مایکروسافت تیم: در اینجا می آید وظایف جدید برنامه

مایکروسافت را آغاز کرده است که اجرای این وظایف جدید برنامه در مایکروسافت تیم های است که به ارمغان می آورد ب

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399

مایکروسافت را آغاز کرده است که اجرای این وظایف جدید برنامه در مایکروسافت تیم های است که به ارمغان می آورد با هم هر دو مایکروسافت برنامه ریز و مایکروسافت برای انجام در محبوب خود را در محل کار همکاری پلت فرم.

مایکروسافت اعلام کرد در ماه آوریل که آن را به نام تجاری جدید خود را برنامه ریز برنامه به وظایف خود در تلاش برای ارائه یک واحد یکپارچه برنامه ریزی و مدیریت هر دو تیم برنامه ها و وظایف فردی در درون تیم. آن را به شکل بخشی از یک تلاش گسترده تر توسط شرکت های با برچسب وظایف در مایکروسافت 356 که با هدف تحکیم و وحدت وظیفه برنامه ریزی در سراسر تیم, چشم انداز, برنامه مایکروسافت برای انجام ، چشم انداز در حال حاضر همگام سازی همه وظایف را به انجام و به زودی پشتیبانی وظیفه تکالیف از '@' اشاره در ورد و اکسل و پاورپوینت.

نرم افزار سازمانی

مایکروسافت در حال حاضر در فرایند نورد از وظایف بر روی دسکتاپ به یک گروه کوچک از کاربران که ادامه خواهد داد تا سپتامبر. وظایف نرم افزار تلفن همراه در دسترس نخواهد بود تا زمانی که دسکتاپ اجرای کامل مایکروسافت گفت.

ببینید: Office 365: راهنمای برای تکنولوژی و رهبران کسب و کار (رایگان PDF) (TechRepublic)

"وظایف در تیم اولین قدم در ایجاد یک ارتباط بیشتر وظیفه مدیریت تجربه در سراسر Microsoft 365, برنامه" این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ اعلام عمومی rollout.

"ما را قادر می سازد وظایف در تیم برای مشتریان کوچک و شما آن را ببینید در هفته های آینده."

مایکروسافت ساخته شده است که تعدادی از اضافات به وظایف برنامه پس از اعلام آن در ماه آوریل 2019.

این شامل وظیفه چاپ و نشر است که اجازه می دهد تا کسب و کار رهبری تیم را به ایجاد لیست وظیفه و اختصاص آنها به تیم های سراسر مکان های مختلف در یک سازمان است. به عنوان مثال خرده فروشان ملی می تواند به ایجاد وظایف واگذار شده به فرد از مکان های فروشگاه و سپس مسیر پیشرفت در برابر وظایف اختصاص داده است.

مدیران فروشگاه همچنین می توانید تعیین وظایف به فردی کارکنان که در آن می توانید ببینید همگانی لیست کسانی که وظایف خود را شخصی و یا شرکت صادر شده دستگاه های تلفن همراه.

علاوه بر این یکی دیگر از جدید مشاهده لیست برای انجام وظایف برنامه که اجازه می دهد تا به کاربران برای ویرایش وظایف چندگانه در یک بار به جای داشتن برای ویرایش هر یک وظیفه جداگانه. مشاهده لیست در دسترس است در هر دو دسکتاپ و نسخه وب از وظایف برنامه.

نکات برجسته دیگر از وظایف در تیم عبارتند از:

  • هیئت مدیره و نمودار و برنامه انداز از برنامه ریز به همراه لیست جدید مشاهده.
  • این مدیر کنترل برای فعال کردن یا غیر فعال کردن وظایف در تیم برای خود یا کل سازمان و یا کاربران خاص; تنظیم یک سیاست به طور خودکار پین وظایف برنامه به تیم siderail; و پنهان من کارهای لیست ها برای کاربران است.
  • نمودار API و قدرت به طور خودکار یکپارچگی برای به انجام و برنامه ریز به سطح وظایف ایجاد شده در برنامه های دیگر در وظایف در تیم است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن