مایکروسافت می افزاید پشتیبانی برای سفارشی '+' آدرس های ایمیل در دفتر 365

مایکروسافت در حال اضافه کردن پشتیبانی برای سفارشی ایمیل پرداختن به Office 365 خدمات ایمیل از ویژگی های آن ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399

مایکروسافت در حال اضافه کردن پشتیبانی برای سفارشی ایمیل پرداختن به Office 365 خدمات ایمیل از ویژگی های آن امیدوار است برای تکمیل در Q3 سال 2020 است.

سفارشی آدرس ایمیل هستند یک ویژگی اختیاری است که برخی از ارائه دهندگان ایمیل پشتیبانی می کند. از ویژگی های شرح داده شده در RFC 5233 اینترنت استاندارد است.

رسما به عنوان شناخته شده subaddressing این استاندارد اجازه می دهد تا کاربران را به گسترش و آدرس ایمیل خود را با استفاده از "دسته" یا به علاوه (+) شخصیت رو دو اسم های مشابه دیگر از برچسب پرداختن و یا به علاوه پرداختن.

برای مثال یک کاربر با آدرس ایمیل username@domain.com می توانید با استفاده از به علاوه پرداختن به قابلیت گسترش و آدرس ایمیل خود را به نام کاربری+tag@domain.com.

اگر کاربر آدرس ایمیل پشتیبانی subaddressing تمام ایمیل های فرستاده شده به نام کاربری+tag@domain.com ایمیل خواهد شد زمین در کاربر username@domain.com صندوق پستی.

این "برچسب" را می توان منحصر به فرد اجازه می دهد تا کاربران برای تولید مقدار بینهایتی از سفارشی آدرس ایمیل که می توانید آنها را به شرکت در عضویت در خبرنامه, ثبت نام, فرم ها, فرم تماس, و سایر فرم های آنلاین.

هنگامی که وارد ایمیل های کاربران در صندوق مالک می توانید ببینید که آدرس ایمیل فرستنده استفاده می شود.

اگر ایمیل وارد شده از یک شرکت به نام "خانه تحویل گل" اما با استفاده از ایمیل و نام کاربری+netflix@domain.comایمیل صاحب به راحتی می توانید تعیین که Netflix بکشد (در این مورد) به اشتراک گذاشته شده است به ایمیل خود را با یک شرکت دیگر.

اما با وجود منافع آن در کمک به کاربران پیگیری, چگونه آدرس ایمیل خود را مشترک دریافت آنلاین به علاوه پرداختن به طور گسترده ای پشتیبانی در سراسر ارائه دهندگان ایمیل.

گوگل پشتیبانی از پرداختن به علاوه در Gmail پس از آن در اوایل روز است اما یاهو AOL و بیشتر از دیگران نیست.

مایکروسافت اضافه شدن پشتیبانی برای به علاوه پرداختن به Hotmail در سال 2013; این ویژگی هرگز حمایت خود را با تبادل بسته بخشی از Office 365 تجاری سوئیت.

در یکی از ویژگی های نقشه راه, صفحه, مایکروسافت می گوید به علاوه پرداختن است که در حال حاضر در توسعه و امید به ویژگی های زندگی برای همه پرداخت Office 365 مشتریان تا پایان Q3 سال 2020 است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب