5 راه رابطه با استفاده از تحت تاثیر قرار زندگی خود را

وقتی که من یک پسر بچه با زن سن جهان شد اساسا متفاوت از آن است که در این عصر کنونی از فن آوری است. انجمن با است

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 22 خرداد 1399

وقتی که من یک پسر بچه با زن سن جهان شد اساسا متفاوت از آن است که در این عصر کنونی از فن آوری است. انجمن با استفاده از محدود بود به مجلات و کار خانه های فیلم. کودکان و نوجوانان از جمله این یکی را دریافت کنید دست خود را در این گاه به گاه, پلیبوی centerfold. قبل از اینترنت ما نیست اشباع شده در پورنوگرافی. اما آن را در همه جا در حال حاضر و آن را با یک کلیک دور. چگونه است که زندگی ما تاثیر?

اگر 1,000 مردان در حال خواندن این, من می تواند مناسب و معقول فرض که 990 استفاده کرده اند در برخی از مد در سال گذشته است. انجمن است که در اینجا و آن را ترک نمی کند. چگونه ما در مبارزه با آن به عنوان مردان و پدران? ما نیاز به درک آنچه در آن انجام و سپس آن را نگه دارید دور از ما خانواده و ازدواج. در اینجا 5 راه های گوناگون استفاده کنید زندگی شما تاثیر می گذارد.

1. جسمی

در کتاب خود که شب قبل من کشته اعتیاد Oche Otorkpa می نویسد: "یکی از چیزهایی که شما باید درک کنند این است که: شما یا خود را به کشتن اعتیاد یا اعتیاد خود را خواهد شد در نهایت شما را بکشند." به طور منظم مشاهده انجمن rewires مغز و تحریف افکار و رفتارهای. پورنوگرافی به آرامی خفه توانایی خود را به عشق و ارتباط برقرار کردن و جسمی پیوند با یک مرد متاهل. داشتن رضایت بخش در زندگی واقعی رابطه جنسی با یک زن می تواند تبدیل غیر ممکن است. شما خودتان را قادر به تجربه عشق فیزیکی آن را به عنوان در نظر گرفته شده بود.

2. از نظر اخلاقی

بسیاری از مردم که به نظر می رسد در پورنوگرافی قربانیان قاچاق انسان است. چگونه موافقت سازمان دیده بان آنها را مجبور به انجام ما تاثیر می گذارد آورد ؟ اگر چه در رابطه با استفاده از, ما شاهد یک فرد ما یک بار می دانستند و مراقبت—و یا شاید حتی خود ما کودک ؟ می تواند ما را در قبول این به خوراک ما تمایلات جنسی? استفاده از پورنوگرافی نمی توان از نظر اخلاقی اثبات. بنابراین زمانی که ما شریک شدن چه که ما را?

3. اجتماعی

چگونه به طور منظم رابطه با استفاده از روابط ما را تحت تاثیر قرار? در مورد ازدواج و اتمام این منابع است. چگونه آن را تحت تاثیر قرار روابط دیگر مانند یک پدر و پسر ؟ یک پسر به پدر خود برای هدایت اخلاقی. هنگامی که یک پدر است که با داشتن یک رابطه جنسی صحبت کردن با او 12 ساله پسر او توصیه پسر به دنبال پورنوگرافی به عنوان وسیله ای برای یادگیری ؟ مطلقا نه. پس از آن ما به سمت چپ با یک سوال: اگر من نمی فرستید من پسر یا دختر وجود دارد چرا من رفتن وجود دارد ؟ ما نمی توانیم توجیه خود ما استفاده از زمانی که به دنبال در آن را از طریق این دامنه.

4. معنوی

خدا طراحی ما برای بهره برداری و یا استفاده از یکی دیگر و این که چه جنسی می کند.

خدا طراحی ما برای بهره برداری و یا استفاده از یکی دیگر و این که چه جنسی می کند. هنگامی که ما در آن شرکت کنند از آن برگ علامت آن در ایالات متحده است. ما شروع به دیدن افراد دیگر به عنوان اشیاء. و از آنجایی که آنها در حال ایجاد شده در تصویر خدا آن را تحریف و حتی به نظر ما از خدا و رابطه ما با او.

5. حرفه ای

اگر پورنوگرافی بود واقعا قابل قبول خواهد بود وجود دارد بدون نیاز به پنهان کردن آن از دیگران است. انجمن استفاده بیشتر انجام می شود در پشت درهای بسته. زمانی که حقیقت این است که نشان داد می تواند هزینه های, روابط, اما آن را حتی می تواند به شما هزینه یک حرفه ای اگر شما گرفتار در محل کار و یا اگر شما کار در زمینه های خاص. اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آن ما باید به دقت در نظر گرفتن عواقب بالقوه زمانی که تصمیم گیری که آیا برای استفاده از انجمن.

همه طرفدار پدر و چالش

چالش خود را به عنوان یک پدر و یک رهبر به پرهیز از پورنوگرافی برای یک هفته کامل. در پایان هفته که توجه داشته باشید از هر گونه تفاوت شما را احساس نمی با استفاده از رابطه هر دو داخلی و در چگونگی ارتباط برقرار کردن با افراد مهم در زندگی خود را.

صدا کردن: آنچه در راه است, انجمن استفاده منفی تحت تاثیر قرار زندگی خود را ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن