برزیلی ساخت و ساز صنعت در واکنش به Covid-19 دیجیتال

برزیلی ساخت و ساز خرده فروشان و بخش کسب و کار به سرعت در حال تطبیق روش های جدید تجارت در طول Covid-19 شیوع با

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 3 مرداد 1399

برزیلی ساخت و ساز خرده فروشان و بخش کسب و کار به سرعت در حال تطبیق روش های جدید تجارت در طول Covid-19 شیوع با ابزار مانند WhatsApp به دست آوردن ارتباط بیشتر در چند ماه گذشته با توجه به تحقیقات جدید.

یک نظرسنجی از Juntos Somos Mais یک اکوسیستم رهبری بخش غول Gerdau, Votorantim و تیگر متشکل از بیش از 75,000 خرده فروشان و عمده 20 برزیل شرکت ساختمانی پیدا کرده است که 86 درصد از 1.400 کسب و کار نظرسنجی در هفته دوم ماه ژوئن سال 2020 به اعتقاد آنها را مدیریت برای غلبه بر بحران کنونی است.

وقتی پرسیده شد که در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در درآمد در سال 2020 60.6% اظهار داشت: بحران نمی خواهد تغییر پیش بینی های خود برای سال 2020 - افزایش تقریبا 40 درصد نسبت به نظرسنجی قبلی در ماه مه. با توجه به مطالعه از حد از اعتماد به نفس است که با توجه به توانایی این خرده فروشان انجام کسب و کار از راه دور و سریع خود را دیجیتال تکامل است.

"بخش ساخت و ساز صرف پنج سال گذشته در مقابله با تولید ناخالص داخلی افت و خرده فروشان یاد گرفتم که در زندگی بحران که باعث می شود آنها را بیشتر آماده شده برای این لحظه" گفت: آنتونیو Serrano مدیر عامل شرکت در Juntos Somos Mais.

با توجه به اجرایی وجود دارد "زیادی" وقتی که می آید به رقمی از خرده فروشان فعال در ساخت و ساز فضای, اما وجود دارد "مقدار زیادی از انعطاف پذیری و خلاقیت در بخش" وقتی که می آید به پیدا کردن اشکال جدیدی از تجارت است.

در بررسی های انجام شده بسیاری از شرکت های نظرسنجی (79.2%) بودند اما با محدودیت های متعددی در محل مورد دسترسی به فروشگاه ها و باز کردن بار. با وجود محدودیت زمان مطالعه اشاره کرد شرکت های ساخت و ساز آموخته به کار از طریق دیجیتال به این معنی است و این تحولات را قادر می سازد شرکت ها را برای پاسخ به تغییر خواسته های مصرف کننده.

در زمانی که بیش از نیمی از ساخت و ساز خرده فروشان باز 43.6 درصد نوعی از تجارت الکترونیکی و قابلیت تحویل در محل با توجه به بررسی. مقایسه درصد دیجیتالی فعال کسب و کار در این بخش شروع به پریدن کرد به 60.6 درصد در ماه ژوئن. "کلیک کنید و جمع آوری" قابلیت های ارائه شده توسط تنها 11.9 درصد از فروشگاه ها در ماه مه و ژوئن 30.9 درصد از فروشگاه های ارائه شده که گزینه.

پیام به عنوان یک کانال فروش

واتساپ به دست آورد اضافی شتاب به عنوان یک کانال فروش برای کسب و کارهای فعال در ساخت و ساز فضای Juntos Somos Mais تحقیقات اشاره کرد. قبل از همه گیر 90 درصد از فروش در محل-فروشگاه پس از 4.8 درصد از فروش از طریق تلفن و 3.8% از طریق WhatsApp. پس از همه گیر چهره-به-چهره فروش کاهش یافته و به 60.4% در حالی که نرم افزار پیام دوم شد مناسب ترین کانال در 20.3% با فروش بیش از تلفن افزایش به 17٪.

درخواست تجدید نظر از واتساپ به عنوان یک پلت فرم کسب و کار در برزیل قابل توجه است: برخی از 77 درصد از کاربران واتساپ در برزیل برقراری ارتباط با برندها و شرکت ها از طریق این برنامه به پرسش و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تجاری ارائه شده و با توجه به مطالعه بر روی پیام در برزیل انجام شده توسط نظر جعبه و موبایل زمان قبل از بیماری همه گیر. حدود 65 درصد از پرسش شوندگان می خواهید برای دریافت پشتیبانی فنی از طریق برنامه در حالی که 61 درصد می خواهید برای دریافت پیشنهادات ویژه و تخفیف.

تلفن همراه در زمان تحقیقات همچنین نشان داد وجود دارد عظیم اشتها برای خدمات مالی تحویل از طریق WhatsApp در برزیل با 61 درصد از برزیلی ها که مایل به استفاده از آن را به پرداخت و انتقال پول است.

با توجه به تحقیقات جداگانه توسط Kantar از طرف مستر کارت در مارس سال 2020 با بیش از 500 برزیلی در تغییرات مربوط به پرداخت عادات به عنوان یک نتیجه از Covid-19 شیوع 56 درصد از برزیلی ها نظرسنجی گفت: آنها تا به حال خود را تغییر رفتار پرداخت با توجه به همه گیر با حدود 75% گزارش افزایش در استفاده از دیجیتال پرداخت و با توجه به اجتماعی فاصله گرفت.

این فرصت را در برزیل باعث Facebook را انتخاب کنید, برزیل دوم آن-بزرگترین بازار پس از هند به راه اندازی WhatsApp پرداخت در ماه ژوئن. این شرکت موقعیت خود را به عنوان یک پلت فرم برای حمایت از بهبود اقتصادی از کسب و کار به خصوص شرکت های کوچک و متوسط در پست coronavirus رکود است. با این حال این کشور در بانک مرکزی و آنتی تراست watchdog دستور تعلیق معاملات مالی از طریق پیام برنامه به عنوان بخشی از تحقیقات به این تهدیدات است که آن را ارائه به ملی سیستم پرداخت.tinyurlv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب