آمازون می افزاید: محدودیت ذخیره سازی جدید برای آن انبارها پیش از فصل تعطیلات - CNET

شاخص های بسته در آمازون انبار در تورنتون, کلرادو. هلن H. ریچاردسون/MediaNews گروه/دنور پست via Getty Images م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
Amazon Fulfillment Center

شاخص های بسته در آمازون انبار در تورنتون, کلرادو.

هلن H. ریچاردسون/MediaNews گروه/دنور پست via Getty Images

ماه به همه گیر آمازون همچنان به مبارزه با بسیاری از مشکلات از جمله در خارج از انبار مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب قیمت سنگ آهن در بازار حمل و نقل تاخیر و اختلال در زنجیره تامین. انتظار چالش ها به ادامه طریق این بی سابقه ای در سال های e-commerce غول جدید نشان داد قصد دارد در روز دوشنبه برای آماده سازی خود شبکه لجستیک را برای فصل تعطیلات در طول یک سال از coronavirus.

برای اولین تعطیلات تا کنون خرده فروش را موسسه جدید محدودیت چقدر موجودی مستقل فروشندگان می توانید در فروشگاه آمازون به ما انبارها با توجه به نامه ای به فروشندگان آمازون فرستاده صبح روز دوشنبه. قصد این است که برای جلوگیری از بزرگ ورودی محموله از محصولات است که فروشندگان بزرگ در کریسمس -- می گویند از bunnies عید پاک یا چهارم جولای بچه onesies -- که تا پایان gobbling تا مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی. که راه امیدوارم وجود خواهد داشت به اندازه کافی ذخیره سازی برای هر فروشنده و آمازون قادر خواهد بود برای ارائه انتخاب بیشتر برای مشتریان.

آمازون گفت: این تغییر است که بلافاصله موثر نباید هیچ تاثیری بر مشتریان قادر به خرید محصولات فروش بالا مانند نینتندو سوئیچ و Roku-صفحه تلویزیون. فروشندگان خواهد بود قادر به ذخیره بیش از سه ماه از موجودی برای اقلام خود را با محدودیت های تعیین شده در یک محصول با محصول بر اساس و می توانید دوباره پر کردن این پرسشنامه به عنوان اقلام رفتن از درب. آمازون می گوید: فروشندگان تمایل به ذخیره تنها در حدود 1 و نیم ماه به ارزش محصولات با تجارت الکترونیکی ،

"حتی اگر آن را در ماه جولای و ما در حال آماده سازی اولیه برای فصل تعطیلات برای دیدار با پایدار افزایش تقاضا" با توجه به نامه ای به فروشندگان که آمازون با CNET.

جدید محدودیت ذخیره سازی آمده پس از آمازون شبکه لجستیک پرتاب شد به هرج و مرج به عنوان coronavirus یورش برده و در سراسر ایالات متحده در مارس و آوریل. بسیاری از محصولات ضروری مانند کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست رفت از انبار و حمل و نقل تاخیر شد برای هفته ها. برای دریافت یک دسته در سنبله در سفارشات که میلیون ها نفر از مشتریان اجتناب از رفتن به فروشگاه های این شرکت به طور موقت محدود تحویل از موارد غیر ضروری که به آن انبارها و آهسته محموله از همان آیتم تا یک ماه.

آمازون از رشد شاخص راه خود را بازگشت به حالت عادی عملیات اما مانند هر دیگر فروشندگان همچنان با مشکلات است. بنابراین آمازون برنامه ریزی سعی کنید برای جلوگیری از بیشتر مسائل در طول بحرانی فصل تعطیلات و کمک به آن را دریافت آن را تحویل حتی در حال بیماری همه گیر.

"ما تعهد خود را به فروش شرکای شده است هرگز بیشتر ثابت قدم و ما در حال گام برداشتن در حال حاضر برای کمک به اطمینان حاصل شود تمام فروشندگان با استفاده از انجام توسط آمازون باید فضا را برای محصولات خود را" یک سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفت شنبه.

هارون روبین مدیر عامل و بنیانگذار ShipHero فراهم می کند که فضای انبار و انبار نرم افزار مستقل گفت: فروشندگان در حال حاضر مقدار زیادی از گزینه ها برای ذخیره سازی طولانی مدت در خارج از آمازون انبارها به طوری که او انتظار ندارد این تغییر به علت بسیاری از اختلال و برخی از فروشندگان حتی ممکن است در نهایت صرفه جویی در پول در حال حرکت محصولات از آمازون تحقق مراکز.

نیل ساندرز, خرده فروشی, تحلیلگر GlobalData, گفت:, آن را حس برای آمازون به این تغییر و جلوگیری از داشتن هر یک از فضاهای آن تبدیل به "برگزاری انبار برای یک مقدار زیادی از سهام است که طول می کشد زمان طولانی برای whittle پایین." انجام است که به ویژه مهم است رفتن به در این فصل تعطیلات زمانی که آنلاین خرید و فروش خواهد بود رانندگی بسیاری از خرده فروشی و فضای انبار محدود خواهد شد. "این واقعا مهم است که مطمئن شوید محصول مناسب باعث می شود آن را در انبار," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن