سریع ترین ابر کامپیوتر هوش مصنوعی در دانشگاه ها به کار بر روی تغییر آب و هوا coronavirus پروژه های

دانشگاه فلوریدا (UF) پرده برداری کرده است یک 70 میلیون دلار با همکاری Nvidia به افزایش نهاد AI قابلیت تشکر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 مرداد 1399

دانشگاه فلوریدا (UF) پرده برداری کرده است یک 70 میلیون دلار با همکاری Nvidia به افزایش نهاد AI قابلیت تشکر به آنچه در آن ادعا می شود سریعترین ابر رایانه در دانشگاه.

معامله را ببینید UF ارتقاء آن موجود ابررایانه های HiPerGator 3.0 از حداکثر سرعت بیش از یک petaflop به 700 petaflops از هوش مصنوعی عملکرد آن موسسه امید را در پیشبرد تحقیقات علمی در سرعت بی سابقه است.

هوش مصنوعی

برای افزایش قابلیت های HiPerGator UF را اعزام Nvidia DGX A100 سیستم های طراحی شده است که برای ساخت و اجرای پروژه های هوش مصنوعی در مقیاس بزرگ است. از آن خواهد شد اولین بار در یک موسسه آموزش عالی در ایالات متحده دسترسی A100 سیستم.

موجود در ابر رایانه ها ادغام خواهد شد 140 A100 سیستم های طراحی شده توسط 1,120 A100 تانسور هسته gpu ها, و شامل چهار petabytes بالا-عملکرد ذخیره سازی. زیرساخت های کلی می آید به عنوان یک نرم افزار تعریف شده پلت فرم را پوشش می دهد که تجزیه و تحلیل داده های هوش مصنوعی آموزش و استنتاج شتاب و سیستم توصیه.

مدیر عامل شرکت Nvidia جنسن هوانگ گفت: "ما هیجان زده به کمک Nvidia تخصص به کار با هم به UF یک رهبر ملی در هوش مصنوعی و کمک به نشانی نه تنها در منطقه بلکه کشور را به چالش است."

معامله می آید به عنوان محققان به طور فزاینده ای شیر به ابر قدرت به آدرس این مسائل ناشی از COVID-19 بحران است. دولت آمریکا در همکاری با آی بی ام اخیرا اعلام کرد راه اندازی یک COVID-19 محاسبات با کارایی بالا کنسرسیوم اعطای محققان در سراسر جهان دسترسی به ابر رایانه در آمریکا به این بیماری و بهبود درک از بیماری همه گیر.

UF پیش بینی است که تا زمانی که مجموعه ای از قابلیت های جدید کمک خواهد کرد به تحقیق در مورد راه حل های همه گیر چالش های مرتبط, اما نه تنها که. ابر ابزار نیز انتظار برای فعال کردن دانشگاه ها به اعمال AI برای پرداختن به مسائلی مانند افزایش دریاها در دولت است که در بیش از 1 ، 300 مایل از خط ساحلی; و همچنین پیری جمعیت, اطلاعات, امنیت شخصی, پزشکی, حمل و نقل شهری و ناامنی غذایی در یک زمان از تغییر آب و هوا.

صحبت در مورد UF با همکاری Nvidia فلوریدا فرماندار ران DeSantis گفت: "به ما نگاه کنید ما بهترین استعداد در دولت این خواهد بود که قابل هویج, شما همچنین مردم سراسر کشور می خواهید برای آمدن به فلوریدا."

UF می پیوندد دیگر دانشگاههای آمریکا در گسترش سطح بالا ابر قدرت به حمایت از تحقیقات هوش مصنوعی. در سال گذشته Rensselaer Polytechnic Institute) در نیویورک نشان داد که آن را با استفاده از AiMOS IBM آخرین هشت petaflop ابر رایانه ها برای پیشبرد توسعه قوی تر از سخت افزار است که می تواند پشتیبانی جدید AI برنامه های کاربردی.

در فلوریدا به HiPerGator است که انتظار می رود برای تکمیل و ارتقاء آن در اوایل سال 2021 چند هفته پس از Nvidia A100 سیستم تحویل داده شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب