5 چیزهایی که شما باید هرگز گفتن به کودک خود

بار وجود دارد که من فکر می کنم پیکسار می شود چیزهایی که دقیقا درست است. در سال 2006 فیلم ماشینوجود دارد یک لحظ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

بار وجود دارد که من فکر می کنم پیکسار می شود چیزهایی که دقیقا درست است. در سال 2006 فیلم ماشینوجود دارد یک لحظه هنگامی که رعد و برق مک کوئین به نظر می رسد در سالی پورشه او در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن و می گوید: "من ایجاد احساسات در دیگران است که آنها خود را درک نمی کنند." که یک جمله کپسوله تجربه من از بودن پدر.

لحظاتی وجود دارد که من تجربه عشق و شادی و غرور در من بچه ها در حال تبدیل شدن. لحظات دیگر من نمی توانم باور کنم که چه خبر است در خانه من و قبل از من آن را می دانم دیوانه چیزی است که بیرون آمدن از دهان من. در حالی که برخی از آنها خنده دار, اینها برخی از چیزهایی که شما باید هرگز گفتن به کودک خود را (اما احتمالا برای شما آرزو می تواند).

"با تشکر از شما. رفع یک سوراخ در دیوار است که دقیقا چگونه من می خواهم به صرف روز من."

بچه ها من توانایی عجیبی در خراب کردن همه چیز. می توان آن را صفحه اصلی, الکترونیک, مبلمان و یا حتی دیوار در خانه ما. زندگی به عنوان یک پدر و به معنی رفع بسیاری از چیزهایی که بسیاری از آن من فکر نمی کنم نیاز به شکسته شود در وهله اول. نا امیدی من را می توانید کلمات طعنه آمیز است که به شما می گویند نباید به یک کودک به دلیل آنها را درک نمی کنند چه طعنه است. آنها ممکن است شما را به معنای واقعی کلمه و چیزی که بعد از شما می دانید شما رفع یکی دیگر از سوراخ در دیوار.

"اگر شما انجام این کار دوباره من تبدیل این ماشین در اطراف در حال حاضر."

مادر من در قانون زندگی شش ساعت رانندگی از ما دور (هشت ساعت در هنگام سفر با کودکان.) زمانی که شما صرف یک روز تمام cooped در یک وسیله نقلیه طبع شعله ور شدن. بچه های ما در مبارزه کرده اند در مورد تقریبا همه چیز را تحت خورشید است. آن را می تواند پیر والدین تهدید: "اگر شما انجام این کار دوباره من تبدیل این ماشین در اطراف در حال حاضر." مشکل این است که ما هرگز هیچ وجه قصد زیر را از طریق این تهدید است. یک بیکار تهدید یکی از آن چیزهایی که شما هرگز نباید گفتن به کودکان به دلیل آنها را کشف کردن شما نیست جدی و شما از دست دادن خود را احترام.

"من دوست دارم که چگونه شما در مورد خودتان فکر می کنم همه زمان ها است."

یکی از پدر و مادر مبارزات می آید از تلاش برای آموزش بچه های خود را به دیگران فکر می کنم. بله بچه های ما به طور طبیعی خود محور اما این مطلق است بیانیه که به احتمال زیاد نادرست است. هیچ بچه خود محور تمام وقت. هنگامی که ما درست کودکان و نوجوانان با استفاده از مطلق ما نه تنها موفق به آنها را نمونه های بتن از رفتار ما می خواهیم برای دیدن تغییر, اما ما همچنین بی توجهی به تشخیص خوب در آنها است. ما موفق به اذعان آن لحظات زمانی که آنها نشان داده اند شفقت و همدلی است.

"Don't touch خودتان وجود دارد; آن کثیف است."

در برخی از نقطه اکثر بچه ها کنجکاو در مورد بدن خود را و می خواهید برای کشف خود را در بخش های مختلف. به عنوان پدر و مادر ما نیاز به آموزش آنها را به مراقبت از خود و هدف از تمام قطعات خود را. برای بسیاری از بدن خود را, این بسیار آسان است اما هنگامی که آنها کشف دستگاه تناسلی می توان آن را دشوار است گفتگو. و می توان آن را بی دست و پا به خصوص اگر شما اتفاق می افتد بر یکی از بچه های خود را با بخش خصوصی. در این لحظه شما هرگز نباید گفت! که ناخالص (یا کثیف)!" آموزش آنها در این است که این بخش از بدن خود را در حال شرم آور و یا کثیف خطرات به آنها ناسالم نظر بدن خود و جنس. آن را به گفتگو در مورد رابطه جنسی که بسیار مشکل تر است.

"چه چیزی اشتباه است با شما؟"

من رسیده ام من wits' end با بچه ها من چند بار از من می خواهم به اعتراف. این اتفاق افتاد با littler کودکان و نوجوان ، برافروخته کلمات که گاهی بیرون آمدن از دهان من هستند "چه چیزی اشتباه است با شما؟" این یکی از چیزهایی که شما باید هرگز گفتن به کودکان است چرا که آنها ممکن است آن را باور و به فکر می کنم که واقعا وجود دارد چیزی اشتباه است با آنها. هنگامی که ما درست بچه های ما, ما نیاز به طلسم این: این رفتار آنها ما را دوست ندارند اما ما هنوز هم آنها را دوست دارم.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: 5 چیزهایی برای گفتن به بچه های خود را هر روز.

صدا کردن: چه هستند برخی از راه های بهتر برای پاسخ هنگامی که بچه های خود را به شما درایو دیوانه ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب