6 اعتماد سازی فعالیت های برای کودکان و نوجوانان

اعتماد—ازدواج موفق بدون آن. شرکت فرو ریختن هنگامی که کارکنان را در رهبران خود را. پدر و مادر مبارزه اگر آنها آ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399

اعتماد—ازدواج موفق بدون آن. شرکت فرو ریختن هنگامی که کارکنان را در رهبران خود را. پدر و مادر مبارزه اگر آنها آن را ارائه نمی دهد. کودکان نمی تواند رشد بدون درآمد آن است. آن را در خط مقدم هر رابطه پویا به خصوص با بچه های خود را. اما اعتماد شکننده است. پسر خود را می بیند شما را به عنوان قهرمان خود را تا زمانی که شما قطع است که سفر کمپینگ شما وعده داده شده است. دختر خود را دختر کوچولو بابا تا زمانی که شما تغییر ذهن خود را در مورد اجازه دادن به رفتن به حزب. در حال حاضر شما دشمن هستند. چرا ؟ شما شکست خود را اعتماد است.

اعتماد است نه تنها یک مسئولیت پدر و مادر, اما آن را نیز باید آمده از کودکان است. شما ممکن است هرگز اعتماد خود را به رفتن به حزب که به خاطر او دروغ گفته در مورد آخرین حزب او حضور داشتند. او از دست رفته اعتماد خود را. وجود دارد برخی از تمرینات شما می توانید استفاده کنید برای ساخت و یا بازگرداندن اعتماد به نفس در روابط شما با بچه های خود را. در اینجا 6 اعتماد فعالیت برای کودکان و نوجوانان.

1. جشن روز

قانون موسی می گوید عبرانیان جشن یک جشن هر سال 50 سال است که در زمانی که زندانیان آزاد شدند و بدهی بخشیده, و خدا مهربان دست افزایش یافته است. چرا باید یک روز در هر سال در خانواده خود را به جشن یک جشن? اجازه دهید کودکان خود را به شما با هر چیزی که آنها را اشتباه دریافت و بخشش بدون مجازات. این روز را به ایجاد اعتماد و گسترش شفقت به عنوان یک پدر و همچنین به شما یک فرصت برای رفع مشکلات شما نمی دانستید وجود داشته است.

2. داستان چوب

ما اعتماد مردم بیشتر زمانی که ما می دانیم که آنها به ما گوش و احترام به ایده های ما.

ما اعتماد مردم بیشتر زمانی که ما می دانیم که آنها به ما گوش و احترام به ایده های ما. ایجاد یک داستان چوب (یا توپ) شما می توانید در اطراف با بچه های خود را. شروع به گفتن یک داستان و هر کسی که دریافت چوب اضافه کردن چیزی به این طرح است. آنها باید احترام چه هر یک از اعضای خانواده به داستان اضافه می کند با از بین بردن هر گونه ایده های قبلی است. اگر دختر شما می گوید که گلدیلاک "نبود گرسنه" سپس پسر خود را نمی تواند به او در غذا خوردن هنگامی که آن را به نوبه خود با داستان چوب. این فعالیت ایجاد اعتماد و احترام به ایده های دیگران و جرقه خلاقیت است.

3. خجالت مربی

باید هر کس در خانواده نوشتن چند سناریو که آنها احساس خجالت در مورد پایدار. برای مثال شاید دختر شما احساس خجالت هنگامی که مادر او را به ارمغان می آورد تا کودک خود را داستان در مقابل دوستان خود را. قرار داده و آنها را در یک کلاه و باید هر فرد انتخاب کردن یک سناریو است که نه خود او و یا او. هر کس میدارد داده سناریو باید آن را بخوانید با صدای بلند و مربی عضو خانواده که سناریو آن است که چگونه به استقامت از طریق آن وضعیت است. این بازی ایجاد اعتماد در میان خانواده و کمک می کند تا آنها را آگاه از همه شخصیت های مختلف و تنظیمات.

4. کارهای عادی و روزمره جنگ

اختصاص دادن کارهای روزانه به بچه های خود را و یک بار در هفته یا ماه باید کارهای عادی و روزمره جنگ روز به مبادله وظایف با یکدیگر و اعتماد است که خود را خواهر و برادر و یا پدر و مادر خود را کامل برای آنها کار می کنند. جوایز جایزه برای همه برای به پایان رساندن هر یک از دیگر کارهای.

5. تنفس و دعا

دیگر اعتماد فعالیت برای کودکان و نوجوانان شامل تنفس و دعا. بچه ها نیاز به زمان برای ارزیابی احساسات خود را. آنها ممکن است اعتماد است که شما می دانید که چگونه برای کمک به آنها با مشکلات خود را در حالی که آنها در رولرکوسترهای احساسی. آموزش آنها را به نفس و دعا با شما. یک نفس عمیق بکشید و به مدت 4 ثانیه نگه دارید آن را برای 7 و تنفس برای 8. این ورزش بازنشانی سیستم عصبی سمپاتیک. سپس می گویند سریع نماز برای آرام کردن مغز و غلبه بر احساسات است.

6. مراسم تست کور

برگزاری طعم کور آزمون با خانواده و خواهر و برادر و تغذیه هر یک از دیگر مواد غذایی در حالی که چشم بند taster تلاش می کند تا حدس می زنم که آنها چه هستند. مطمئن شوید که غذاهای عجیب و غریب در جدول به آن را لذت بخش است. این بازی خواهد ساخت فاميلی اعتماد به آنها اعتماد خود را که از خواهر و برادر و آنها را به اشتراک نمی ناخوشایند مواد غذایی.

صدا کردن: چه چیز دیگری می تواند شما را به افزایش اعتماد بین شما و بچه های خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب