خود محرک بررسی می مانند ایمیل های ناخواسته. این ابزار شما را حفظ خواهد کرد از پرتاب آن را دور - CNET

محرک چک کنید و یا ایمیل های ناخواسته? به دنبال چه می دانید بنابراین شما لازم نیست پول خود را دور انداختن. آنجل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399
 stimulus-mailboxes-coronaviris-2581

محرک چک کنید و یا ایمیل های ناخواسته? به دنبال چه می دانید بنابراین شما لازم نیست پول خود را دور انداختن.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

خود محرک چک کنید ممکن است پرواز تا کنون تحت رادار شما حتی نمی دانید که آنچه در آن است. IRS حتی توییتی یک هشدار (همچنین در زیر) که گیرندگان باید بررسی ایمیل خود را با دقت به طوری که آنها لازم نیست به طور تصادفی بازی شیر یا خط خود محرک چک یا کارت اعتباری بدهی تا 1200 دلار به سطل زباله.

اگر شما نیاز به برخی از کمک به شناسایی این نامه حاوی خود اعتباری کارت بدهی یا چک وجود دارد یک سرویس رایگان از خدمات پستی ایالات متحده است که می تواند کمک به شما را آگاه از ایمیل های دریافتی خود را. آن را به نام زايمان. پس از ثبت نام شما پست خواهد شد و برای شما ارسال هشدار با یک عکس از هر نامه را با نام خود بر روی آن است که در مورد تحویل داده می شود از جمله پاکت نامه شما حاوی محرک پرداخت.

به این ترتیب شما می دانید آنچه به نگاه کردن به و هنگامی که آن را در حال آمدن است. مطلع تحویل یک دست تر جایگزین برای IRS ردیابی ابزار برای نقشه برداری از تحویل مقاله خود را بررسی کنید.

وجود دارد چند چیز در ذهن نگه دارید. مطلع تحویل به شما نشان می دهد تمام اسناد خود را اسکن شده توسط اداره پست, نه فقط خود محرک پرداخت. آن را نمی قادر خواهد بود به شما بگویم که چرا شما لازم نیست که یک محرک پرداخت نشده استو یا چه کاری انجام دهید اگر شما محرک بررسي هرگز نشان می دهد. شما می توانید آن را لغو و در هر زمان.

در ادامه به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از USPS ابزار خود را برای دیدن محرک بررسی در پست الکترونیکی و قلم مو رنگ کردن در آخرین مورد دوم محرک چک کنید که پیشنهاد شده است. این داستان اغلب به روز رسانی.

mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

خود محرک بررسی در آن وجود دارد ؟ شما می توانید در حال حاضر می دانم که قبل از شما تا به حال یک نگاه.

سارا تو/CNET

چگونه برای دیدن شخصی خود را کیسه مراسلات پستی

می توانید آن را سه روز کسب و کار برای فعال کردن حساب کاربری خود را پس از شما آن را راه اندازی. هنگامی که آن را زندگی می کنند, شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد هر روز صبح دوشنبه از طریق شنبه اگر ایمیل می رسند و به اطلاع شما از پست که تحویل داده خواهد شد همراه با یک تصویر سیاه و سفید از جلوی نامه. شما همچنین می توانید با استفاده از رایگان آندروید و آیفون مطلع تحویل برنامه مطلع شوید.

من قطعا گرفتن من محرک بررسی در پست الکترونیکی ؟

در این نقطه, شما بیشتر احتمال دارد برای دریافت پول خود را در پست الکترونیکی از حساب بانکی شما. دلیلش این است که IRS مهلت برای ارائه خود را پرداخت مستقیم اطلاعات بود در مارس 13.

فدرال درآمد سازمان گفت: تمرکز خود را در حال حاضر در ارسال پرداخت در ایمیل از طریق اداره پست-یا به عنوان یک مقاله بررسي و یا به عنوان یک کارت اعتباری بدهی به نام تاثیر اقتصادی پرداخت و یا EIP کارت. در ادامه به پیگیری پرداخت خود را از پاکت در پست الکترونیکی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

مطلع تحویل: به سرعت بررسی کنید که شما واجد شرایط

زمانی که USPS اجرا می شود از طریق ایمیل خودکار آن پست مرتب سازی تجهیزات آن را ایجاد یک تصویر دیجیتال از جلوی همه نامه-اندازه پست و که شامل محرک را بررسی کنید. آگاهانه برنامه تحویل با استفاده از این دیجیتالی اطلاعات گرفته شده را به شما اطلاع زمانی که هر قطعه از ایمیل در راه است.

این سرویس در دسترس است برای بسیاری از مسکونی و شخصی P. O. box, آدرس, اما نه کسب و کار. آن را نیز نمی خواهد کار برای برخی از multiunit ساختمان که در آن خدمات پستی نشده است شناسایی هر واحد.

در اینجا چگونه برای بررسی اینکه آیا آن را در دسترس در منطقه شما:

1. سر به خدمات پستی را مطلع تحویل صفحه ضربه بزنید تا ثبت نام به صورت رایگان را فشار دهید.

2. خود را وارد کنید آدرس پستی و شیر ادامه خواهد داد.

اگر این سرویس در دسترس است شما می توانید در ادامه به راه اندازی یک حساب کاربری.

راه اندازی مطلع تحویل سرویس

راه اندازی حساب خود را ساده است.

1. در خدمات پستی را مطلع تحویل صفحه ضربه بزنید و ثبت نام به صورت رایگان.

2. پس از وارد کردن آدرس پستی خود را و آن را تایید خواهید کار با این سرویس شما نیاز به قبول شرایط و ضوابط و شیر ادامه خواهد داد.

3. در صفحه بعدی خود را انتخاب کنید, نام کاربری, رمز عبور و سوال امنیتی. سپس وارد کردن اطلاعات تماس خود را و شیر ادامه خواهد داد.

4. در صفحه بعدی شما نیاز به هویت خود را تایید کنید. ضربه بزنید و تایید هویت آنلاین اگر شما می خواهید برای دریافت یک کد تایید را بر روی تلفن خود و یا ضربه بزنید و درخواست کد دعوت نامه توسط ایمیل اگر شما می خواهید خدمات پستی به ایمیل شما یک کد. اگر نه روش کار می کند ممکن است شما نیز باید گزینه ای را برای بازدید از اداره پست به منظور بررسی هویت شما در فرد است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: من کجا محرک بررسی کنید ؟

2:46

برای اطلاعات بیشتر در سفارش و دریافت بسته ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروساینجا است که چگونه برای پیدا کردن کالاهای خانگی زمانی که آمازون و دیگر فروشگاه های آنلاین خارج از بورس, نحوه سفارش آبجو و شراب حاضرو چه مدت شما می توانید زنده ماندن در بسته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن