کوئینزلند طرح گرما ابزار نقشه برداری به آماده شدن برای آینده فاجعه طبیعی

تصویر: دولت کوئینزلند کوئینزلند دولت توسعه تعاملی مبتنی بر وب ابزار نقشه برداری برای کمک به شوراهای محلی را د

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399
redi-qld.png
تصویر: دولت کوئینزلند

کوئینزلند دولت توسعه تعاملی مبتنی بر وب ابزار نقشه برداری برای کمک به شوراهای محلی را در درک ریسک, هزینه, و تکرار آسیب زیرساخت جلوتر از بعد فاجعه طبیعی است.

طراحی و توسعه توسط کوئینزلند بازسازی اقتدار (QRA) از تکرار حوادث و شاخص دلار (REDI) با استفاده از داده های نشان داده شده بر روی یک نقشه حرارتی برای شناسایی محاسبه و برجسته ترین مکرر و پرهزینه آسیب های سایت های در طول بلایای طبیعی و حوادث.

با توجه به دولت سیستم گنجانیده شده است با تقریبا 10 سال از geocoded آسیب داده ها -- که شده است به دست آمده از داده های ارائه شده توسط شورا و کسانی که ذخیره شده در سیستم های مختلف پایگاه داده ها و فایل ها-که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تشخیص بیش از 20 ، 000 دارایی در دولت 77 دولت محلی مناطق.

خزانه دار و وزیر مسئول QRA کامرون سفید گفت که این نرم افزار را به شوراهای یک تصویر روشن از جایی که آینده سرمایه گذاری زیرساخت باید ساخته شود.

"این REDI وب برنامه کمک خواهد کرد که شوراهای هدف قرار دادن زیرساخت های خود را صرف برنامه برای اطمینان از حداکثر سود بلند مدت برای جامعه خود و این کار را رانندگی اشتغال در سراسر کشور ما," او گفت:.

"آیا کوئینزلند در مواجهه با بلایای طبیعی مانند bushfires, طوفان و سیل و یا بهداشت و درمان حوادث مانند COVID-19 ما نیاز به مطمئن شوید که زیرساخت های ساخته شده برای محافظت ما در شهرستانها و شهرهای کوچک."

همچنین نگاه کنید به: اینترنت از چیزهایی که وحشی: تکنولوژی و نبرد در برابر از دست رفتن تنوع زیستی و تغییرات آب و هوا (TechRepublic)

راه اندازی REDI شرح زیر است دادگاه با McKinlay شایر شورای راکهمپتون (استرالیا) منطقه ای شورای Cassowary Coast منطقه ای شورای Hinchinbrook Shire Council و جنوب فراز شورای منطقه ای.

به عنوان بخشی از آزمایش های REDI استفاده شد توسط شوراهای زیر در شمال کوئینزلند سیل در سال 2018 به شناسایی جاده ها که قبلا شده بود آسیب دیده و اطلاع رسانی به مناطق آسیب به احتمال زیاد بر اساس داده های تاریخی از فاجعه مالی ادعا می کند.

دیک گفت: QRA ادامه خواهد داد به کار شورای جدید برای اضافه کردن به آسیب داده ها به منظور بهبود REDI برنامه وب است.

"ما می خواهیم کوئینزلند برای ایستادن به عنوان ترین فاجعه-انعطاف پذیر, دولت استرالیا که تنها دست یافتنی به دلیل هوشمند طرح های شبیه به این, برنامه," او گفت:.

مربوط به پوشش

استرالیا bushfires نهفته 1 ٪ از همه NBN خدمات

آتش به طور مستقیم تحت تاثیر 12 درصد از همه تحت تاثیر خدمات با بقیه که به عنوان یک نتیجه از عدم قدرت است.

Mindaroo بنیاد شیپور خاموشی به داده ها برای ساخت آتش انعطاف پذیری طرح

سابق CSIRO Data61 رئیس Adrian ترنر است که پیشرو این برنامه معتقد است که داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از کاهش و شکست bushfires.

آنو امر فضا برای پیش بینی آینده خشکسالی و bushfires

این دانشگاه با استفاده از تکنولوژی فضایی برای پیش بینی خشکسالی و افزایش bushfire خطر تا پنج ماه در پیش است.

Deloitte می گوید 41 درصد از استرالیا execs می خواهید با تکنولوژی جدید برای مقابله با تغییر آب و هوا, مسائل اجتماعی

در حالی که در سطح جهانی تنها 48 درصد از رهبران کسب و کار بر این باورند که تغییرات آب و هوایی خواهد شد که تاثیر منفی بر روی کسب و کار خود عملیات 81 درصد از استرالیا مدیران احساس می کنم این تاثیر وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن