12 راه پدران می تواند منجر فرزندان خود

یکی از من تمام زمان های مورد علاقه فیلم شجاع—یک داستان گفت: از طریق زندگی پنج مرد. فیلم خلاصه بازی تاثیر یک پد

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 مرداد 1399

یکی از من تمام زمان های مورد علاقه فیلم شجاع—یک داستان گفت: از طریق زندگی پنج مرد. فیلم خلاصه بازی تاثیر یک پدر.

مرکزی برای این فیلم یک قطعنامه مراسم که در آن پنج مرد ایستاده در ایمان و اعلام تعهد و مسئولیت به همسران و فرزندان خود را. نقاشی از قطعنامه در اینجا 12 اصول بنیادی هر پدر می تواند با استفاده از به منجر خود کودکان است.

1. مسئولیت.

یک تصمیم بتن به خدمت خانواده خود را به بهترین توانایی خود را از نظر فیزیکی, عاطفی, مالی و روحی—و نه در راه است که اعیان آن بیش از همسر خود و یا کودکان اما به عنوان یک رهبر است که مجموعه خواسته های خود را کنار گذاشته و برای بهبود خانه خود را.

2. عشق, محافظت منجر شود.

عشق در اینجا اشاره به بی قید و شرط عشق—عشق خود را برای آنها است و نه بر اساس اقدامات خود را. حفاظت از امنیت خانه خود را در برابر هر گونه تأثیرات مخرب و یا خارجی خطرات. سرب از طریق فداکار قربانی دادن آنها بهترین خود را حتی هنگامی که زندگی به نظر می رسد وزن شما پایین است.

3. وفادار باشد.

اگر شما ازدواج ماندن درست به همسر خود ایستاده شده توسط خود را از طریق تمام چالش های زندگی—برای بهتر یا بدتر. باقی می ماند وفادار توسط حراست آنچه شما را به ذهن و قلب خود را.

اگر شما یک پدر شروع به ذخیره کردن یک "وفادار بنیاد" در حال حاضر اگر و هنگامی که شما انجام بحباله نکاح در اوردن, شما در حال حاضر ساخته شده است که تعهد. خواندن در ازدواج سالم و در نظر گرفتن حضور در سمینارها در ازدواج است. اویختن با مردانی که خوشحال زناشویی, طول عمر در زیر کمربند خود را و از آنها بخواهید آنچه آنها انجام داده اند آن را به کار.

4. برکت و بالا بردن کودکان با ارزش های اخلاقی.

اگر خانواده شما دارای ایمان آن زندگی می کنند. ستایش و برکت فرزندان خود را به طور منظم. "گرفتن آنها را" خوب و تأیید خود را درست انتخاب کند. و مطمئن شوید که شما در حال قدم زدن در راه همان شما می خواهید برای دیدن فرزندان خود را به راه رفتن. کلارنس B. Kelland گفت: "پدر من نیست به من بگویید که چگونه به زندگی می کنند; او زندگی می کردند و به من اجازه تماشای او آن را انجام دهد."

5. آموزش کودکان برای زندگی مسئولانه است.

نظم و انضباط می تواند بسیار مفید برای کودک آن است که اگر انجام شود در یک شیوه ای است که موجب تقویت و edifies آنها. محیط مناسب خانواده قوانین و انتظارات همراه با محبت و انضباط آماده پسران و دختران ما به رشد و مسئول بزرگسالان است.

6. آموزش به کودکان برای ایستادن.

صحبت با پسر یا دختر خود را در مورد آنچه درست و غلط آنچه در آن به معنی ایستادن برای دیگران و نحوه رسیدگی به شرایط نامطلوب. آنها اطمینان می دهم که آنها همیشه می توانید صحبت با شما و یا فرد دیگری که مورد اعتماد. این القا قوی ارزش های اخلاقی و جامد شخصیت در آنها است.

7. تدریس به کودکان به عشق و احترام به دیگران است.

نوع مرد شما می خواهید فرزند خود را به تبدیل شدن به و دختر خود را به را انتخاب کنید یک روز.

چگونه شما رویکرد مردم از دیگر زمینه های اعتقادات و یا تفاوت در نظر ؟ فرزندان خود را به دیدن شما به عنوان یک انسان از محبت و درک و یا به عنوان یک منافق که می گوید یک چیز اما زندگی کردن ، آگاه باشید از شما راه نشان دادن احترام و محبت به دیگران است. نوع مرد شما می خواهید فرزند خود را به تبدیل شدن به و دختر خود را به را انتخاب کنید یک روز.

8. ارائه برای خانواده است.

به عنوان یک پدر و هدف خود را می رود بسیار بیشتر از فقط مالی ارائه. نیازهای خانواده خود را با انجام همه شما می توانید به ارائه tangibles و ناملموس. اگر شما کار نمی کند اما همسر شما, حمایت از او با مراقبت از مسئولیت های خانواده. ارائه به عنوان یک انسان است نه یک بعدی; آن نیاز به همه چیز ما می دهد.

9. مدل آمرزش (و دریافت).

توانایی ببخشد (و یا نه ببخش) نشان خواهد داد تا در تمام مناطق دیگر از زندگی خود را و توانایی برای خانواده خود و یا کشیدن آنها را با شما. که آیا شما نیاز به بخشش و که شما نیاز به درخواست آمرزش از? در حال حاضر زمان به ماچو. صادقانه لیست و شروع به کار بلافاصله در مراحل نسبت به شفا.

10. یادگیری از اشتباهات و صداقت.

چرا شیشه جلو جلو ماشین خیلی بزرگتر از یکدفعه آینه ؟ چرا که ما باید به دنبال که خیلی بیشتر در مقابل ما از تأمل در آنچه پشت سر گذاشت. OK—شاید نه اما قیاس هنوز هم کار می کند. تشخیص که در آن شما قبلا افتاده و ایجاد تنظیمات. صداقت در هر جنبه از زندگی خود خواهد بود یک برکت و رحمت به خانواده خود را برای سال آمده است.

11. افتخار خدا.

در شجاع, آدم, یکی از شخصیت های اصلی کسانی و به چه مقدار کتاب مقدس صحبت می کند در fatherhood. خدا به ما سپرده به افتخار او راه ما مدیریت خانواده ما و ما نباید نگاهی که به آرامی. ضرب المثل می گوید و ما را با تکیه بر خود ما درک اما به اذعان خدا در همه ما راه و روش او ما را راه راست.

12. اقامت متعهد به این اصول است.

من معتقدم زمانی که یک پدر می ماند متعهد با اصل قلب توانایی های خود را به نفوذ فرزندان خود را می تواند و باید یک نسل تاثیر است. بنابراین بماند. حل و فصل امروز برای قراردادن این اصول را در زندگی روزانه خود را و تماشای چگونه خانواده خود را رشد زمانی که شما انجام دهد.

صدا کردن: چگونه شما در حال حاضر پیشرو فرزندان خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن