در آمد و پس از توییتر واقعیت-بررسی و برچسب محتوای یک جفت از توییت خود را به عنوان به طور بالقوه گمراه کننده است.

بخش 230 کشیده شده انتقاد شدید از سمت چپ به عنوان به خوبی. دموکرات ها حمله کرده اند اساسنامه اجازه دره سیلیکون برای منحرف کردن مسئولیت دروغ و فریبنده محتوا است که شکوفا در سایت خود.

بایدن حزب دموکرات را presumptive ریاست جمهوری نامزد کرده برای بخش 230 حمایت شود لغو و به طور کامل. دیگر اعضای ارشد این حزب از جمله مجلس نانسی پلوسی (کالیفرنیا) و بهداشت ، ریچارد بلومنتال (کانکتیکات) گرفته اند و دقیقتر, روش, پیشنهاد تجدید نظر و یا به روز رسانی به قانون است.

هنوز هم دموکرات ها نمی طرفداران تهمت اجرایی که به طور خاص می پرسد برای کمیسیون ارتباطات فدرال برای نوشتن قوانین و مقررات است که محدود کردن حمایت برای شرکت هایی که "سانسور" سخنرانی آنلاین. دموکرات ها نیز نمی مانند وزارت دادگستری توصیه های برای reining در بخش 230 قدرت و یا جمهوری خواه لایحه که نوار غزه برای حمایت از شرکت های وجین کردن و یا ضعیف غلط محتوا در سایت خود.

در یک رویداد به میزبانی دانشگاه جورج واشنگتن در روز سه شنبه پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دلگرم کننده آنلاین برای سیستم عامل "همچنان به سود" از دروغ به جای نگه داشتن آنها را مسئول آن است.

صنعت فن آوری هشدار داده است که تجدید نظر به بخش 230 به خصوص کسانی که پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند محدود کردن آزادی بیان آنلاین. صنعت معتقد است که بدون حمایت های حقوقی, تکنولوژی, سیستم عامل را یک رویکرد سختگیرانه تر برای تعدیل محتوا برای کاهش مسئولیت حقوقی.

در اینجا نگاهی به این گروگانگیری های اخیر پیشنهادات و چه دموکرات ها می گویند در مورد آن و چگونه آن را متفاوت از تلاش های خود را.

پایان دادن به حمایت از قانون سانسور اینترنت

روز چهارشنبه دیابت جاش هاولی یک جمهوری خواه از ایالت میسوری معرفی یک لایحه که نیاز به شرکت ها برای اثبات یک "وظیفه حسن نیت" در محتوای خود را اعتدال به دریافت بخش 230 حمایت. جمهوری خواه سنسور. مارکو روبیو (فلوریدا) مایک براون (ایندیانا) و روحانی (آرکانزاس) co-حمایت این قانون است.

با توجه به قانون شرکت هایی که نقض وظیفه می تواند در صورت خسارت از $5,000 برای هر کاربر تحت تاثیر قرار. این قانون فقط شامل شرکت با بیش از 30 میلیون کاربر در آمریکا یا 300 میلیون نفر در سطح جهان و با بیش از 1.5 میلیارد دلار در جهان درآمد.

هالی معرفی های مختلف لایحه در سال گذشته با هدف قرار دادن بخش 230 اصلاحات که امکان شرکت را به نفع خود به خود مسئولیت حمایت اگر آنها را مشاهده کنید الگوریتم خود را و محتوای اعتدال سیاست های ممیزی است که تعیین اگر آنها "به لحاظ سیاسی خنثی است."

DOJ پیشنهاد عقب مسئولیت حمایت

همچنین در روز چهارشنبه وزارت دادگستری را به جلو یک پیشنهاد مثال چند اقدامات آن را می خواهم کنگره را در نظر بگیرید به طور چشمگیری کاهش بخش 230 محدوده.

این مهم است که توجه داشته باشید که این یک پیشنهاد است و نیاز به اقدام از کنگره به قانون تبدیل شود.

به طور خاص DOJ به دنبال انکار بخش 230 ایمنی برای محتوای برخورد با کودک بهره برداری تروریسم و سایبر وسیله. این امر همچنین نوار حمایت از سیستم عامل است که تسهیل و یا درخواست محتوای غیر قانونی و یا فعالیت اشخاص ثالث.

به DOJ نیز درخواست کنگره برای تغییر زبان در اساسنامه در اطراف محتوای اعتدال نزدیک تر لینک های قانونی "حسن نیت" استاندارد به شرکت شرایط استفاده از خدمات. آن را نیز می خواهد به نیاز شرکت ها برای ارائه یک "توضیح منطقی" برای تعدیل محتوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش

هر دو هاولی لایحه و DOJ پیشنهاد آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر روز قبل از امضای این فرمان اجرایی که "جمهوری خواهان احساس می کنید سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای." سپس او را تهدید به تعطیل کردن شرکت.

"ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد," صدای جیر جیر خود را ادامه داد. "ما شاهد چه آنها اقدام به انجام و شکست خورده در سال 2016. ما نمی توانیم اجازه دهید یک نسخه پیچیده تر از آن است که.... دوباره اتفاق می افتد."

screen-shot-2020-06-19-at-6-58-38-pm.png

مه 29 اجرایی به منظور هدایت وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون فدرال ارتباطات به پیشنهاد تنظیم است که روشن هنگامی که یک شرکت نیست اقدام در ایمان خوب است. که شامل هنگامی که یک شرکت تصمیم می گیرد برای محدود کردن دسترسی به محتوای آن اقدامات مغایر با آن شرایط استفاده از خدمات و یا گرفته شده و بدون اطلاع کافی و یا "معنی دار فرصت شنیده شود."

عمل آمد و پس از توییتر برچسب برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در تقلب انتخابات از جمله "برنامه به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای."

دموکرات ها واکنش نشان می دهند

برخی از دموکرات ها نیز با مشکلات زیادی رسانه های اجتماعی شرکت ها با استفاده از بخش 230 به عنوان یک سپر. اما نگرانی خود را با تمرکز بیشتر بر شرکت ها با استفاده از مصونیت قانونی به دامن وظیفه خود را به حذف نادرست و گمراه کننده محتوا در سیستم عامل خود را.

بایدن گفته نیویورک تایمز هیئت تحریریه در اوایل سال جاری او فکر می کند کل ماده باید حذف شود.

اما گذشته از بایدن بسیاری از دموکرات ها در کنگره آمریکا علاقه مند در بخش 230 اصلاحات معتقدند اصلاحات مربوط به اساسنامه باید در دامنه محدود برای اطمینان از آزادی بیان محافظت شده است. آنها به انتقاد و تهمت و DOJ برای تلاش های خود را.

تشکر. فرانک Pallone از نیوجرسی که ریاست کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته توییتی اعتراض خود را به DOJ پیشنهاد در اوایل این هفته.

"بخش 230 به شدت به اصلاحات نیاز دارد اما این فقط یک ادامه realdonaldtrump سیاسی قصاص طراحی شده برای ترساندن سیستم عامل رسانه های اجتماعی به تسلیم" او گفت:. "اما تعجب آور است که @TheJusticeDept در حال انجام کار کثیف خود را."

screen-shot-2020-06-19-at-6-59-05-pm.png

این دو رویکرد حزبی

دموکرات سنسور. Blumenthal و دایان فاینستاین (کالیفرنیا) پیوست جمهوریخواه لیندزی گراهام سناتور. (کارولینای جنوبی) و هالی در ماه مارس به معرفی بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی عمل شناخته شده به عنوان کسب درآمد از آن.

این قانون را ایجاد یک دولت جدید کمیسیون متشکل از مقامات دولت و خارج از کارشناسان که در مجموعه "بهترین شیوه" برای از بین بردن استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده از مواد آنلاین. این لایحه نیاز به شرکت ها برای کسب بخش 230 حمایت توسط صدور گواهینامه است که آنها با پیروی از یک مجموعه ای از بهترین شیوه ها برای تشخیص و گزارش سوءاستفاده مواد به اجرای قانون است.

قانون ارائه شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط کارشناسان امنیتی طرفداران آزادی های مدنی و مخالفت نمایندگان مجلس با, که می گویند این یک محجبه تلاش برای تضعیف پایان به پایان رمزگذاری. چند سوال اهمیت حصول اطمینان از ایمنی کودک اما تکنولوژی کارشناسان هشدار می دهند که این لایحه این است که واقعا فقط دولت را آخرین تلاش برای ریشه کن کردن هر دو آزادی بیان و امنیت, حمایت آنلاین.

Schachowsky و Cicilline

دیگر دموکرات در کنگره نیز گفت: آنها می خواهند به منظور محدود کردن بخش 230. تشکر. Jan Schakowsky (ایلینوی) که صندلی یک فرعی از خانه انرژی و تجارت کمیته گفت: در اوایل سال جاری او برنامه ریزی شده به قانون به محدود کردن بخش 230 ایمنی. او فرعی است که برگزاری یک جلسه در روز 24 ژوئن به دنبال اتهامات که "رسانه های اجتماعی سیستم عامل شکست خورده اند را کافی است مراحل را به آدرس گمراه کننده است."

Schakowsky گفت: او معتقد است قانونی سپر "باید فراهم نیست شرکت با حق فروش ناامن موارد به مصرف کنندگان ناشناس" و نه "به آنها حق فروش تبلیغات بازاریابی بیش از حد خوب-به-می شود-درست طرح است."

تشکر. دیوید Cicilline (رود آیلند), صندلی های یک خانه قضائیه کمیته فرعی بررسی رفتارهای ضد تراست از شرکت های فن آوری است همچنین با انتقاد Sec 230 حمایت.

در فوریه Cicilline گفت: شرکت کنندگان در انجمن ملی رسانههای کنفرانس سالانه که او می خواست به پیش نویس قانونی که محروم tech مسئولیت حمایت از سیستم عامل های آنلاین است که آگاهانه مجاز "آشکارا نادرست" تبلیغات سیاسی.

اما لایحه Cicilline معرفی شده در مارس نشانی بخش 230 اما به جای تمرکز بر روی تبلیغات است که میکرو هدف تشکیل شده است. حفاظت از دموکراسی از دروغ عمل خواهد محدودیت های سیاسی تبلیغ برای هدف قرار دادن کاربران بر اساس سن و جنسیت و محل را محدود هالتر, هدف قرار دادن, که اجازه می دهد تا تبلیغ به پیام های مستقیم در زیر مجموعه های کاربران بر اساس اطلاعات اعم از سرگرمی های خود را به پس زمینه های قومی.

با دموکرات ها و جمهوری خواهان به طوری تقسیم می شود که چگونه و چه اصلاحاتی را و با مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در حال حاضر در دادگاه به چالش کشیده و آن را بعید است که هر گونه تغییر در این قانون خواهد رخ می دهد در این سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن