VCAT حرکت حل اختلاف آنلاین با Immediation

این Victorian Civil and Administrative Tribunal (VCAT) را امضاء کرده است یک معامله حقوقی فناوری راه اندازی Imm

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399

این Victorian Civil and Administrative Tribunal (VCAT) را امضاء کرده است یک معامله حقوقی فناوری راه اندازی Immediation که اجازه خواهد داد که دادگاه برای ادامه به حل و فصل اختلافات آنلاین با وجود مستند و اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

تحت توافق VCAT استفاده خواهد کرد Immediation آنلاین ویدئو کنفرانس پلت فرم برای میزبانی میانجیگری و شنوایی جلسات عملا آنلاین. پلت فرم طراحی شده است به تقلید چهره به چهره میانجیگری کنفرانس که در آن وجود دارد جدا کردن اتاق های مجازی برای میانجی و شاکی به صحبت خصوصی.

VCAT انتظار دارد تا 1000 امور شنیده خواهد شد بر روی پلت فرم بیش از سه ماه آینده.

این حرکت به صورت آنلاین حل اختلاف پلت فرم است که بخشی از VCAT بهبود طرح پاسخ به digitise فرآیندهای شده اند که در آورده با این بیماری همه گیر.

"VCAT خوشحال به کار با Immediation و برای پیاده سازی استفاده از این فن آوری های جدید برای اطمینان از ویکتوریایی در ادامه به دسترسی به عدالت در طول این زمان به چالش کشیدن" VCAT مدیر عامل مری مری Amiridis گفت.

خبر می آید کمتر از دو ماه پس از Immediation برنده مشابه قرارداد با دادگاه فدرال استرالیا دادگاه خانواده از استرالیا و فدرال دادگاه مدار.

در آوریل NSW دولت اعطا شده توانایی برای ویدئو کنفرانس سیستم عامل مانند اسکایپ, WhatsApp, FaceTime و زوم استفاده می شود برای شاهد از مهم اسناد قانونی مانند بخواهد قدرت از وکیل و قانونی اعلان.

جدید تنظیم موقت ساخته شده تحت بخش 17 از معاملات الکترونیکی عملباز می شود یک پنجره جدید است که کمک می کند کاهش می دهد چهره به چهره در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"هزاران نفر از اسناد و مدارک حقوقی در حال اجرا هر روز در حضور یک یا چند شهود اما COVID-19 محدودیت های را ساخته اند آن را دشوار است برای بسیاری از مردم به انجام این کار در فرد" NSW دادستان کل علامت Speakman گفت: در آن زمان.

تحت مقررات جدید شاهد باید هنوز هم با دیدن یک فرد امضای این سند را در زمان واقعی برای تایید امضای مشروع است. شاهد ثبت سند و یا یک کپی از این سند به تایید آنها شاهد امضا.

NSW Department of جوامع و عدالت گفت: این می تواند انجام شود در یک نسخه از یک سند است که اسکن شده و ارسال شده به شاهد یا یکسان همتای سند امضا نشانه.

در جای دیگر, Rabobank ادامه به ارائه ارزیابی اموال به کشاورزان و روستایی صاحبان املاک در این بیماری همه گیر از طریق اجرای آن روستایی ارزیابی Hub.

شرکت ایجاد شده با دیجیتال, کشاورزی, خدمات توپی یک نرم افزار به عنوان یک سرویس پلت فرم است که طراحی شده است برای ارائه مجازی مالکیت روستایی ارزیابی و ارزیابی گزارش.

Rabobank استرالیا COO اندرو Vickers گفت: در حالی که راه حل co-ایجاد بیش از سه سال از پلت فرم ثابت است مفید در طول COVID-19 مستندات.

"ما شده اند قادر به پشتیبانی از تداوم کسب و کار از ضروری صنعت با استفاده از روستایی ارزیابی Hub به انجام روستایی ملک ارزیابی زمانی که آنها قادر به انجام شود در فرد به دلیل مستند محدودیت," او گفت:.

جفت اول سرنشین روستایی ارزیابی Hub آخرین سال قبل از آنها تصمیم به رول آن را در اوایل این سال است.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن