برگر کینگ می یابد نگران کننده راه برای گرفتن مردم را به ماندن در خانه

آن را به ارزش به حریم خصوصی شما ، البته از آن است. برگر کینگ ما همه بسیار خاص در مورد حفظ حریم خصوصی ما.حداقل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 خرداد 1399
Top tips to keep safe around your voice assistant ZDNet

آن را به ارزش به حریم خصوصی شما ، البته از آن است.

برگر کینگ

ما همه بسیار خاص در مورد حفظ حریم خصوصی ما.

حداقل ما می گویند ما هستند.

هنوز Coronavirus بحران مجبور است که ما به بررسی آن اصول ما ایستاده ، و که اصول ما با خوشحالی تسلیم بدون qualm.

در کشورهایی مانند کره جنوبی و شهروندان باید با کمال میل اجازه خود را به توان در جهت کمک به منافع مشترک در مبارزه با ویروس. بله آنها داده ام تا حریم خصوصی. آنها امید خود را از تعهد به سلامت کشور نخواهد بود بهره گرفته توسط بی پروا مقامات.

برگر کینگ باید فکر طولانی و سخت در مورد این. چگونه می تواند با نام تجاری مردم به خود را از محل دیتا بدون ترس از آنها گفت گنده?

برگر های زنجیره ای و انتخاب یک مسیر کلاسیک. رشوه خواری.

برگر کینگ برزیل بازوی خواسته مشتریان به دانلود خود برنامه و اجازه می دهد زنجیره ای برای بررسی از طریق منطقه جغرافیایی و داده های که آیا آنها در واقع, واقعا پناه در محل و دوری مسئول است.

می خواهم به شما اجازه دولت شما آن را انجام دهید ؟ اوه من نمی دانم. به خصوص اگر خود دولت است که به رهبری یک پر سر و صدا با تدبیر ، شاید کسی مانند می گویند رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

اما برگر کینگ چیزی که Bolsonaro نیست -- رایگان مواد غذایی و دیگر پاداش است.

بله اگر برگر کینگ نظارت تیم نتیجه می گیرد که شما بوده ام به یک upstanding اجتماعی فاصله فرد آن را به شما پیشنهاد کوچولو یه چیزی. و حتی عظیم دسته کوچک موسیقی جاز بزرگ غذا. به صورت رایگان.

برزیل بوده است به شدت ضربه توسط این ویروس هر چند هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه به شدت. آن زمان حکم دادگاه برای دولت به از سرگیری انتشار داده های واقعی.

در عین حال در اینجا این است که برگر کینگ با استفاده از این روانی دانا برگر-و-چوب استراتژی -- با کمک از تکنولوژی راحت -- به منظور کمک به منافع مشترک است.

"حتی با اجتماعی فاصله توصیه ما می خواهیم به مردم و زندگی روزمره در یک مربوط به راه" تایلند Nicolau مدیر ارتباطات و نوآوری در برگر کینگ برزیل گفت: درام.

که زیبایی از فن آوری است. این اجازه می دهد تا شرکت ها برای توان از راه دور, اما در حال حاضر. متاسفانه گاهی اوقات این بدان معناست که همیشه حاضر.

ما به منطقه جغرافیایی جزئیات بنابراین به طور منظم -- و بنابراین ندانسته -- که شاید یکی نباید ناراحت برگر کینگ نبوغ.

اما آیا شما واقعا می خواهید خود را محلی برگر کینگ به دانستن که در آن شما در تمام طول روز ؟ چه اگر آنها را مسخره شما دفعه بعد شما در درایو از طریق?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de