مایکروسافت: COVID-19 حملات مخرب به سختی تصویری در کل نرم افزارهای مخرب حجم

تصویر: مایکروسافت مایکروسافت می گوید که با وجود تمام اخبار رسانه های بیش از چند ماه گذشته حملات مخرب است که م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 29 خرداد 1399
msft-covid-all.png
تصویر: مایکروسافت

مایکروسافت می گوید که با وجود تمام اخبار رسانه های بیش از چند ماه گذشته حملات مخرب است که مورد آزار قرار گرفته coronavirus (COVID-19) موضوع را به سختی شده است تصویری در کل حجم تهدیدات این شرکت را می بیند در هر ماه.

این COVID-19 حملات شامل ایمیل های حمل مخرب فایل پیوست (همچنین به عنوان malspam) و ایمیل های حاوی لینک های مخرب که تغییر مسیر کاربران را به سایت های فیشینگ و یا نرم افزارهای مخرب آلوده دریافت.

به گفته مایکروسافت این تهدید حفاظت اطلاعات تیم اول حملات سوء استفاده از COVID-19 فریب آغاز شده و پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر در تاریخ 30 ژانویه.

به عنوان جهان آرزو داشت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری جدید حملات شدت یافته و آنها به اوج خود رسید و در ماه مارس زمانی که بسیاری از کشورهای جهان اجرا stay-at-home اقدامات است.

"هفته پس [این که] اعلامیه دیدم این حملات افزایش یازده برابر" مایکروسافت گفت. "تا پایان ماه مارس هر کشور در جهان تا به حال دیده می شود حداقل یک COVID-19 مضمون حمله کند."

msft-covid-alone.png
تصویر: مایکروسافت

اما مایکروسافت می گوید که حملات plateaued به زودی پس از به عنوان منافع عمومی درگذشت و به عنوان نرم افزارهای مخرب عملیات حل و فصل را به یک "طبیعی است."

مایکروسافت تیم امنیتی می گوید که بسیاری از COVID-19 مبارزات آنها را دنبال کرده بودند بسیار ترجمه شده است. نرم افزارهای مخرب مبارزات معمولا هدفمند کاربران در یک کشور خاص و weaponized محلی اخبار محلی و تحولات به حمله را افزایش می دهد شانس موفقیت است.

"آنها تمام نگرانی ما سردرگمی و میل به وضوح" مایکروسافت گفت, مرجع ضرب المثل قدیمی است که هکرها هرگز اجازه یک بحران خوب به هدر.

بعلاوه به عنوان بازیکنان بزرگ مانند Lokibot, Emotet و TrickBot پیوست حملات مایکروسافت می گوید که نرم افزارهای مخرب گروه قرار داده نشده است تلاش خاص به بهره برداری از COVID-19 تم.

درست مثل Proofpoint گزارش قبل از آن مایکروسافت می گوید که گروه های جنایی repurposed پیر حمله زیرساخت و ادامه داد: برای استقرار همان نرم افزارهای مخرب آنها را قبل از استفاده می شود. تنها تغییر آنها ساخته شده بود برای به روز رسانی ایمیل قالب برای بهره برداری از بحران جدید, جدید COVID-19 خطوط موضوع تا به حال شانس بالاتری برای pique قربانیان مورد علاقه.

msft-real-covid.png
تصویر: مایکروسافت

در حال حاضر مایکروسافت می گوید که COVID-19-مضمون حملات مخرب رفته اند اما آنها هنوز هم بالاتر از آنچه این شرکت را دیدم در اوایل ماه فوریه زمانی که این حملات آغاز شده به طوری که آنها نمی رفتند برای خوب فقط رتبهدهی نشده است.

اما رفتن به جلو, مایکروسافت معتقد است آنها باقی بماند تا زمانی که COVID-19 همچنان ادامه دارد.

با این وجود مایکروسافت می گوید COVID-19 فقط یک پرت در کل تهدید چشم انداز که در آن بیشترین حملات همچنان به نوعی فیشینگ و هویت سازش الگوهای.

Coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن