تغییر نحوه مصرف کنندگان تجربه محصولات برندهای

این COVID-19 همه گیر است بر نیاز به تغییر شیوه مصرف کنندگان ارتباط برقرار کردن با محصولات و مارک های. برخی از

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 7 مرداد 1399

این COVID-19 همه گیر است بر نیاز به تغییر شیوه مصرف کنندگان ارتباط برقرار کردن با محصولات و مارک های. برخی از کسب و کار به تصویب رسید فن آوری های مانند واقعیت افزوده به منظور کاهش وابستگی فیزیکی سایت و دیگران افزایش سرعت محصولات خود را برای کمک به سهولت انتقال به یک پست-همه گیر محیط زیست است.

این پیگیری, قطعه ای از یک ویژگی به بررسی چگونگی بحران کنونی نهفته است راه محصولات به نمایش گذاشت و باز درب جدید برای برخی از بازیکنان آنلاین در حالی که مقاله اول به نظر می رسد در چگونه شرکت های سنتی در حال مقابله با عواقب بیماری همه گیر.

مصرف کننده انتظار تا به حال تکثير و فوق العاده تغییر و کسب و کار باید تکامل در کنار مشتریان خود گفت: Jason Gregory مدیر عامل برای FastKey در سنگاپور-آنلاین بر اساس فهرست اموال پلت فرم PropertyGuru.

وی در بخش املاک ویژه برای تبدیل اشاره کرد که بسیاری از حرفه ای ها در صنعت تا فقط سه ماه پیش که حاضر به استفاده از هر چیزی مربوط به دیجیتال.

در مواجهه با چالش ها آورده COVID-19 ملک عوامل که قبلا وابسته چهره به چهره جلسات و lugged در اطراف فیزیکی و بروشور و اکنون تبدیل به زوم و تلاش برای ایستادگی با اتخاذ این ابزار دیجیتال, Gregory گفته ZDNet.

همه گیر نیز سوار بیشتر مصرف کنندگان به فروشگاه های آنلاین از جمله خریداران از نقره نسل گفت: EZBuy مدیر عامل وندی لیو. تاسیس در سال 2010 بازار آنلاین دارای 4 میلیون کاربر ثبت شده در سراسر چهار بازارهای آسیایی از جمله مالزی و اندونزی و تایلند است. آن را نیز راه اندازی پلت فرم تجارت الکترونیک در تایوان و هنگ کنگ در سال گذشته و peddles "میلیون ها نفر از محصولات از چین و تایوان و کره جنوبی و ایالات متحده است.

وقتی از او پرسیدند لیو گفت که او قادر به به اشتراک گذاری سایت معامله و ارقام به دلیل آن بود که ما-شرکت ذکر شده اما نشان داد که دوره رشد 50% بین ماه های مارس و ژوئن در سراسر شش بازارهای آسیایی است که در آن اداره می شود. بازار مانند سنگاپور و تایلند نیز با سنجش زمان بالاتر از نرخ رشد. علاوه بر این متوسط سبد اندازه در سراسر منطقه با سنجش زمان در SG$60.

او اشاره کرد که تجارت الکترونیکی تصویب در حالی که در حال رشد سریع که قبلا نسبتا پایین در جنوب شرقی ترین بازارهای آسیایی. این در حال حاضر به طور قابل توجهی شتاب به لطف COVID-19 همه گیر هل دادن بیشتر سنتی فروشندگان به digitalise و شروع کار با e-commerce بازیکنان به درایو فروش, او گفت:.

شتاب رشد کمک به گسترش EZBuy را تامین کننده شبکه توسط برخی از 20 درصد بیشتر فروشندگان پریدند در آن بازار ارائه تنوع بیشتر در محصولات که در حال حاضر در دسترس برای مصرف کنندگان او اشاره کرد.

"بسیاری از کارخانه ها در چین و سنگاپور که در گذشته با تمرکز در درجه اول در صادرات و به هیچ وجه قصد به رفتن بر روی سیستم عامل های تجارت الکترونیک شروع به صحبت کردن به ما" لیو گفت که او تاجر, تیم, در, چین, بازدید از چند کارخانه که تولید محصولات برتر. "این بیماری همه گیر است مختل صنعت و باز [به] طرز فکر [این تامین کنندگان] به همکاری با ما, به عنوان آنها در حال حاضر می توانید ببینید ما به عنوان [کانال] برای تقویت فروش خود را."

او همچنین ابراز خوش بینی است که تامین کنندگان است که به طور معمول کار می کرد تنها با مراکز خرید و خرده فروشان عمده در حال حاضر در نظر همکاری با سیستم عامل مانند EZBuy دادن آنلاین بازیکنان این فرصت را به آنها نزدیک و بیشتر گسترش محصول خود را عرضه می کنند.

خرده فروشان نیز خواهد نیاز به ابزار برای کمک به آنها را بهتر مدیریت زنجیره تامین اشاره کرد جورج Pepes Zebra Technologies' آسیا-اقیانوس آرام عمودی راه حل منجر به بهداشت و درمان و خرده فروشی.

در شروع این بیماری همه گیر بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها آجر و یا آنلاین, بازیکنان, برخی از کسب و کار خرده فروشی برای مقابله با فشار عملیاتی از افزایش ناگهانی در تقاضا و در مواجهه با مشکلات موجودی Pepes گفت: در یک مصاحبه تلفنی. او اضافه کرد که این شرکت تا به حال فقط آمده از نیاز به رسیدگی قوی تقاضا از تعطیلات پایان سال تنها به رفتن سر به دیگری تقاضای زیادی چشم انداز مثبت با توجه به همه گیر در سه ماهه اول.

وی این شرکت ها برای شروع به دنبال در ابزار مانند پیش بینی های تحلیلی که ارائه می دید بیشتر و اطلاعات در زمان واقعی در موجودی خود را به طوری که آنها می تواند در تصمیم گیری بهتر.

او توصیه خرده فروشان در برابر ارائه جداگانه لیست محصول خود را آنلاین و آفلاین کانال با اشاره به فرصت های به صورت آفلاین خرده فروشی بازیکن را به شیر خود را به کانال های توزیع و استفاده از فروشگاه فیزیکی خود را به عنوان تحقق هاب. آنها پس از آن خواهد نیاز به ابزار مناسب به درستی نقشه و ایجاد دقیق زمان واقعی دید موجودی در سراسر خود را آفلاین و آنلاین مراکز. این کمک خواهد کرد که تضمین توانایی خود را به انجام برسانند سفارشات مشتری و ارائه بهترین تجربه کاربر است.

ارائه پست-همه گیر مصرف کننده تجربه

"آن را یک تجربه بزرگ اگر خریداران متوجه آنها قادر به خرید یک آیتم [تاجر] فروشگاه آنلاین است که آنها می دانند که آنها خواهد شد در غیر این صورت قادر خواهید بود برای پیدا کردن در فروشگاه فیزیکی خود," Pepes گفت. "این یک فرصت [برای خرده فروشان] به درایو بیشتر تجربه مشتری و افتراق خود را باز گشت [پست-همه گیر] به خصوص در حال حاضر به عنوان خریداران بیشتر مردد به رفتن به فروشگاه."

با استناد به گورخر تحقیقات خود گفت: درصد زیادی از خریداران آنلاین می خرید از خرده فروشان است که هنوز هم حفظ یک آجر ، این نشان اشتها در فروشگاه تجربه به خصوص برای بزرگ-بلیط موارد.

اما در حالی که همیشه خواهد بود وجود دارد یک محل برای آجر و ملات گفت: نقش چنین کانال را تغییر خرده فروشان ارائه یک فرصت برای تغییر و فروشگاه خود را به نه تنها تحقق هاب بلکه "تجربه مراکز". این را قادر می سازد مشتریان به تجربه یک نام تجاری. "هنوز وجود داشته باشد مردم حاضر به رفتن به یک مرکز خرید وجود دارد یک فرصت برای خرده فروشان برای اجرای حق با تکنولوژی و فرآیندهای به مردم را," او گفت:.

در حالی که آن را هنوز هم خیلی زود به بگویید که آیا اتخاذ ابزار دیجیتال خواهد ترجمه برای فروش بیشتر, Gregory گفت: بیشتر تلاش شود به شیر در حال ظهور فن آوری به منظور افزایش تجربه برای مصرف کنندگان گفت: با اشاره به 5G و افزوده/مجازی واقعیت (AR/VR) به ویژه برای توانایی های بالقوه خود در بازار املاک.

"[ملک] هنوز یک آجر و ملات جهان وجود دارد و احتمال ابتلا مردم هنوز هم ادامه خواهد داد برای رفتن به نشان می دهد گالری. بنابراین ما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند به افزایش است که شاید با افزایش تجربه با علیرضا," او گفت:.

PropertyGuru یکپارچه علیرضا قابلیت های خود را در آن پلت فرم را قادر می سازد خواص به عنوان یک فضای 3D به ارائه بیشتر همهجانبه 360 درجه تجربه کامل با خرید از خانه واحد floorplan و اطراف آن چشم انداز است. تحویل داده و در آن FastKey پلت فرم از طریق یک ویژگی به نام قصه گو, آن کمک می کند به کاهش نیاز به صورت فیزیکی گالری عکس و اجازه می دهد تا عوامل به ارائه viewings از راه دور و یا بدون نیاز به صبر برای نشان دادن آپارتمان و خرید و فروش گالری ساخته شود.

توانایی تجسم یک ویژگی حیاتی بود به عنوان مشتریان با احتمال بیشتری به سرمایه گذاری در یکی است که آنها بهتر می تواند تجسم او اشاره کرد.

قصه اجرا بر روی یک ابر مبتنی بر تجسم نرم افزار Foyr و شیپور خاموشی داده ها از نقشه های مختلف از جمله گوگل و StreetMaps.

گرگوری اشاره کرد که در حالی که علیرضا و VR تا به حال موفق به خاموش قبلا در درجه اول از آنجا که دستگاه به طور معمول clunky و کاربرد آنها غلط انداز فن آوری بود و از آنجا تکامل یافته و در حال حاضر ساخته شده به تلفن همراه و دوربین های دیجیتال و استفاده می شود برای حمایت عملی تر و توابع.

همپوشانی اطلاعات در مورد نشان می دهد با استفاده از واحد آر مثلا یک نرم افزار ساده از تکنولوژی, او گفت:, و اضافه کرد که PropertyGuru خواهد همچنان به سرمایه گذاری در چنین ویژگی اگر آنها به خوبی کار می کرد.

"استارباکس در چین ارائه می دهد AR تجربه که ساخته شده است به WeChat و تعامل از آن قابل توجه است," او گفت:. "هنگامی که آن را در دسترس در نوک انگشتان خود را و شما می توانید ارتباط برقرار کردن بدون نیاز به خرید هر چیزی که زمانی که تصویب می کردن."

و اضافه کرد که این افزایش محاسبه قدرت از گوشی های هوشمند باز کرده بود تا چنین امکانات او اشاره کرد که 5G اتصال خواهد سوخت بیشتر پتانسیل چه بیشتر می تواند ارائه شده است.

PropertyGuru را FastKey پلت فرم که در حال حاضر پشتیبانی از بیش از 500 توسعه دهنده پروژه طراحی شده است به طور خودکار چرخه فروش از خواص پوشا خود را راه اندازی و از فروش می باشد. توسعه دهندگان با استفاده از این سیستم برای چک کردن موجودی و قیمت گذاری است که می تواند پیکربندی شده و نمایش داده شده در ردیف بنابراین عامل تخفیف تنها خواهد شد نشان داده شده است به سازمان های مربوطه. عوامل نیز استفاده FastKey برای دسترسی به برنامه های کف و واحد است که می تواند در لایه های مختلف از جمله به عنوان یک واحد خالی بنابراین خریداران بالقوه می تواند بهتر تجسم آنچه که آنها می توانید با فضا.

با توجه به گرگوری PropertyGuru با این نسخهها کار با توسعه دهندگان به مقایسه و تطبیق هنرمند برداشت و نمودارهای خود را در راه اندازی پروژه ها و ترکیب می تواند اطلاعاتی مانند هواپیماهای بدون سرنشین تصاویر به FastKey. تصاویر پس از آن ارائه شده به 3D و دیجیتالی. مفاهیم به صورت 3D طرح طبقه به طور معمول طول می کشد حدود یک هفته کامل در حالی که cityscapes و ساختمان نیاز به سه تا چهار هفته بسته به اینکه چگونه به سرعت توسعه دهندگان می توانند با ارائه اطلاعات لازم است.

FastKey کاربران در حال شارژ اشتراک سالانه پوشا پنج سال و شامل خدمات میزبانی. پلت فرم ارائه شده است در پنج جنوب شرقی بازارهای آسیایی از جمله اندونزی و تایلند است.

تکنولوژی بازیکنان مانند گورخر فن آوری بیش از حد در حال ارزیابی تاثیر COVID-19 و بررسی آن در طراحی محصول برای سهولت انتقال برای سازمان.

در سنگاپور مثلا فروشنده کمک کرده بود برخی از کسب و کار به آن ضربه بزنید آن بارکد اسکنر و دیگر دستگاه های آنها در حال حاضر با استفاده از به صورت روزانه به منظور تسهیل دولت موظف قرارداد-ردیابی فرآیندهای مانند SafeEntry و حفظ اجتماعی فاصله. Pepes گفت. علاوه بر این بسیاری از گورخر تلفن همراه, رایانه, سیستم عمل آندروید گوگل است که یک آشنا پلت فرم برای گوشی های هوشمند کاربران اینجا.

"یکی از کلیدی ترین چیزی که ما به دنبال این است که چگونه برای کمک به خرده فروشان مقابله پست-همه گیر مانند تسهیل در فروشگاه وانت برای خرید آنلاین و حصول اطمینان از محاسبات تلفن همراه دستگاه های در حال کمک به فروشگاه همکاران انجام این وظایف آنها را قادر می سازد برای برقراری ارتباط با یکدیگر بدون نیاز به تماس فیزیکی و همچنین به حداقل رساندن زمان مشتریان نیاز به صرف در فروشگاه را انتخاب کنید تا سفارشات خود را," او توضیح داد.

برای مثال گورخر به تازگی معرفی SmartSight سیستم اتوماسیون که روبات که توانایی جسمی اسکن قفسه های فروشگاه و ارسال هشدار زمان واقعی به restock موارد که کم موجودی.

لیو اشاره کرد که سنتی خرده فروشان در حال حاضر باید متوجه تجارت الکترونیکی ارائه شده بیشتر بازده از فروشگاه های فیزیکی از مشتریان خرید می تواند محصولات خود را در هر زمان و کسب و کار می تواند به اینسو انسو جمع کردن سود بیشتر از اقتصاد مقیاس.

این فروشندگان که نیاز به درک برخی از تغییرات نیاز بود اگر آنها به موفقیت در آنلاین قلمرو او گفت:. محصول توضیحات و تصاویر, برای مثال, به خصوص مهم است که مصرف کنندگان نمی قادر خواهد بود به احساس محصول -- به عنوان آنها می تواند در یک فروشگاه فیزیکی-و امر بستگی دارد این اطلاعات برای تعیین اینکه یک محصول در نقطه فروش منحصر به فرد.

ویدئوها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بهتر نشان می دهد و از ویژگی های این محصول ویژگی های, او گفت:, و اضافه کرد که EZBuy تا به حال یک تیم اختصاص داده شده به استخدام آموزش و بازرگانان در مورد چگونگی بهتر بازار محصولات خود را آنلاین.

او اشاره کرد که بازارهای آنلاین بیش از حد می تواند یادگیری از همتایان خود در چین که در آن به شدت رقابتی تجارت الکترونیک بازار رانده بود بسیاری از بازیکنان محلی به طور مداوم توسعه توابع جدید و ویژگی های به منظور ارائه تجربه کاربر غنی تر.

در ضمن لیو گفت: فروشندگان در این سیستم عامل به طور فزاینده ای شد بهره برداری زنده جریان ویدئو و پخش برنامه به درایو فروش. Infinite برای مثال شاهد استفاده از آن در زمان صعود 80% در طول همه گیر و همچنین به عنوان یک چشم انداز مثبت از مردم فروش محصولات و اجرای تبلیغات بر روی پلت فرم آن است.

او مربوط به چگونه EZBuy بزرگترین سهامداران که تا به حال آغاز تولید هواپیماهای قادر به فروش سه جت خصوصی در عرض 30 دقیقه از در حال اجرا یک پخش زنده. بازار آنلاین نیز کمک یکی از مواد غذایی اپراتور شیر Facebook Live, به نمایش گذاشتن سهام خود را از آنک هل دادن 400 جعبه میوه در عرض 10 دقیقه از جریان ویدئو.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن