شما می توانید preorder Cyberpunk 2077 برای $50 در حال حاضر - CNET

CNET تصویر می خواهید یک پیش نمایش از آنچه در زندگی می خواهم را برای نوههایشان? Cyberpunk 2077 یک فیلم مستند

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 15 تیر 1399
cyberpunk-2077-skyline
CNET تصویر

می خواهید یک پیش نمایش از آنچه در زندگی می خواهم را برای نوههایشان? Cyberpunk 2077 یک فیلم مستند در مورد زندگی در, شب, شهرستان, کالیفرنیا است که شما تجربه به عنوان یک تیرانداز اول شخص عبور با RPG و این شاید تنها انتظار ترین بازی سال. بر اساس یک میز بازی در حال حاضر در حال تولید توسط CD Projekt (همان مردمی که ایجاد Witcher سری) این وعده گسترده, زندگی, جهان تعاملی با یک آرایه وسیعی از انتخاب ها و تعامل. پس از چند ماه از اعتیاد به مواد مخدره شما در نهایت می تواند preorder Cyberpunk 2077 در آمازون در حال حاضر برای $50.

قیمت همان است که برای PS4, Xbox One و PC هر چند قیمت به طور منظم از نسخه PC است $60 تا preorder شما موجب صرفه جویی در حدود 10 دلار است.

سیلی یک کارت اعتباری پایین سمت راست در حال حاضر شبکه شما بیش از فقط بازی اصلی. شما همچنین موسیقی متن بازی دیجیتال جزوه شامل مجموعه ای از هنر از بازی Cyberpunk 2020 sourcebook های مختلف و تصاویر پس زمینه برای دسکتاپ و موبایل. شما همچنین دریافت فیزیکی برخی از موضوعات در جعبه: یک جداگانه soundtrack CD جهانی اختصار شرح بازی تنظیم و افسانه هاو روایات قومی و کارت پستال از شب شهر, یک نقشه دقیق از شهر شب و برچسب.

و من باید اشاره کنم که بیش از خرید شما می توانید preorder Cyberpunk 2077 برای $60 -- اما آن را به ارزش در حالی که خود را, شما می توانید یک SteelBook case گنجانده شده است که 20 دلار ارزش.

می خواهید بیشتر بدانید ؟ بررسي فايلهاي رمز hands-on preview از Cyberpunk 2077. این بازی قرار است برای یک Nov. 19 نسخه.

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن