پسران: آمازون نخست را ناکارآمد ابرقهرمانان بازگشت - CNET

پسران فصل 2 را برمی گرداند به آمازون نخست در سپتامبر. 4. آمازون نخست تصویری وحشت زده ابرقهرمانان و اوباش که م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 تیر 1399
theboys2

پسران فصل 2 را برمی گرداند به آمازون نخست در سپتامبر. 4.

آمازون نخست تصویری

وحشت زده ابرقهرمانان و اوباش که مبارزه با آنها هستند در فصل 2 از پسران در آمازون نخست.

شروع سپتامبر. 4 نشان می دهد بازده با ماجراهای جدید و جدید دربارهی زن از سیاتل. آمازون ارسال شده جدید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن ویدئو در روز جمعه نشان Stormfront, بازی های برگزار شده توسط Aya Cash (شما بدترین).

او در معرفی خودش به ناکارآمد تیم ابرقهرمان شناخته شده به عنوان هفت در حالی که آنها در حال فیلمبرداری یک تبلیغ تصویری در محل. البته او همچنین فیلمبرداری خودش زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی به عنوان او می گوید: سلام به اشتباه تیم ابرقهرمان.

"من فکر می کنم Stormfront مانند یک بمب هسته ای می رود که در این هفت" نقد گفته سرگرمی هفتگی در ماه مارس است. "او در اینجا به سعی کنید به Vought بازگشت به این ایده اصلی در پشت ایجاد ابرقهرمانان و او می تواند کاملا فمینیستی. وجود دارد مقدار زیادی از من نمی خواهد می گویند misdirect اما او نیز بسیار توانمند است."

این ویدئو نشان داده شد جمعه در یک مجازی مراسم با پسران بازیگران و تهیه کننده اجرایی Eric Kripke میزبانی فصل 2 مهمان ستاره Patton Oswalt.

در فصل جدید, the crew, مبارزه با ابرقهرمانان -- Hughie (Jack Quaid), شیر مادر (Laz Alonso), Frenchie (تومر Capon) و Kimiko (کارن Fukuhara) - سعی کنید برای تنظیم به زندگی در خفا با قصاب (Karl Urban) هیچ جا یافت می شود.

در ضمن Starlight (ارین Moriarty) باید حرکت جای او در تیم ابرقهرمان شناخته شده به عنوان هفت به عنوان Homelander (آنتونی استار) مجموعه مناظر خود را در بدست گرفتن کنترل کامل این گروه است. قدرت خود را در معرض تهدید است با علاوه بر این از Stormfront یک جوان رسانه های اجتماعی ادراک ابرقهرمان است که در دستور کار خود.

ابرقهرمانان در هفت نیز شامل ملکه Maeve (Dominique McElligott), A-Train (جسی T. Usher) عمیق (Chace Crawford) و سیاه Noir (Nathan Mitchell).

آمازون نخست تصویری نیز روز جمعه اعلام کرد که فصل دو پسران برتر خواهد شد آن سه قسمت در سپتامبر. 4, با قسمت های جدید پخش هر جمعه تا آخر فصل در Oct. 9. وجود هشت قسمت در کل.

آخرین مطالب