دوم محرک بررسی کنید ؟ چقدر شما می توانید زمانی که پرداخت ممکن است آخرین اخبار - CNET

رهبران در واشنگتن ممکن است گسترش کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی به ماه جولای است. آنجلا Lang/CNET برا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 خرداد 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1002

رهبران در واشنگتن ممکن است گسترش کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی به ماه جولای است.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آمریکایی ها ممکن است باید صبر کنید تا ماه ژوئیه به یاد سرنوشت دوم محرک بررسی از IRS. این وقتی است که کاخ سفید و رهبران کنگره برنامه ریزی برای شروع به کار به صورت جدی در یک پیشنهادی دور دوم مالی بسته است. در حال حاضر بحث بر سر آینده coronavirus محرک بررسی 2020-و چقدر پول شما می توانید -- در پایین بجوش و خروش آمدن هر چند این وضعیت می تواند تغییر کند.

آن را نیز ممکن است ممکن است که راه برخی از مردم دریافت پرداخت دوم متفاوت خواهد بود بار دوم در اطراف. خانه خدمات مالی کمیته برگزار مجازی شنیدن این هفته به بحث در مورد "دیجیتال دلار" یک راه است که می تواند آن را آسان تر برای برخی از محرک بررسی گیرنده به دریافت پول خود را, به خصوص اگر آنها لازم نیست که یک حساب بانکی سریع شرکت گزارش شده است.

در ادامه برای همه چیز ما در مورد دوم محرک چک از جمله سه طرح های مختلف و استدلال و در مقابل یک دوم تاثیر اقتصادی پرداخت از IRS.

این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید و در نظر گرفته شده است برای ارائه یک نمای کلی از وضعیت. اگر شما در حال انتظار برای اولین بار خود را چک کنید, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک چک کنیدببینید ممکن است برخی از دلایل که چرا شما اصلا بررسی نشده و یاد بگیرند که چگونه به گزارش گم شدن یک محرک بررسی به IRS.

چه زمان جدول زمانی برای محرک کنترل دور 2?

در حالی که هیچ مجموعه تاریخ برای تصمیم گیری اگر یک دوم محرک پرداخت خواهد شد رخ می دهد, زمان, جدول زمانی مورد هدف را با قبل از آن گزارش. در مه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: کنگره ممکن است تصمیم در مورد "یک ماه" اگر آن را تا یک دوم دور CNBC گزارش شده است که می توانست ژوئن go/no-go پنجره با بخش عمده ای از کار می افتد در ماه جولای (بیشتر در زیر).

مقامات کاخ سفید قبلا پیش بینی شده که اجرایی خواهد کار خود را در آن پیشنهاد از طریق جولای با توجه به وال استریت ژورنال. که هنوز هم ممکن است در این مورد. آن را سخت بدانید که اگر تظاهرات گسترده در جهان در واکنش به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery را تحت تاثیر قرار دولت در دستور کار است.

اگر واشنگتن می کند شروع به کار بر روی یک دومین بسته محرک اقتصادی در سال 2020 آن را نمی خواهد تا اواخر ماه جولای پس از کنگره از یک برنامه ریزی دو هفته زنگ تفریح, CBS News, گزارش از جولای 3 تا ژوئیه 17.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار داده تا 1200 $بیشتر در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

قبل از کاخ سفید و رهبران جمهوری خواه را شروع مذاکره جزئیات یک محرک جدید پیشنهاد آنها می خواهند به ارزیابی چقدر پول اختصاص داده شده به اولین محرک چک و دیگر کمک های اولیه برای کسب و کار در واقع صرف شده است CNBC گزارش.

زمانی که سنا و کاخ سفید مذاکره کنندگان انجام تصمیم گیری آنها می شود تحت فشار برای رسیدن به یک معامله به سرعت به عنوان افزایش بیکاری کمک هزینه اضافی برای 600 $در هر ماه به پایان می رسد ژوئیه 31. در همین حال بازار سهام, سود در اوایل این هفته به نظر می رسد در کوتاه مدت به عنوان coronavirus موارد افزایش بیش از 20 متحده تهدید کسب و کار و مشاغل در سراسر کشور با موج دوم COVID-19.

آیا ما هنوز هم نیاز به یک محرک بررسی کنید ؟

ضرورت دوم محرک بررسی اشکال قلب بحث.

روی "بله" سمت وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در سنا شهادت در روز چهارشنبه که اقتصاد آمریکا ممکن است نیاز به کمک بیشتر. "من فکر می کنم ما در حال رفتن به طور جدی نگاه کنید که آیا ما می خواهیم به انجام بیشتر با لينک مستقيم پول به تحریک اقتصاد," او گفت:. "این است که همه در حال رفتن به در مورد مردم به کار می کنند."

رئیس فدرال رزرو جروم پاول در سخنان جداگانه در روز چهارشنبه موافقت کردند. "این امکان وجود دارد [تغذیه] نیاز به انجام بیشتر و این امکان وجود دارد که کنگره نیاز بیشتری به انجام," او گفت:.

بیش از در "صبر کنید و ببینید" اردوگاه آمریکا نرخ بیکاری به نظر می رسد انداختن (PDF) آن را به عنوان بهبود از coronavirusبا مدعیان حذف شده توسط 355,000 به 1.54 میلیون دلار برای این هفته از ژوئن 6, وزارت کار گزارش (PDF) به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی و reemploy مهمان نوازی و خدمات و کارگران ساختمانی.

در ژوئن 5, اداره آمار کار گزارش (PDF) که ما نرخ بیکاری در ماه مه کاهش یافته و 1.4 درصد به 13.3 درصد. پس از زايمان گزارش برخی در واشنگتن پرسید: اگر ما اقتصاد است که در حال حاضر در مسیر درست و بدون بیشتر کمک به دولت است.

"در آن طول می کشد بسیاری از این باد از بادبان از هر فاز 4" استفان مور, کاخ سفید, مشاور گفت: در مورد این کار اعداد و دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان به نقل از واشنگتن پست. "ما به آن نیاز نیست در حال حاضر. هیچ دلیلی برای وجود دارد که عمده هزینه های لایحه. حس فوری بحران بسیار تا حد زیادی از بین می رود با این گزارش."

2020-06-10-07-38-57
OECD/تصویر توسط جسیکا Dolcourt/CNET

دیگران در واشنگتن احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد است به یک ماه بیکاری اعداد. یک گزارش جدید از OECD این هفته می گوید COVID-19 است "باعث شدید ترین رکود اقتصادی در نزدیک به یک قرن است."

"خوب وجود دارد دلیلی برای شک و تردید" نوشت سابق کاخ سفید, مشاور اقتصادی رابرت شاپیرو با اشاره به دیگر اعداد است که نشان می دهد نرخ بیکاری در ماه مه افزایش 5.7% به 19%. هر چه واقعی ممکن است بیکاری اعداد تبدیل می شود که برای اقتصاد آمریکا در ماه فوریه وارد یک رکود اقتصادی پایان دادن به یک توسعه اقتصادی آغاز شده است که در ماه ژوئن سال 2009 اداره ملی تحقیقات اقتصادی گزارش این هفته است.

حتی با یک کاهش می یابد ممکن است نرخ بیکاری در آمریکا هنوز یکی از بالاترین نرخ های خارج از کار پناهجویان در جهان, با توجه به گزارش OECD.

آن را نیز ناشناخته چگونه اقتصاد آمریکا خواهد شد واکنش نشان می دهند به سنبله در coronavirus عفونتبا بستری شدن نرخ گزارش افزایش پس از آخر هفته روز یادبود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

سه عمده طرح های پیشنهادی برای آینده محرک چک کنید

اگر وجود دارد یک دوم محرک بررسی از IRS-و برخی علائم نشان می دهد حرکت در این مسیر -- خانه دموکرات سنا جمهوری خواهان و کاخ سفید مشاوران هر کدام دیدگاه های مختلف برای چه یکی دیگر از نجات مالی لایحه می باشد. که شامل چه مقدار پول اختصاص داده می شود برای افراد و خانواده ها و بزرگسالان جوان که حذف شدند از اولین محرک بررسی و کارگران بیکار. به حرکت رو به جلو در طول ماه های آینده کاخ سفید و رهبران کنگره نیاز به پیدا کردن زمینه های مشترک.

در یک کلام دموکراتیک پیشنهاد برای دور دوم پرداخت است توسعه یافته با قهرمانان آن عمل عبور از مجلس رای است. آن است که در حال حاضر با سنا. خانه بسته -- اگر به قانون امضا شده است که نه به دنبال احتمال وجود دارد -- را فراهم دور دوم پرداخت به افراد و خانواده ها و گسترش و افزایش مزایای بیکاری از طریق پایان سال است.

کاخ سفید طرح هنوز در حال شکل گرفتن با توجه به وال استریت ژورنال با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران اقتصادی به دنبال تقویت اقتصاد ایالات متحده با انگیزه کارگران برای پیدا کردن و یا بازگشت به خود موجود, مشاغل, غذا خوردن در رستوران ها و تعطیلات ،

حمله داعش به رهبری مک کانل را ترسیم پارامترهای آنها می خواهند به دنبال برای دور دوم از جمله یک کلاه به اندازه بیل و یک شرط آن را نهایی خواهد بود بسته محرک مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جزئیات بیشتر در همه این پتانسیل روش های زیر.

چقدر پول می توانم در یک ثانیه محرک بررسی کنید ؟

قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس شامل یک دوم پرداخت مستقیم به افراد و خانواده ها تا 1200 $در هر عضو خانواده در پوش 6000 دلار برای یک خانواده پنج. نه مقامات کاخ سفید و نه مک کانل را ارائه جزئیات در مورد اینکه آیا فرد پرداخت خواهد بود بخشی از پیشنهادات خود را.

خارج از سه گروه عمده از طرح های دیگران در واشنگتن همچنان به فشار برای کمک های اضافی برای آمریکایی ها. سناتور. کامالا هریس در اوایل این ماه گفت: پرداخت یک بار از $1,200 کافی نیست. او پیشنهاد به ارسال به 2000 $در هر ماه برای واجد شرایط آمریکایی ها تا مارس سال 2021.

030-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

چقدر بیشتر محرک پولی وجود خواهد داشت ؟ مساله این است که دولت هنوز به تصمیم می گیرید اگر یک ثانیه چک در تمام.

سارا تو/CNET

کاخ سفید چشم انداز برای دومین محرک چک کنید

رئیس جمهور در حال حاضر حمایت برای دور دوم پول محرک است. "ما درخواست می شود برای محرک پول" مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت از کاخ سفید باغ گل رز. "زیرا هنگامی که ما دریافت این رفتن آن خواهید بود به مراتب بزرگتر و به مراتب بهتر از ما تا کنون دیده ام در این کشور-که شامل از سه یا چهار ماه پیش زمانی که همه فکر می کردند آن بود و عالی بود."

طی سخنان هفته گذشته رئیس جمهور همچنین با اشاره پشتیبانی برای رستوران ها که بسیاری از آنها در حال حاضر بازگشایی اجتماعی فاصله محدودیت پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر.

با توجه به وال استریت ژورنال کاخ سفید آغاز خواهد شد طراحی خود را به پیشنهاد برای دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان به زودی به عنوان این هفته است. این انتظار به تمرکز بر روی طرح های است که می تواند کمک به اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند از جمله مشوق هایی برای کارگران به پیدا کردن شغل و مردم را به صرف پول خود را در شهر.

کاخ سفید نیز با توجه به کاهش بیکاری پرداخت به 250 یا 300 دلار در هفته در طول نیمه دوم سال که خواهان این باور را القاء افرادی که شغل خود را از دست برای پیدا کردن کار. در حال حاضر پرداخت 600 دلار در هفته به عنوان بخشی از مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس است. افزایش مزایای منقضی ژوئیه 31.

رئیس جمهور همچنان به فشار برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد یک ایده او به ارمغان آورد تا در ماه مارس است. "ما خواهد بود برای رفتن حقوق و دستمزد کاهش مالیات او گفت:" از این گذشته جمعه "خواهد شد که باور نکردنی در شرایط از آنچه که ما انجام می دهند چرا که ما در حال رفتن به بزرگتر و بهتر از ما تا کنون بوده است."

کاخ سفید نیز به دنبال معافیت های مالیاتی برای کسانی که تعطیلات در ایالات متحده در این سال به تشویق هزینه های مجله گزارش شده است. ژاپن گرفته شده از یک روش مشابه برای تشویق به مسافرت داخلی. ریاست جمهوری و مشاوران و پیش بینی شرایط آن بسته نمی تواند تکمیل شود تا ماه جولای به مجله.

چه خانه قهرمانان قانون پیشنهاد ؟

قهرمانان عمل به دنبال طیف وسیعی از مزایا را برای خانواده ها و مستاجرها و غیر شهروندان زندگی می کنند که در ایالات متحده با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). چرا که آن را هنوز هم یک پیشنهاد جزئیات بسته محرک اقتصادی تضمین شده نیست اما در اینجا به تشریح این لایحه است.

افراد: یک فرد واجد شرایط دریافت تا $1,200 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص یا AGI از خود 2019 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی و یا 2018 تشکیل پرونده (اگر شما در میانهی شب مالیات واصل نشده) کمتر از 75000 دلار و کاهش تدریجی به عنوان AGI بالا می رود.

فرزندان و وابستگان: هر وابسته خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 پرداخت بر خلاف اولین محرک لایحه که دربسته تا سه فرزند از 500 دلار در هر کدام. این امر به درخواست دانشجویان, کودکان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.

خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام. مقدار شما می تواند واجد شرایط برای دریافت کاهش خواهد خود را بالاتر AGI است.

غیر شهروندان: کسانی که بدون یک شماره امنیت اجتماعی می تواند با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان واجد شرایط برای پرداخت.

مزایای بیکاری: این لایحه را در طول زمان افزایش بیکاری 600 $در هر هفته (در بالای متحده معمولی بیکاری پرداخت) به ژانویه 2021.

آیا رهبران جمهوری خواه ارائه شده است ؟

در حالی که سنا تصمیم می گیرد در هفته های آینده اگر از آن خواهد شد را یکی دیگر از بسته محرک جمهوری خواهان باید شروع به طراحی کردن پارامترهای خود را. سنا ممکن است صبر کنید تا پایان ماه جولای شروع به کار بر روی بسته بلومبرگ گزارش شده است.

چگونه می تواند یک دوم محرک بررسی کمک به اقتصاد ؟

اولین محرک چک تا 1200 $در هر کدام در ابتدا در نظر گرفته شده به عنوان یک پرداخت یک بار برای کمک به مردم و کسب و کار متاثر از شیوع کروناویروس. که شامل افرادی است که نمی تواند کار کند چرا که آنها بیمار دریافت محدود ساعت کار و یا شغل خود را از دست زمانی که کسب و کار بسته به عنوان یک اندازه گیری به سرعت گسترش COVID-19.

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

اما آمریکایی ها همچنان به نشان می دهد نگرانی در مورد وضعیت اقتصادی از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به تاریخ 5 ژوئن نظرسنجی با بار مالی بیش از یک سوم گفت: در حال حاضر یک رکود جهانی است که بزرگترین تهدید برای اقتصاد ما است.

تحت این زمینه و با نرخ بیکاری بالا و بالقوه رکود جهانی پیش روبرخی از تعجب در صورتی که برای اولین بار چک را به اندازه کافی برای افراد و خانواده ها و کسب و کار و کسانی که در خارج از محل کار و به دنبال در چگونه بهترین برای توزیع کمک های اضافی.

در اوایل این ماه به وزارت کار گزارش 1.9 میلیون آمریکایی واصل جدید بیمه بیکاری ادعا می کند برای هفته آخر مارس با 21.5 میلیون دریافت مزایای بیکاری با هفته مه 23. که در واقع یک قطره که بیشتر مردم رفت و برگشت به محل کار با نرخ بیکاری در کشور کاهش از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3 درصد در ماه مه به عنوان متحده اجازه کسب و کار به بازگشایی شده است.

در آوریل صندوق بین المللی پول پیش بینی عمیق رکود اقتصادی جهانی است که می تواند تبدیل به بدترین رکود بزرگ.

توسط IRS انجام, ارسال اولین موج محرک چک?

IRS همچنان به ارسال محرک چک به واجد شرایط آمریکایی ها. همانطور که از ژوئن 3, آن را به حال ساخته شده 120 میلیون پرداخت به واریز مستقیم به حساب های بانکی از 35 میلیون به عنوان فرستاده چک و نزدیک به 4 میلیون نفر از طریق پست کارت اعتباری بدهی, برای پرداخت 159 میلیون در کل. خانه راه و وسیله کمیته برآورد هفته گذشته (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز, به ما رسیده است و نرخ بیکاری 17.2%.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

در حال حاضر ما صبر کنید. روشن است که یک دوم محرک بررسی اتفاق نمی افتد بلافاصله. حتی اگر آن را می شود در مسکو در اواخر ماه جولای می تواند هفته بعد از هر قانون عبور برای یک بررسی آمده راه خود را.

برای دریافت یک دوم محرک بررسی پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر. پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه بلاتکلیف باقی مانده است, ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن منابع موجود در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im