این بهترین گوگل صفحه اصلی از ویژگی های است که با مخفی شدن در دشت بینایی -- در اینجا نحوه استفاده از آن - CNET

بله این هوشمند اما گوگل صفحه اصلی مینی یا لانه کوتاه نیز می تواند به عنوان یک پایه بلندگوی بلوتوث. جاش میلر/CN

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
google-home-mini-0177-010

بله این هوشمند اما گوگل صفحه اصلی مینی یا لانه کوتاه نیز می تواند به عنوان یک پایه بلندگوی بلوتوث.

جاش میلر/CNET

یکی از مورد علاقه من صفحه اصلی گوگل (30 دلار در Best Buy) امکانات نیز یکی از اساسی ترین. بله گوگل صفحه اصلی دستگاه های بزرگ در محاسبه مسائل ریاضی, گزارش آب و هوا و در خدمت بازی های سرگرم کننده. اما آنها نیز کامل بلندگوهای بلوتوث است که به شما اجازه پرتو هر موسیقی, پادکست یا کتاب صوتی شما می خواهید از تلفن خود و یا قرص.

چرا این مهم است ؟ شاید شما با استفاده از یک سرویس گوگل صفحه اصلی پشتیبانی نمی کند مانند سیب موزیک یا قابل شنیدن است. (افشای کامل: من هر دو.) یا یک شب بعضی از دوستان می آیند و یکی از آنها می خواهد به DJ حزب. گاهی اوقات من فقط ترجیح می دهند برای کنترل چه بازی با گوشی من و نه صدای من.

هر چه دلیل خود را در اینجا چگونه برای اتصال یک تلفن, قرص, و یا حتی یک لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی خود را به صفحه اصلی Google با بلوتوث.

google-home-spotify

بلوتوث جفت شدن گوگل خانه هوشمند بلندگو با گوشی خود را بسیار ساده است.

مت الیوت/CNET

اول شما باید به معرفی دستگاه های خود را به یکدیگر

اگر شما هرگز متصل به گوشی خود را, قرص, و یا کامپیوتر خود را با Google صفحه اصلی دستگاه با استفاده از بلوتوث قبل از اولین بار است که کمی پیچیده تر است. پس از آنها بوده است و زوج آنها را به یاد داشته باشید هر یک از دیگر و اتصال و قطع خواهد شد بسیار ساده تر. در اینجا چگونه به جفت با بلوتوث اولین بار:

1. گفتن "OK Google را وارد کنید حالت مرتبطسازی است." شما همچنین می توانید می گویند "جفت بلوتوث" یا "روشن کردن بلوتوث."

2. گوگل دستیار پاسخ خواهد داد "برای اتصال باز تنظیمات بلوتوث و به دنبال وسیله ای به نام [نام شما به دستگاه خود را]."

3. باز کردن برنامه تنظیمات بر روی دستگاه تلفن همراه خود و یا کامپیوتر, رفتن به تنظیمات بلوتوث و به دنبال نام خود را گوگل از صفحه اصلی دستگاه و کلیک کنید و یا شیر یا نام دستگاه و یا کلمه و یا دکمه برای اتصال.

4. گوگل صفحه اصلی بازی خواهد کرد یک صدا نشان می دهد دستگاه های خود را در حال حاضر متصل است. در حال حاضر هر صوتی شما بازی را بر روی تلفن خود را, قرص, و یا کامپیوتر شما خواهد شد بازی را از طریق خود گوگل صفحه اصلی بلندگو.

5. به قطع, می گویند, "هی, گوگل, قطع اتصال بلوتوث است." گوگل دستیار می گویند "بلوتوث قطع شده است" را به تایید.

google-home-mini-0077-001

هنگامی که شما جفت دستگاه خود را با Google صفحه اصلی اتصال و قطع می تواند انجام شود تنها با دستورات صوتی.

جاش میلر/CNET

چگونه برای اتصال پس از شما زوج یک بار در حال حاضر

از آنجا در خارج از آن بسیار ساده است. هنگامی که شما می خواهید برای اتصال با شروع "Okay Google" یا "هی گوگل" و سپس می گویند هر یک از موارد زیر:

  • "اتصال به تلفن من است."
  • "اتصال به دستگاه من."
  • "اتصال بلوتوث است."

گوگل دستیار پاسخ خواهد داد "به دنبال دستگاه های جفت شده" و سپس پخش صدا هنگامی که شما متصل شده. می گویند "هی, گوگل, قطع بلوتوث" هنگامی که شما انجام می شود.

google-home-mini-16

مراقب باشید-اگر گوگل دستیار می پرسد اگر شما می خواهید به "روشن" دستگاه های بلوتوث می گویند و سعی کنید خود را دوباره فرمان و یا آن را جدا با همه چیز.

کریس مونرو/CNET

سازمان دیده بان برای این قطعی هر چند

زمانی که من تست این روند در تعداد مختلف گوگل دستگاه خانه -- هر دو بلندگو و صفحه نمایش -- گاهی اوقات من می خواهم سعی کنید به قطع تلفن و گوگل خانه می پرسند "شما می خواهید برای پاک کردن لیست خود را از زوج, بلوتوث, دستگاه, راست?"

اگر شما گوگل دستیار می پرسد این جواب قطعی است: "هیچ."

"پاکسازی" خود را از لیست دستگاه های جفت شده را به صفحه اصلی Google فراموش نکنید دستگاه شما فقط زوج (و سایر دستگاه های شما تا کنون زوج بیش از حد). نه تنها شما باید به عقب برگردید و ازنو اولین جفت شدن مراحل به طور مفصل در بالا, شما احتمالا باید برای رفتن به دستگاه تلفن همراه خود و یا کامپیوتر تنظیمات بلوتوث و "فراموش کردن" گوگل صفحه اصلی دستگاه از آن وجود دارد بیش از حد. در غیر این صورت شما ممکن است همان پیغام خطا به من که دستگاه خود را نمی تواند اتصال به گوگل صفحه اصلی همه از ناگهانی.

من بیشتر با استفاده از من می آمد تا با آن بیشتر من دوست دارم با استفاده از صفحه اصلی گوگل. اکثر مردم گوش دادن به موسیقی را بر روی اسمارت بلندگو -- در اینجا چگونه به تماس بگیرید تا دقیق آهنگ شما می خواهید تنها با صدای خود را. یکی دیگر از ویژگی های ساده استفاده کنم هر روز: در اینجا این است که چگونه به خاموش کردن تایمر و آلارم زمانی که شما دیگر در همان اتاق (بدون فریاد).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب