همیلتون فیلم جریان جولای 3 در دیزنی به علاوه. اما نه با یک محاکمه آزاد. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان – CNET


gettyimages-539757268

همیلتون در دسترس خواهد بود در دیزنی به علاوه با شروع ماه ژوئیه 3.

تئو Wargo/گتی ایماژ

همیلتون فیلم موزیکال می رسد در دیزنی به علاوه در جولای 3برای لذت از مگا طرفداران و تازه که درد به تماشای سر و صدا برادوی رسید. فقط یک مشکل وجود دارد. دیزنی به علاوه به تازگی تعطیل آزمایشی آن برنامهکه بدان معنی است که اگر شما می خواهید برای دیدن شما نیاز به آن را انجام دهد از یک حساب مشترک پرداخت می شود (جزئیات بیشتر در زیر).

همیلتون است مورد ستایش قرار داد به عنوان یک خلاق بازگویی مدرن از الکساندر همیلتون در سفر خود برای تبدیل شدن به یک بنیانگذار ایالات متحده است. ایجاد شده توسط آهنگساز نمایشنامه نویس بازیگر و تهیه کننده Lin-مانوئل میراندا, هیپ هاپ, موسیقی برنده 11 جوایز تونی سال 2016 و همچنین 2016 جایزه پولیتزر در درام.

همیلتون فیلم ثبت شد با اصلی 2016 برادوی بازیگران که شامل عمدتا از لاتین و آسیایی و آمریکایی نوازندگان از جمله میراندا خود را. دیزنی به علاوه این آمار قابل توجه است در این زمان آب و هوای سیاسی در اعتراض سیستمیک نژادی و بی عدالتی و تماس به اصلاحات همه چیز از تثبیت پلیس قوانین استخدام و شیوه های جبران خسارت از شرکت های بزرگ امریکا.

Aaron Burr و جورج واشنگتن در میان شخصیت های روی صحنه در کنار عنوانی پدر و بنیانگذار. نشان می دهد شامل آهنگ های محبوب مانند من شات یورکتون (دنیای وارونه) و صبر کنید — شما می توانید جریان این آلبوم رایگان در Spotify در. در اینجا چگونه شما می توانید به تماشای همیلتون موسیقی هنگامی که آن را در دسترس می شود در دیزنی به علاوه در ماه آینده. تا آن زمان شما می توانید به تماشای این تریلر زیر.

وقتی همیلتون شروع کنم ؟

شما می توانید شروع به جریان همیلتون در دیزنی به علاوه جولای 3, مناسب به اندازه کافی برای یک موسیقی مورد انقلاب آمریکا. این فیلم در اصل قرار بود آمار تئاتر در اکتبر 2021 اما منتقل شد به صورت آنلاین نمایش به عنوان یک نتیجه از بسته شدن تئاتر در طول coronavirus همه گیر.

می توانم ساعت مچی Hamilton آنلاین به صورت رایگان?

به منظور تماشای همیلتون شما نیاز به یک دیزنی به علاوه اشتراک. دیزنی به علاوه به پایان رسید خود را محاکمه رایگان برای مشترکین جدید, بنابراین اگر شما می خواهید به تماشای, شما نیاز به انتخاب یکی از اشتراک های زیر کلیک کنید. توجه داشته باشید که شما می توانید در هر زمان لغو.

سه راه اساسی وجود دارد به اشتراک:

پس از این فیلم در دسترس می شود در جولای 3, ما انتظار آن خواهد بود در میان انتخاب های برجسته در بالای دیزنی به علاوه. اگر نه, شما می توانید جستجو را با انتخاب آیکون ذرهبین.

23-disney-plus

سازمان دیده بان همیلتون خود را از تلویزیون و یا تلفن.

سارا تو/CNET

آیا من می توانم دانلود همیلتون برای تماشای آفلاین ؟

دیزنی به علاوه اجازه می دهد تا به شما دانلود تمام از خود نشان می دهد و فیلم برای تماشای آنلاین. مشترکین باید قادر به دانلود همیلتون برای مشاهده آفلاین.

چه معامله بزرگ است ؟

پس از اجراهای برادوی نشان می دهد در حال معلق تا اطلاع ثانوی با توجه به coronavirus تنها راه طرفداران قادر خواهد بود به تماشای برنده جایزه موسیقی است که در دیزنی به علاوه. بلیط برای دیدن یک اجرای زنده از همیلتون که اغلب به فروش می رسد در سینماهای سراسر کشور در محدوده از $149 و تا.

خواهد همیلتون زبان صریح و روشن بود سانسور ؟

همیلتون تریلر فیلم نشان می دهد یک PG-13 viewer امتیاز است که نشان می دهد که موسیقی را فحش کلمات و محتوای جنسی می تواند باقی می ماند احتمالا با یک هشدار قبل نشان می دهد آغاز می شود. چرا که دیزنی به همراه صورتحساب به عنوان یک دوستدار خانواده خدمات جریان وجود داشته است نگرانی که همیلتون زبان و محتوا می تواند سانسور به طور خاص آهنگ ها حاوی F-کلمه و بیشتر شاعرانه زنده صحنه است.

این داستان به روز رسانی ها اغلب با اطلاعات جدید است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بالا 5 را نشان می دهد از دست رفته از دیزنی Plus


5:30

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>