Vocus Isp ها بست و iPrimus گرفته شده به دادگاه های ACCC بیش از NBN سرعت ادعای

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) اعلام کرد روز سه شنبه آن را شروع رسیدگی در دادگاه فدرال در مقابل Vo

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 تیر 1399

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) اعلام کرد روز سه شنبه آن را شروع رسیدگی در دادگاه فدرال در مقابل Vocus متعلق به Isp ها بست و iPrimus با consumer watchdog ادعا جفت ساخته شده گمراه کننده NBN ساعت شلوغ با سرعت ادعا می کند.

به مدت 13 ماه از مارس سال 2018 به مارس 2019 در ACCC است که وی از سوی مامورین که سرعت اعداد نوشته شده توسط جفت مربوطه خود را وب سایت های دست یافتنی نیست.

"این ACCC خواهد استدلال می کنند که دودو و iPrimus استفاده می شود و اساسا ناقص تست روش توسعه یافته توسط Vocus که یک مبنای منطقی برای تبلیغات خود ادعا می کند در مورد خاصی معمولی شب سرعت" ACCC صندلی راد Sims گفت.

"ادعا شده است که این آزمایش روش تعیین "معمولی شب سرعت' ادعا می کند تنها با استفاده از روزانه 75 سریع ترین سرعت مشاهده شده در سراسر Vocus' کل شبکه مشغول دوره به استثنای آهسته تر سرعت که در آن یک اتصال بیشتر بود به احتمال زیاد به تحت تاثیر تراکم."

مصرف کننده دیده بان گفته است که به دنبال اظهارات جریمه ها و هزینه های.

در آخرین پهنای باند با سرعت گزارش منتشر شده در ماه مه ACCC گفت: دودو و iPrimus مرده بودند گذشته در Isp ها اندازه گیری شده برای ارائه میانگین سرعت دانلود. برای آپلود با سرعت جفت ارز دوم بود گذشته است.

در سال گذشته دودو توافق برای بازپرداخت به AU$360,000 به حدود 16,000 مشتریان بیش گمراه کننده ادعا می کند در مورد آن ورود به سطح NBN پهنای باند در نظر دارد.

خرده فروش وارد دادگاه-قابل اجرا تعهد به ACCC بیش از ادعای خود سرویس "مناسب برای جریان".

گمراه کننده بیانیه مورد استفاده قرار گرفت در دودو را در کمپین های تبلیغاتی برای برخی NBN خدمات باند پهن از نوامبر 2015 به مارس 2018 از جمله برنامه های است که می تواند تنها با ارائه حداکثر سرعت 12Mbps. برخی از این طرح نیز تنها ارائه 10GB از داده ها در هر ماه.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب