این بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام پوشیدن دستکش به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

در حالی که تنها رسمی CDC توصیه هایی برای پوشیدن دستکش در طول COVID-19 شیوع هستند برای کارکنان بهداشتی درمانی ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 اردیبهشت 1399

در حالی که تنها رسمی CDC توصیه هایی برای پوشیدن دستکش در طول COVID-19 شیوع هستند برای کارکنان بهداشتی درمانی از مردم گرفته اند به پوشیدن آنها را هنگامی که در حال اجرا errands در اطراف شهر. پوشیدن دستکش ممکن است به شما احساس امنیت, اما آن را نمی کند جایگزین مناسب بهداشت و شستن دست کارشناسان هشدار می دهند.

آن را حتی ممکن است منجر به گسترش ویروس هنگامی که به درستی انجام نداده!

در مورد نقطه–شما باید پوشیدن دستکش های خود را در ماشین ؟ پاسخ بسیار ساده است. یک بار و برای همه:

"دستکش نیز نباید فرسوده هر جا که نیست, در معرض عموم--برای مثال آنها باید فرسوده در داخل ماشین خود را" براندون Colby, MD, بنیانگذار Sequencing.com و نویسنده "پیشدستی کردن ژن های خود را," می گوید ما به طور انحصاری است.

بنابراین--آنچه شما باید انجام دهید ؟ "شبیه به اهمیت شستن دست و اغلب با استفاده از ضد باکتری تمیز کننده, آن را بسیار مهم برای تغییر دستکش اغلب" دکتر Colby توصیه می کند.

حذف دستکش قبل از ورود به وسیله نقلیه خود را و دور از آنها را در یک سطل زباله متقابل.

اگر وجود ندارد هر قوطی در مجاورت خود را مطمئن شوید که شما باید یک طرح بازگشت به بالا برای خلاصی از آنها کارشناسان هشدار می دهند. (مانند حمل یک کیسه پلاستیکی زباله در ماشین خود را).

دفع نامناسب استفاده از دستکش و ماسک شمار یک تهدید بزرگ برای بهداشت عمومی و ایمنی هشدار Jagdish Khubchandani, استاد بهداشت عمومی در Ball State University.

حذف ماسک در اماکن عمومی است که "قریب به اتفاق بهداشت عمومی و بهداشت سیستم" و ایجاد "شرایط غیر بهداشتی است که می تواند افزایش خطر ابتلا به بیماری های عفونی در جوامع است." اوه!

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, اجازه ندهید میکروب گرفتن یک سوار با شما در ماشین! آوردن امن, تمیز کننده مانند نیروی طبیعت با شما برای پاک کردن سطوح.

"برخی از مکان ها برای اسپری کردن با سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده ضد عفونی کننده هنگام خروج و ورود به خانه: کف کفش کیف دستی ماشین درب و دستگیره و فرمان و دستگیره های درب, تلفن, کلید ماشین و کیف پول هم می گوید:" دکتر جین Breen, بیماری های عفونی پزشک و محقق.

بنابراین--وجود دارد شما آن را دارند. همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد پوشیدن دستکش در ماشین برای محافظت از خودتان و دیگران از گسترش رمان coronavirus. ایمن ماندن در خارج وجود دارد!

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید هنگامی که با پوشیدن یک ماسک به گفته کارشناسان بهداشت و درمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن