محرک بررسی 2: آیا شما یک دوم $1,200 پرداخت از IRS ؟ این به روز رسانی تا کنون - CNET

اولین محرک چک تا 1200 دلار را بیشتر رفته است. در حال حاضر دولت با توجه به پرداخت دوم به ما از طریق coronavirus

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399
money-bills-wallet-coins-dollars-1009

اولین محرک چک تا 1200 دلار را بیشتر رفته است. در حال حاضر دولت با توجه به پرداخت دوم به ما از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

آنجلا Lang/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

برای آمریکایی ها زدم پشت توسط coronavirus رکوددر اینجا سوزاندن سوال: اگر مجلس نمایندگان و سنا نمایندگان مجلس با موافقت با ارسال یک دوم محرک بررسی قبل از سال 2020 انجام شده است, چگونه پرداخت می تواند شما را دریافت کنم ؟

طی هفته های آینده کاخ سفید مشاوران و اعضای کنگره آغاز خواهد شد به بحث اگر دور دوم بررسی خواهد شد اتفاق می افتد زمانی که پرداخت می تواند بیرون رفتن; که ممکن است واجد شرایط برای پول بیشترو اندازه چک کنید شما باید انتظار خود را بر اساس درآمد است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد آنچه که برجسته ترین رقیب دولت طرح را در ذهن خود محرک های اضافی پول است. این داستان به روز رسانی مکرر. اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

این وضعیت در یک عکس فوری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "تا حد زیادی حمایتی" از دور دیگری از coronavirus محرک پرداخت برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحدهبا توجه به واشنگتن پست. در چند هفته گذشته رئیس جمهور بوده و آوازی در مورد دادن آمریکایی ها بیشتر از پول است. "ما انجام خواهد شد یکی دیگر از بسته محرک. از آن خواهد شد بسیار خوب است. از آن خواهد شد بسیار سخاوتمندانه" مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: Scripps' خبرنگار جو سنت جورج در اوایل این ماه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مجموعه جولای آخرین مهلت برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آمریکایی ها را ببینید دوم محرک چک کنید یا نه. در همین حال مجلس نمایندگان در حال حاضر به تصویب قهرمانان عمل (PDF) که اجازه دور دوم پرداخت اگر به قانون امضا شده -- که در این نقطه است که بسیار بعید است در مواجهه با مخالفت های شدید از مجلس سنا و رئیس جمهور.

 money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

می خواهید بیشتر محرک چک پول ؟ که نمی کند ؟

جیمز مارتین/CNET

چقدر پول می توانم از یک دوم محرک بررسی کنید ؟

در اینجا اعداد شده اند که اطراف پرتاب:

به یاد داشته باشید که چقدر شما در نهایت خواهد شد بستگی دارد که شما هستند. برای مثال حتی اگر این لایحه می گذرد وجود دارد قطعا واجد شرایط محدودیت بر اساس معیارهای مانند چقدر پول شما را سالانه به سن شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت به نام چند مدارک و کاربردی برای اولین محرک را بررسی کنید.

چگونه می تواند یک دوم محرک بررسی کمک به اقتصاد ؟

هدف دوم محرک بررسی خواهد بود که همان اول: برای کمک به افراد و کسب و کار متاثر از شیوع کروناویروس. که شامل افرادی است که نمی تواند کار کند چرا که آنها بیمار بودند furloughed یا برش به قسمت بار و یا شغل خود را از دست زمانی که کسب و کار بسته به سرعت گسترش COVID-19.

"این حمایت مستقیم می تواند یک تفاوت مهم نه فقط در کمک به خانواده ها و کسب و کار در یک زمان نیاز بلکه در محدود کردن طولانی مدت آسیب به اقتصاد ما" رئیس فدرال رزرو جروم پاول گفت: در سخنان قبل از کمیته بانکی سنای پیش از آن در ماه ژوئن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

برای اولین بار نرخ بیکاری در صدر 1 میلیون (PDF) برای 13th, هفته, وزارت کار نشان داد در تاریخ 18 ژوئن و ما در حال حاضر در رکودبه گفته دیگر ما در آژانس. پیش از آن در ماه ژوئن این گروه گزارش داد که نرخ بیکاری در کشور اندکی کاهش یافته و در ماه مه به عنوان مردم بیشتر رفت و برگشت به محل کار کاهش از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3 درصد در ماه مه به عنوان متحده اجازه کسب و کار به بازگشایی و استخدام و یا rehire کارکنان.

با توجه به بانک جهانی ما را در عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی در دهه. آمریکایی ها همچنان به نشان می دهد نگرانی در مورد وضعیت اقتصادی از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به تاریخ 5 ژوئن نظرسنجی با بار مالی بیش از یک سوم گفت: در حال حاضر یک رکود جهانی است که بزرگترین تهدید برای اقتصاد ما است.

تحت افت نرخ بیکاری بالا و یک برنامه به طور بالقوه طولانی رکود اقتصادی پیش رو برخی از تعجب در صورتی که برای اولین بار چک را به اندازه کافی برای افراد و خانواده ها و کسب و کار و کسانی که در خارج از محل کار. سوال از آینده محرک چک استوار در بخشی به توزیع کمک های اضافی.

آیا رهبران جمهوری خواه ارائه شده است ؟

حمله داعش به رهبری رهبر اکثریت میچ مک کانل را ترسیم دستورالعمل آنها می خواهند به دنبال برای دور دوم از جمله یک کلاه به اندازه بیل و یک شرط آن را نهایی خواهد بود بسته محرک مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و اگر سنا تصمیم به شروع کار بر روی یک دومین بسته محرک آن خواهد شد در ماه جولای مک کانل گفت: در ژوئن 19: "اگر چیزی اتفاق می افتد در آن ظهور خواهد کرد در واکنش به آن نوشته خواهد شد ابتدا در آن انجام خواهد شد در ماه ژوئیه است."

مک کانل گفت: یک دوم لایحه خواهد بود دقت متمرکز و نه بیش از $1 تریلیون Axios گزارش در اواخر ماه مه. در مقایسه مراقبت عمل است 2 تریلیون دلار بسته همان مقدار جمهور هدف قرار دادند. قهرمانان قانون پیشنهاد به صرف 3 تریلیون دلار.

  • سنا بسته بندی می تواند شامل مقررات مربوط به کاهش مسئولیت برای پزشکان و کسب و کار از coronavirus مربوط به دعاوی وال استریت ژورنال گزارش شده است.
  • این می تواند شامل کمک به کسب و کارهای کوچک و مراقبت های بهداشتی.
  • اگر بسته مورد تایید است مک کانل گفت: این امر می تواند آخرین coronavirus بسته محرک کنگره می گذرد.

کاخ سفید چشم انداز برای دومین محرک چک کنید

کاخ سفید طرح هنوز در حال شکل گرفتن با توجه به وال استریت ژورنال با تهمت و مشاوران اقتصادی به دنبال تقویت اقتصاد ایالات متحده با انگیزه کارگران برای پیدا کردن شغلی جدید و یا بازگشت به خود موجود, مشاغل, غذا خوردن در رستوران ها و تعطیلات ،

رئیس جمهور در حال حاضر حمایت برای دور دوم چک. "ما درخواست می شود برای محرک پول او گفت:" در اوایل این ماه. "زیرا هنگامی که ما دریافت این رفتن آن خواهید بود به مراتب بزرگتر و به مراتب بهتر از ما تا کنون دیده ام در این کشور-که شامل از سه یا چهار ماه پیش زمانی که همه فکر می کردند آن بود و عالی بود."

پیگیری رئیس جمهور اظهارات کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو توییتی که رئیس جمهور است که به دنبال حداقل 2 تریلیون دلار برای بعد از بسته محرک اقتصادی "با یک حجم است که با تمرکز بر آوردن خانه ما پایه تولید" ناوارو گفت. مشخص نیست چقدر از آن را به محرک چک برای افراد و خانواده ها.

رئیس جمهور همچنین گفت: کاخ سفید و مشاوران او از دور دوم از محرک چک.

با توجه به وال استریت ژورنال کاخ سفید قصد دارد طرح خود پیشنهاد برای دومین بسته محرک این ماه است. مشاوران ریاست جمهوری انتظار می رود به تمرکز بر روی طرح های است که می تواند کمک به اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند از جمله مشوق هایی برای کارگران به پیدا کردن شغل و مردم را به صرف پول خود را در شهر.

کاخ سفید نیز با توجه به کاهش بیکاری پرداخت به 250 یا 300 دلار در هفته در طول نیمه دوم سال که خواهان این باور را القاء افرادی که شغل خود را از دست برای پیدا کردن کار. در حال حاضر پرداخت 600 دلار در هفته به عنوان بخشی از مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس است. افزایش مزایای منقضی ژوئیه 31.

رئیس جمهور همچنان به فشار برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد یک ایده او به ارمغان آورد تا در ماه مارس است. "ما خواهد بود برای رفتن به یک مالیات حقوق و دستمزد, برش," او گفت: در اوایل این ماه "خواهد شد که باور نکردنی در شرایط از آنچه که ما انجام می دهند چرا که ما در حال رفتن به بزرگتر و بهتر از ما تا کنون بوده است."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

کاخ سفید نیز به دنبال معافیت های مالیاتی برای کسانی که تعطیلات در ایالات متحده (PDF) در این سال به تشویق هزینه های مجله گزارش شده است. ژاپن گرفته شده از یک روش مشابه برای تشویق به مسافرت داخلی. ریاست جمهوری و مشاوران و پیش بینی شرایط آن بسته نمی تواند تکمیل شود تا ماه جولای به مجله.

چه عمل قهرمانان پیشنهاد ؟

مجلس نمایندگان که از حزب دموکرات اکثریت تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال طیف وسیعی از مزایا را برای خانواده ها و مستاجرها و افرادی که در زندگی ما هستند و شهروندان با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). به دلیل آن را در حال حاضر به تصویب مجلس جزئیات این محرک پیشنهاد بهترین شناخته شده است.

اما هیچ تضمینی وجود ندارد آن را به تصویب مجلس سنا. در واقع مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه عنوان شده است کاخ سفید گفت: این خانه بسته است "بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک لیست علاقه مندیهای."

در اینجا آن تشریح.

افراد: یک فرد واجد شرایط دریافت تا $1,200 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص یا AGI از خود 2019 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی و یا 2018 تشکیل پرونده (اگر شما در میانهی شب مالیات واصل نشده) کمتر از 75000 دلار و کاهش تدریجی به عنوان AGI بالا می رود.

فرزندان و وابستگان: هر وابسته خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 پرداخت بر خلاف اولین محرک لایحه که دربسته تا سه فرزند از 500 دلار در هر کدام. این امر به درخواست دانشجویان, کودکان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.

خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام. مقدار شما می تواند واجد شرایط برای دریافت کاهش خواهد خود را بالاتر AGI است.

افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

مزایای بیکاری: این لایحه را در طول زمان افزایش بیکاری 600 $در هر هفته (در بالای متحده معمولی بیکاری پرداخت) به ژانویه 2021.

stimulus-mailboxes-coronaviris-2581

یک پلان را پست کردن دور دیگری پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

می دوم محرک بررسی می رسند همان راه ؟

اولین محرک پرداخت را وارد, از طریق واریز مستقیمبه عنوان یک مقاله بررسی و به عنوان یک کارت اعتباری بدهی. ممکن است که راه برخی از مردم دریافت پرداخت دوم متفاوت خواهد بود بار دوم در اطراف.

خانه خدمات مالی کمیته برگزار مجازی شنیدن این ماه به بحث در مورد "دیجیتال دلار" یک روش پرداخت است که می تواند آن را آسان تر برای برخی از دریافت کنندگان خود را برای دریافت پول محرک به خصوص اگر آنها لازم نیست که یک حساب بانکی سریع شرکت گزارش شده است.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است صرف چند هفته آینده کار در تشریح پیشنهادات خود را.اما آن را تا ماه ژوئیه که واشنگتن انتظار می رود برای شروع چکش جزئیات دومین بسته محرک اقتصادی از جمله اگر آن را شامل دور دوم پرداخت برای افراد و خانواده ها و, چقدر, اگر چیزی را, آنها ممکن است انتظار می رود در چک.

در حالی که چشم انداز برای یک ثانیه بسته به نظر می رسد امیدوار کننده -- "شانس یک فاز چهار معامله بسیار بالا" کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته وال استریت ژورنال این ماه -- تا زمانی که کنگره در واقع عبور از این لایحه و رئیس جمهور نشانه های آن را به قانون ما باید به ایستاده.

در حالی که ما صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوم پیشنهاد در اینجا اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im