Atlassian روز پنجشنبه گفت که این کسب Mindville یک دارایی ردیابی و مدیریت پیکربندی شرکت مستقر در سوئد. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

Mindville با هدف ارائه شرکت با دید کامل به دارایی های خود را و اجازه می دهد تیم به ببینید که چگونه خدمات مختلف مرتبط به زمینه زیرساخت ها است.

Atlassian گفت: این معامله این است که بخشی از آن در حال انجام سرمایه گذاری در آن را مدیریت خدمات. این شرکت ساخته شده است که تعدادی از ادغام در این فضا از جمله خرید خود را از Opsgenie برای مدیریت حادثه اتوماسیون برای سرو برای کد-رایگان اتوماسیون و Halp برای مکالمه های فروش بلیط.

Mindville یک سرویس دهنده موجود در Atlassian بازار با بیش از 1700 مشتریان مانند ناسا, Spotify و سامسونگ. Atlassian گفت: آن را ادامه خواهد داد برای تقویت Mindville دارایی و پیکربندی و مدیریت قابلیت ها و ادغام آن را محکم با سرو سرویس میز.

کسب اعلام شد در کنار Atlassian را در سه ماهه چهارم نتایج. همکاری و بهره وری شرکت نرم افزاری گزارش غیر GAAP درآمد از 25 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $430.5 میلیون تا 29 درصد از یک سال پیش.

وال استریت بود در انتظار این شرکت برای گزارش درآمد از 21 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $410.7 میلیون.

Atlassian اشتراک درآمد صعود به $257.5 میلیون دلار 180.9 میلیون سال قبل. این شرکت در گزارش رایگان جریان وجوه نقد از $574.2 میلیون. در جای دیگر Atlassian گفت: این رشد آن مشتری در تعداد خالص اساس 3,046 برای سه ماهه. آن به پایان رسید Q4 با یک مشتری در کل تعداد یک اشتراک فعال و یا تعمیر و نگهداری توافقنامه اساس 174,097.

از نظر هدایت Atlassian انتظار درآمد سه ماهه اول در محدوده از $430 میلیون به $445 میلیون EPS بین 26 سنت و 27 سنت. تحلیلگران انتظار دارند این شرکت در گزارش سه ماهه اول درآمد از 29 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $438.8 میلیون. سهام Atlassian شد بیش از 8 درصد در ساعت است.

فن آوری درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im