Verizon در مقابل AT&T در مقابل T-Mobile در مقایسه با: چگونه برای انتخاب بهترین 5G حامل برای شما - CNET

5G در آمریکا فقط یک shakeup. در اینجا چگونه برای انتخاب بهترین حامل در حال حاضر. گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNE

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399
 5g-phone-1

5G در آمریکا فقط یک shakeup. در اینجا چگونه برای انتخاب بهترین حامل در حال حاضر.

گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET

این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است پمپ ترمز بر روی تلفن فروشاما 5G توسعه است که هنوز هم بالا بردن سرعت همراه است. با وجود یک یورش از تئوری های توطئه که منجر به آسیب فیزیکی به 5G برجعمده ما حامل -- Verizon, AT&T و T-موبایل -- همچنان به اضافه کردن جدید 5G های همراه و گسترش شبکه خود را. یک حامل است آشکارا وجود ندارد.

با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر در حال اجرا با چهار بزرگ شدن سه بزرگ در حال حاضر که T-موبایل بسته شده است آن mega-ادغام و آوردن مشتریان با حداکثر سرعت دویدن بریزید. با حداکثر سرعت دویدن اصلی 5G شبکه تعطیلبا T-Mobile راهاندازی آن را به کار بهتر با آن موجود 5G شبکه. در حالی که جادوها قوی تر عملکرد آینده آن را نیز بدان معنی 2019 با حداکثر سرعت دویدن 5G دستگاه های خود را از دست 5G دسترسی داشته باشید.

سامسونگ در حال حاضر ترکیب 5G به آن جدیدترین Z تلنگر. این انتظار می رود به اضافه کردن این ویژگی به توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان بعدی برابرشایعه به نام Galaxy Z برابر 2. بنابراین با توجه به که این واقعیت است که در سال 2020 اپل انتظار می رود به ویژگی های 5G در پاییز این به چه معنی برای شما و آینده شما 5G تلفن?

در عمل شما ممکن است یک شبکه 5G در حالی که برای, به خصوص اگر شما در جایی زندگی می کنند روستایی بیشتر از شهری. حتی اگر 5G در حال حاضر در منطقه خود را پوشش مناطق ممکن است کوچک و پذیرش ممکن است دارای لیت و لعل زیاد -- حامل می گویند که آنها در حال به طور مداوم بهبود ظرفیت شبکه خود را. هنگامی که زمان می آید, شما نیاز به دانستن است که حامل به شما می دهد بیشتر برای پول خود را.

ما قصد داریم به بحث در مورد:

  • چه نوع از 5G شما می توانید بر روی تلفن خود را.
  • چقدر حامل می تواند شارژ برای 5G دسترسی داشته باشید.
  • چه نوع پوشش شما ممکن است دریافت کنید.
  • چگونه 5G را تحت تاثیر قرار 4G شبکه های داده.
  • اگر شما باید به خرید یک 5G تلفن در حال حاضر و یا صبر کنید.

به یاد داشته باشید 5G است ناگزیری همان راه که 4G جایگزین 3G قبل از آن است. در نهایت آن را به همه ما خواهد آمد. آیا شما تصمیم به انتخاب یک شبکه 5G در حال حاضر و یا صبر کنید تا ببینید چگونه 5G رول در منطقه خود را در اینجا آنچه را که در نظر بگیرید هنگامی که شما در یک 5G حامل تلفن همراه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: OnePlus Nord بسته گل سرسبد 5G مشخصات بدون بالا...

6:11

هزینه: 5G های همراه و برنامه های ارزان نیست

این انتخاب 5G گوشی شما می توانید خرید در حامل و در فروشگاه های آنلاین در حال رشد است. اما هنگامی که ما صحبت در مورد هزینه داشتن یک 5G تلفن ما فقط صحبت کردن در مورد مقدار شما پرداخت هزینه برای دستگاه خود را. نیز وجود دارد هزینه ماهانه طرح پرداخت خود را.

ما در حال رفتن به آن را به شما راست: الک را از طریق حامل برنامه های یک, کثیف, کسب و کار پر زحمت است که هم گیج کننده می شود ، به خود 5G, تلفن, ترین حامل های شما نیاز به ثبت نام برای یکی از آخرین برنامه های نامحدود. این برنامه ها اغلب نمی همیشه مشخص است که آنها کار می کنند با 5G گوشی های. آنهایی که ما از هم جدا کار با 4G LTE گوشی به عنوان. ما بهترین پیشنهاد ؟ جستجو برای دستگاه شما می خواهید (و یا هر 5G دستگاه) است که برای دیدن برنامه های در حال سازگار و سپس رفتن از وجود دارد.

اگر شما جستجو برای تمام برنامه ها بدون تعیین یک 5G دستگاه شما بیشتر گزینه های طرح بسیاری از آنها ارزان تر اما که ممکن است اعمال به 5G دستگاه شما چشم دوخته اند. اگر شما نیز نمی مراقبت برای 5G و باید یک برنامه ریزی شما هنوز هم قادر به دریافت تلفن, آن را فقط محدود خواهد شد به 4G LTE.

مثل همیشه ما نشان می دهد به دنبال معاملات مانند یک بسته نرم افزاری و یا خرید-یکی-یکی یا دیگری برخی, ترفند برای ثبت نام در با جدید حامل. به یاد داشته باشید که اگر قیمت یک 5G تلفن به نظر می رسد شیب دار, شما می توانید پرداخت ماه به ماه به جای خرید گوشی های آشکار. همانطور که با هر تلفن در حرکت نزولی این است که شما هنوز هم ممکن است باد تا پرداخت برای اولین نسل 5G گوشی که در دو سال می تواند احساس از تاریخ است.

مقايسه 5G داده ها برای برنامه های بزرگ ما 4 حامل

حامل تلفن همراه ماهانه فردی ماهانه و خانواده/گروه کانون کمک هزینه ماهانه هزینه های دیگر
Verizon بازی بیشتر فضای مجاز: نامحدود* $80/1 خط 45 دلار در هر خط/4 خط 15GB 10 دلار در ماه هزینه دسترسی در حال حاضر به چشم پوشی
Verizon انجام بیشتر فضای مجاز: نامحدود* $80/1 خط 45 دلار در هر خط/4 خط 15GB 10 دلار در ماه هزینه دسترسی در حال حاضر به چشم پوشی
Verizon دریافت بیشتر فضای مجاز: نامحدود $90/1 خط 55 $در هر خط/4 خط 30GB 10 دلار در ماه هزینه دسترسی در حال حاضر به چشم پوشی
AT&T اضافی نامحدود $75/1 خط 40 دلار در هر خط/4 خط 15GB
AT&T نامحدود نخبگان $85/1 خط 50 دلار در هر خط/4 خط 30GB
با حداکثر سرعت دویدن فضای مجاز: نامحدود اساسی $60/1 خط 25 دلار در هر خط/4 خط 500MB
با حداکثر سرعت دویدن فضای مجاز: نامحدود به همراه $70/1 خط 35 دلار در هر خط/4 خط 50GB
با حداکثر سرعت دویدن فضای مجاز: نامحدود حق بیمه $80/1 خط 45 دلار در هر خط/4 خط 100GB
T-Mobile Essentials $60/1 خط 30 دلار در هر خط/4 خط نامحدود برای 3G
T-Mobile سرخابی $70/1 خط 35 دلار در هر خط/4 خط 3GB
T-Mobile سرخابی Plus $85/1 خط $43 در هر خط/4 خط 20GB
* بازی بیشتر و بیشتر برنامه های در حال قیمت مشابه اما متفاوت در ویژگی های. بازی بیشتر 720p HD streaming. انجام بیشتر است 480p HD streaming و 500 گیگابایت از ذخیره سازی ابر.که حامل بیشترین 5G پوشش

5G است که در اینجا, اما آن را هنوز هم در حال تحول است و این بدان معناست growing pains: Wicked-سریع شبکه های سرعت (گاهی اوقات). پوشش است که متفاوت بلوک به بلوک. غیر منتظره سوئیچ بین 5G و 4G. بخش های بزرگی از کشور -- هر دو شهری و روستایی -- با هیچ 5G در همه

Verizon ساخته شده این امکان را برای بارگذاری محتوا-مانند عکس ها و ویدئوها -- بیش از آن سریع تر 5G شبکه. که آمد به 35 شهرستانها در اواخر ماه مه از جمله نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و میامی است. حامل برای گسترش برنامه های خود را فوق العاده سریع میلیمتر موج شبکه 5G به 60 شهرستانها در سال 2020 و قصد دارد برای راه اندازی یک گروه پایین تر در سراسر کشور در این سال به عنوان به خوبی.

AT&T در حال حاضر می گوید آن 5G شبکه را پوشش می دهد بیش از 200 میلیون نفر است و امیدوار کننده یک راه ارزان تر برای 5G گوشی های.

در حالی که T-Mobile و Sprint در هم ادغام شده و دو طرف هنوز در روند تحکیم به یک حامل ("جدید T-Mobile") که باید آن را به یک رقیب نیرومند در 5G فضای. در حال حاضر شما هنوز هم می توانید ثبت نام برای یک 5G طرح از حداکثر سرعت دویدن هر چند که تغییر خواهد کرد در اوت. 2.

اگر شما در حال گرفتن یک تلفن با حداکثر سرعت دویدن شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال خرید یک 2020 5G تلفن به اطمینان حاصل شود که شما قادر خواهید بود برای اتصال به تی-موبایل 5G شبکه. که در حال رفتن به تمرکز رفتن به جلو.

برای آن بخش T-Mobile در حال حاضر قوی ترین شبکه 5G در میان حامل های عمده هر دو لحاظ در دسترس بودن و ظرفیت خود را به اهرم هر سه طعم جدید فناوری بی سیم: کم-band (که اجازه می دهد تا برای پوشش سراسری), midband (با حداکثر سرعت دویدن این اجازه می دهد تا برای سریع تر سرعت در دیگر محدوده و در داخل خانه) و میلیمتر موج (هر چند این است که تنها در تعداد انگشت شماری از شهرستانها).

t-mobile-coverage-map-5g-austin-may312020

T-موبایل 5G پوشش Austin تگزاس در 31 ماه مه سال 2020 است.

تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

چگونه برای دیدن اگر 5G است در منطقه شما

Ookla است ردیابی جهانی با اجرای از شبکه های 5G از طریق آن Speedtest.net خدمات است که شما می توانید برای خودتان بررسی کنید که آیا 5G است -- یا نیست -- در دسترس در منطقه شما. این Speedtest نقشه های تعاملی به شما اجازه تمرین کردن به سطح شهر برای دیدن که شرکت های مستقر 5G.

نقشه این را بگویم که کل داستان. به عنوان گام بعدی مقایسه کنید که در آن شما زندگی می کنند و کار و یا حضور در مدرسه با هر حامل نقشه پوشش. اگر شما اغلب در نزدیکی یک حامل نقاط که ممکن است فشار شما به 5G هر چه زودتر به جای بعد.

the-full-range-of-the-5g-spectrum-sprint-dd-spectrum-12x-1

طیف گسترده ای از طیف اختصاص داده شده برای 5G دهانه کمتر از 1 GHz برای کم band به بیش از 24 GHz برای فرکانس بالاتر میلیمتر-موج.

با حداکثر سرعت دویدن

5G: وجود بیش از یک نوع است که مهم است

5G پنجم-gen شبکه های بی سیم و فن آوری این پتانسیل به فیبر مانند سرعت بیش از هوا به همراه ماشین و خانه و کارخانه ها. و در حالی که 5G وعده سرعت است که به شما اجازه دانلود تمام طول فیلم به گوشی خود را در عرض چند ثانیه آن را نه فقط در مورد موشک-اتصالات سریع. (بررسی کامل مبین در 5G.)

بی سیم استاندارد طراحی شده است به طور قابل توجهی کاهش زمان تاخیر شبکه (یا زمان تاخیر) به شما اجازه بازی مبارزه با زمان واقعی بازی در برابر بازیکنان دیگر را بر روی تلفن خود را به عنوان مثال و یا کمک به self-driving cars نظارت بر هر یک از دیگر در جاده ها (یک روز).

برای ایجاد خود را 5G شبکه های عمده ما حامل با استفاده از ترکیبی از دسترس طیف باند و ترکیبی از گروههای تعریف پوشش. وجود دارد به طور کلی در سه طعم از 5G. این اولین بار است که "گروه کم" است که کارآمد و قابل اعتماد در ارائه اتصالات بیش از مسافت های طولانی در داخل و خارج. اکثر شبکه های 4G استفاده از این گروه اجرا می شود که در 600 و 700 و 850 مگاهرتز فرکانس بنابراین شما می توانید انتظار پوشش مشابه به آنچه که شما امروز دریافت کنید. اما انتظار نداریم که به سرعت دیوانه شما بوده ام به شنیدن در مورد به عنوان یک نتیجه از آن محدوده.

به آن 5G نیاز به شیر را به "میلیمتر-موج" یا "mmWave" طیف ارائه می دهد که بسیار بالاتر از ظرفیت بیش از فواصل بسیار کوتاه (که فوق العاده سریع سرعت بیش 1Gbps). فکر می کنم از آن به عنوان یک سوپر Wi-Fi.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5G ساده ساخته شده

4:59

دریافت شده و شیک در اوایل تجربه با دیوار و شیشه و حتی یک دست قادر به جلوگیری از mmWave سیگنال هر چند اوج سرعت بسیار چشمگیر بوده است.

تاپیک "midband" که نشسته در بین کم و mmWave به عنوان یک مصالحه در سرعت و محدوده در حالی که هنوز قادر به کار در داخل خانه. T-Mobile است که تنها با استفاده از midband طیف با تشکر از ذخیره کردن رادیو امواج رادیو و تلویزیون آن خریداری شده با حداکثر سرعت دویدن کرد. Midband در حال حاضر قابل اجرا بر روی امواج رادیویی در زیر 6GHz طیف باند.

یک کمیسیون فدرال ارتباطات حراج مجموعه را بیشتر از این آرزو طیف در دسترس با AT&T و Verizon انتظار می رود فعال مناقصه آنها به عنوان کار خود را برای تقویت 5G موقعیت.

5G در حال ساخت خود را موجود 4G سریع تر بیش از حد

5G اجرای در سراسر ایالات متحده را به آرامی اتفاق می افتد. اپل برای مثال شایعه به راه اندازی تا سه 5G اپل در اواخر سال 2020تا حدودی به دلیل تاثیر coronavirus. یک تحلیلگر است پیش بینی کرد که فروش گوشی های 5G نمی گرفتگی کسانی که از دستگاه های 4G تا 2023.

در این میان شبکه 4G LTE را ادامه خواهد داد برای حمل بی سیم بار برای حامل های تلفن همراه و فقط به عنوان 3G دیدم ما از طریق انتقال به 4G فعلی شبکه 4G LTE نیز قرار است برای رسیدن سریع تر به عنوان 5G شبکه ساخت.

بنابراین حتی اگر شما بلافاصله در 5G, 4G باید ببینید برخی از مزایای بیش از حد.

ookla-5g-coverage-map-may312020

Ookla است پیگیری اجرای از شبکه های 5G در سراسر ایالات متحده و جهان, به روز رسانی آن نقشه های تعاملی هفتگی. در اینجا ما را 5G پوشش به عنوان 31 مه سال 2020 است.

تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

یکی دیگر از کلمه حکیم: آگاهی از غیر معمول ادعا می کند در مورد 5G پوشش. AT&T سعی کنید پیش از 5G موج اوایل سال جاری نمایش "5G E" آیکون در یک تعداد انگشت شماری از آن 4G گوشی های. تحت فشار این شرکت پا را از بازاریابی گیج کننده 5G ادعا می کننداگر چه از آن باقی مانده است یک آیکون در خود گوشی.

خرید 5G تلفن در حال حاضر و یا صبر کنید ؟

اگر شما نمی نیاز به یک 5G گوشی در این لحظه سازمان دیده بان برای 5G معاملات و تبلیغاتی بسته نرم افزاری از حامل خود را یک بار 5G می رود زندگی می کنند در منطقه شما. در نظر گرفتن تغییر حامل بیش از حد, اگر یک معامله بهتر یا بهتر پوشش در منطقه خود را هنگامی که شما آماده برای حرکت به 5G.

می دانیم که در هر کجا که شما زندگی می کنند -- شهری و یا به خصوص در مناطق روستایی -- خدمات به احتمال زیاد نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس برای برخی از زمان. قبل از اینکه شما را به حرکت به یک 5G تلفن و خدمات خود را بپرسید حامل چگونه شما می دانم زمانی که شما متصل به 5G و در مورد آن سیاست بازگشت اگر شما نه قابل قبول 5G سرعت. شما اغلب می توانید از 14 روز مهلت برای بازگشت -- مطمئن شوید که شما یک نسخه پشتیبان تهیه تلفن به استفاده از اگر شما فقط می خواهید امتحان کنید 5G اما مطمئن نیستید از آن است.

به یاد داشته باشید 5G است که این فن آوری است که ما را از طریق دهه آینده بنابراین انتظار نمی تواند یک چیز بد: هزینه ها باید یک انتخاب گسترده تر از گوشی باید آنلاین و پوشش را گسترش خواهد داد.

مگر در مواردی که شما مشتاق به زود وفق از 5G شما باید دلیل کمی به سوئیچ بیش از امروز. فعلی 5G گوشی های گران قیمت و مالیات این دستگاه باتری هر چند قیمت ها شروع به پایین آمدن با دستگاه های مانند سامسونگ کهکشان A71 5G در حال اجرا 600 دلار در AT&T و T-موبایل. شما به احتمال زیاد خواهید پرداخت حق بیمه به هاپ در یک شرکت مخابراتی 5G شبکه و بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما ممکن است صرف زمان بیشتری را بر روی 4G از 5G حداقل در ابتدا.

پس چگونه می توانم بهترین را انتخاب کنید 5G حامل?

ما مایل بودند یک پاسخ ساده اما زمانی که وجود دارد بسیاری از متغیرها به حقه بازی آن را غیر ممکن است برای رسیدن به در یک one-size-fits-all نتیجه گیری. خود را کامل 5G حامل است که با یک تلفن شما می خواهید در یک قیمت شما مایل به پرداخت -- همه با مقدار کافی از پوشش. اگر شما در حال خرید در درجه اول برای گوشی و پشتیبانی از شبکه های 5G فقط اتفاق می افتد به آمده است همراه با آن منجر خود را با ارزش های دیگر -- برای مثال طرح خانواده و یا یک معامله است که موجب صرفه جویی در شما پول.

اگر 5G خود را standout انگیزه سپس توسط پوشش. نقشه ممکن است به شما بگویم که چگونه به خوبی 5G با این نسخهها کار در منطقه خاص خود را دارند که باعث می شود ارزیابی آن مشکل است. اگر شما را به صبر در اطراف مغازه توسط حامل و یا انجمن -- شاید یکی مثل همسایه -- برای دیدن اگر شما می توانید جمعی پاسخ در مورد پوشش که در آن شما زندگی می کنند.

در غیر این صورت ممکن است که شما اتخاذ نگرش آینده تصحیح دستگاه خود را. اگر شما باور در 5G و می خواهید به آماده شدن برای رفتن به زمانی که شبکه revs در محله خود را و سپس شروع با شبکه است که قوی ترین پوشش فعلی در منطقه خود را انتخاب کنید گوشی از شما می خواهم. حامل هستند به احتمال زیاد به تقویت پوشش در منطقه است که در حال حاضر آن را سریع تر از راه اندازی در یک بازار جدید و سپس شتاب آن 5G پشتیبانی می کند.

شما همچنین می خواهید به انجام یک کمی از مشق شب وقتی که می آید به تلفن شما به دنبال به خرید. آن را پشتیبانی تمام طعم 5G که حامل خود را ارائه شده است? شما باید در نظر خرید یک گوشی است که قادر خواهد بود برای حمایت از حامل های دیگر در مورد شما می خواهید به سوئیچ کردن خط ؟ این چند متغیر را در نظر بگیرید. خوشبختانه ما انجام داده ایم یک تن از 5G تلفن تحقیقات برای شما.

اگر این همه برای تلفن های موبایل سردرد آور است که در آن است. اما این قیمت عادی شما مجبور به پرداخت برای پرش به اورژانس فن آوری است. اگر شما نمی خواهید برای رفتن از طریق این تلاش در عین حال به راحتی در دانستن است که 5G در نهایت تبدیل به امری عادی به عنوان 4G امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن