قرار دادن حریم خصوصی حمایت در IPO توافق اگر استرالیا دست داده به دیگر ملل: OAIC

دفتر استرالیا, کمیساریای اطلاعات (OAIC) گفت: در یک و ارسال به مجلس کمیته مشترک اطلاعات و امنیت که استرالیا بای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 17 تیر 1399

دفتر استرالیا, کمیساریای اطلاعات (OAIC) گفت: در یک و ارسال به مجلس کمیته مشترک اطلاعات و امنیت که استرالیا باید اضافه کردن مقررات مربوط به موافقت نامه زده با کشورهای دیگر که حریم خصوصی حمایت هستند عقب مانده برای اطمینان از داده ها به کار گرفته شده است در یک مد مشابه به استرالیا اصول حریم خصوصی.

این ارتباطات از راه دور قانون متمم (بین المللی تولید سفارشات) لایحه سال 2020 در نظر گرفته شده است برای اصلاح ارتباطات از راه دور (رهگیری و دسترسی) عمل 1979 (TIA عمل) برای ایجاد یک چارچوب برای استرالیا سازمان برای به دست آوردن دسترسی به ذخیره مخابرات داده ها از خارجی تعیین شده ارتباط ارائه دهندگان در کشور است که باید یک توافق با استرالیا و بالعکس.

این لایحه یک پیش شرط برای استرالیا به دست آوردن یک پیشنهاد موافقتنامه دو جانبه با ایالات متحده به منظور اجرای ما روشن قانونی در خارج از کشور با استفاده از داده ها عمل می کنند (ابر قانون).

"همانطور که ما آن را درک لایحه منع نمی کند دولت استرالیا از ورود به تعیین موافقت نامه های بین المللی با کشورهای خارجی که فراموش نشده اند و یا کمتر قوی حریم خصوصی رژیم از استرالیا" به OAIC گفت.

"طیف گسترده ای از اطلاعات است که می تواند به طور بالقوه توان تحت یک سازمان می تواند با ارائه یک غنی و تصویر دقیق از افراد محل عادات انجمن باورها و ترجیحات با جزئیات افزایش commensurately با حجم داده های جمع آوری شده و روش های مورد استفاده برای پردازش آن است."

در نتیجه OAIC توصیه می شود که اطلاعات افشا شده توسط استرالیا شرکت بود "مناسب محافظت شود".

"این لایحه باید نیاز است که در رابطه با کشورهای خارجی است که از حریم خصوصی حمایت برابر قانون حریم خصوصی تعیین شده موافقت نامه های بین المللی شامل مقررات که استطاعت قابل مقایسه حریم خصوصی پادمان" خود را تسلیم گفت.

"این OAIC همچنین توصیه می کند که اجازه استفاده از ضبط و افشای حفاظت اطلاعات برای اهداف یک تحقیق تحت قانون حفظ حریم خصوصی (بخش 153(1)(r) این لایحه) بود شامل گسترش اولیه سوالات و شکایت وضوح فرآیندهای انطباق با وضعیت نقض داده ها طرح و OAIC ارزیابی توابع."

این دفتر نیز گفت: هر گونه موافقت نامه های بین المللی باید شامل یک مکانیزم برای اشخاص خارجی به اطلاع مشترک المنافع مظنون به نقض داده ها هنگامی که استرالیا اطلاعات قابل دسترسی تحت یک توافق بین المللی درگیر است.

در یک جلسه در وزارت امور گفت: استرالیا را دریافت بیشتر از یک معامله با ایالات متحده نسبت بالعکس و ما آن تنها اولویت آن را به عنوان صفحه اصلی به امثال Facebook اپل و گوگل.

"ما یک مقدار زیادی از سود از این توافق به دلیل, در مورد ایالات متحده جایی که آنها ذخیره مقدار زیادی از اطلاعات در استرالیا ندارد, همان کسانی که بالای ارتباطات ارائه دهندگان بنابراین ما انتظار داریم بسیار کمی از درخواست سفر خواهد کرد بر اساس این توافق راه دیگر اما این است که یک توافق متقابل و آن را ارائه توانایی برای انجام" امور امنیت ملی و سیاست شعبه معاون وزیر اندرو ورنس گفت.

"ما انتظار که ما وارد این توافق نامه است که ما را دید از تعداد درخواست هایی که از آمدن به استرالیا اشاره کرد که ما انتظار داریم تعداد کسانی که به فوق العاده فوق العاده کم است."

ورنس گفت: وجود خواهد داشت نه هر گونه اقتدار در استرالیا پیگیری سفارشات دریافتی از ما را به ارتباطات ارائه دهندگان.

او همچنین با رد این ایده است که ارائه دهندگان خدمات باید مشورت قبل از IPO ارائه شده است.

که همان ماه به پلیس فدرال استرالیا گفت: آن را به حال ساخته شده 98 مخابراتی اطلاعات درخواست به ما پس از سال 2014 و گفت: طبیعت از روند فعلی به طور فعال دلسرد استفاده از آن .

از 98 درخواست, 29 مورد مربوط به مواد مخدر جرائم 26 به تروریسم جرائم 24 به کودک متخلف, 11 به پول شویی چهار تا خارجی رشوه سه تا قاچاق انسان و به عنوان یک "طیف وسیعی از جدی نامشخص جرائم".

IPO برو بروtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن