gettyimages-1209302220

کارشناسان امیدوار هستند که یک واکسن علیه SARS-CoV-2 ویروس در دسترس تبدیل خواهد شد هر چه زودتر به جای بعد.

SOPA تصاویر/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

Coronavirus موارد صعودی در 37 متحده در سراسر ایالات متحده باعث 14 دولت به مکث و یا عقب بازگشایی مجدد برنامه در تلاش برای جلوگیری از ظهور یک موج دوم ویروس. برای مردم ما که بزرگ شده ام خسته از مستندات, اجتماعی فاصله و پلاریزه موضوع از ماسک صورت, یک واکسن است که بسیاری از کارشناسان فکر می کنم ممکن است تنها راه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر نمی توانید وارد زودی به اندازه کافی. پس چگونه ما به یک واکسن برای COVID-19?

احتمالا نزدیک تر از شما فکر می کنم.

واکسن به طور معمول به سال — گاهی اوقات حتی دهه ها — به منظور توسعه, تایید, تولید و توزیع در سطح جهانی. اما هرگز شده است به طوری که بسیاری از پزشکان و دانشمندان این کار سخت و سریع در آن است. فقط یک سال و نیم پس از SARS-CoV-2 برای اولین بار کشف شد در حال حاضر 17 واکسن داوطلبان انسانی آزمایش با ده ها تن هنوز در حال توسعه است.

با تشکر فدرال “عملیات با سرعت پیچ و تاب” واکسن شتاب برنامه (نگه داشتن خواندن برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه کار می کند) مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci گفت که او انتظار دارد که ما را “صدها میلیون دوز” واکسن آماده به اعزام در اوایل 2021. Fauci همچنین هشدار داد که اگر درصد قابل توجهی از آمریکایی ها رد coronavirus واکسن های ما ممکن است نه رسیدن به سطح بحرانی گله ایمنی مورد نیاز برای پایان دادن به این بیماری همه گیر او گفت: در طی یک مصاحبه در یوتیوب جمعه.

این مقاله به روز رسانی مکرر و در نظر گرفته شده است به طور کلی و نه یک منبع پزشکی مشاوره. اگر شما به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس تست در اینجا چگونه برای پیدا کردن یک تست سایت در نزدیکی شما. در اینجا چگونه به دانستن اگر شما واجد شرایط برای آزمون و نحوه دریافت یک در خانه coronavirus آزمون.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آماده شدن برای ‘جدید سیستم نظارت ملی’ به منظور…


6:30

آخرین COVID-19 واکسن اخبار

coronavirus-facemask-face-mask-health-7329

موثر coronavirus واکسن ممکن است تنها راه را به توقف اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله و ماسک صورت.

جیمز مارتین/CNET

فرض frontrunners: مدرن و دانشگاه آکسفورد

مدرن شده است ساخت عناوین خود را برای coronavirus توسعه واکسن — هر دو مثبت و منفی. گزارش های اولیه که مدرن اولین آزمایشات نشان داد وعده برای ایمنی ناشی از سهام خود را به اوج. به زودی پس از, اما, دانشمندان تردید در شرکت داده, باعث همان سهام به لکنت زبان پیدا کردن.

مدرن است که ذینفع از سازمان غذا و دارو برنامه fast-track واکسن. سریع پیگیری روند سرعت بخشند تصویب اجازه می دهد را انتخاب کنید labs به خود را ارسال کنید بررسی فرآیند در فاز, به جای ارسال همه بخش ها از نرم افزار در هنگامی که راه معمول است. شرکت زد فاز 1 بالینی و گزارش داده های اولیه است که در آن می گوید: پشتیبانی از حرکت به یک بزرگتر فاز 2 آزمایشی که در حال حاضر در حال انجام. فاز 3 گزارش شده است که میله میله برای ماه جولای. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد مدرن را واکسن نامزد mRNA-1273.

واکسن دیگری در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد در انگلستان است. دانشمندان می گویند که واکسن می تواند آماده پاییز سال 2020 است. آکسفورد در حال همکاری با غول دارویی AstraZeneca. خود را کانديد واکسن بود که میله میله برای شروع همزمان فاز 2 و فاز 3 دادگاه در ماه ژوئن.

coronavirus-testing-hayward-ca-medical-doctors-hospital-5833

کارشناسان می گویند اخیر موج در coronavirus موارد نیست صرفا نتیجه ما انجام آزمایش های بیشتری به عنوان یک درصد بالاتر از کسانی که تست شده هستند و آینده مثبت نسبت به مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

جیمز مارتین/CNET

دانشمندان می گویند در یک مقاله که نتایج حاصل از آکسفورد آزمایش بر روی موش و میمون رزوس مخلوط شده با این حال گمان می کنند که انسان ها که در نهایت به این واکسن ممکن است هنوز قادر به گسترش ویروس. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این تلاش ها به نام ChAdOx1 nCoV-19 در AstraZeneca وب سایت.

آنچه که در عمل در پیچ و تاب سرعت ؟

این مارس کاخ سفید شروع به سازماندهی عملیات پیچ و تاب سرعت با توجه به بلومبرگ, مرتب کردن بر اساس از coronavirus واکسن نیروی کار است که شناسایی 14 واکسن پروژه های است که آن را به تمرکز بر پیگیری سریع. این “پیچ و تاب سرعت” پروژه خود را که کاخ سفید اذعان کرد در طول یک مارس مطبوعاتی است اظهار داشت: هدف از آماده 300 میلیون دوز واکسن در دسترس خواهد بود در ماه ژانویه سال 2021 که همزمان با Fauci را برآورد.

صحبت کردن به JAMA سردبیر Howard Bauchner در ماه ژوئن Fauci گفت: عملیات سرعت در پیچ و تاب است که از لحاظ مالی پشتوانه تلاش برای شروع ساخت دوز در حالی که آزمایش های بالینی هنوز هم ادامه دارد. که به معنی اگر و هنگامی که این واکسن را دریافت تایید شده ای وجود دارد که در حال حاضر یک فروشگاه از دوز آماده توزیع در سراسر کشور.

وجود خواهد داشت فقط یک واکسن برای همه ؟

ما نمی خواهد می دانم که برای یک مدت زمان طولانی اما Fauci همکاری یک مقاله در مورد واکسن منتشر شده مارس 11 در مجله علم است که نشان می دهد آن را ممکن است چندین واکسن ساخته شده و توزیع شده توسط مختلف آزمایشگاه به منظور به طور موثر از بین بردن COVID-19 از این سیاره است.

واکسن: چه مدت آن معمولا طول می کشد آنها را

یک واکسن است که یک درمان پزشکی است که محافظت از شما در برابر بیماری مانند coronavirus یا آبله. برای عمیق تر شیرجه رفتن به واکسن چگونه کار چک کردن این در عمق coronavirus درمان مبین توسط CNET علوم ویرایشگر Jackson Ryan. کوتاه و شیرین از آن است که یک واکسن جواب بدن خود را به فکر آن است در حال حاضر این بیماری پس از دفاع طبیعی بدن شما — سیستم ایمنی بدن — ایجاد آنتی بادی علیه آن. اگر شما بودند به آلوده شدن بدن خود را بر آنتی بادی برای مبارزه با ویروس قبل از اینکه شما احساس بیمار.

واکسن به طور معمول حدود 10 تا 15 سال به منظور توسعه. که در بخشی به دلیل هر گونه درمان پزشکی باید به طور کامل تست شده برای ایمنی قبل از آن می توان توزیع شده به میلیون ها یا میلیاردها نفر از مردم. این واکسن اوريون در زمان چهار سال است که به طور گسترده ای در نظر گرفته سریعترین واکسن تصویب و در تاریخ از بیماری های عفونی. حتی اگر یکی یا بیشتر از این واکسن در حال حاضر در کار می کند معلوم می شود موثر FDA تصویب فرایند به طور معمول طول می کشد از یک سال و یا بیشتر طول بکشد.

ادامه مطلب: نیاز به یک oximeter پالس? این مدل ها در سهام با شروع در $24

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02

چرا واکسن ممکن است کلیدی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر

اکثر کارشناسان بهداشت پیش بینی می کند که این ویروس نمی خواهد متوقف كردن تا 60 درصد به 70 درصد از جهان جمعیت مصون استو آنها می گویند تنها راه برای رسیدن به این سطح از ایمنی بدون به یاد ماندنی مرگ و میر از طریق واکسن. چنین است نظر کارل T. Bergstrom استاد زیست شناسی در دانشگاه واشنگتن و ناتالی دین استادیار آمار زیستی در دانشگاه فلوریدا در یک مشترک سرمقاله منتشر شده در نیویورک تایمز.

چقدر خوب شانس برای پیدا کردن یک واکسن?

از نظر آماری تنها حدود 6 درصد از واکسن نامزدها تا کنون آن را از طریق به بازار با توجه به خبر ویژه, گزارش و نه فقط به دلیل آنها کار نمی کند. تاپیک کل مناجات از مشکلات است که می تواند لغو حتی یک کاندیدای امیدوار کننده.

برای مثال چه زمانی رخ داد که دانشمندان در تلاش برای توسعه یک واکسن برای سارس — آن را معکوس و در واقع مردم بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است. همان چیزی که اتفاق افتاده است با یک واکسن تب دانگ. به مسائل بدتر coronaviruses یک کلاس بزرگ از ویروس ها و تا کنون هیچ واکسن برای هر یک از آنها.

اما این خاص coronavirus SARS-CoV-2دارای برخی از صفات منحصر به فرد است که ممکن است کمک به محققان در حال کار بر روی یک واکسن. برای مثال برخی از ویروس ها مانند آنفولانزا سرعت جهش و اغلب به همین دلیل است که یک واکسن آنفولانزا هر سال است. شواهد اولیه نشان می دهد که coronavirus به نظر نمی رسد به انجام آن. اگر چه برخی از محققان فرضیه که بیشتر مسری فشار توسعه داده است که دیگران نمی, بنابراین مطمئن شوید.

در هر صورت این فکر می کردم که این ویروس هنوز جهش یافته به طور قابل توجهی به اندازه کافی برای اخلال واکسن توسعه و نه آن است که انتظار می رود هر چند آن را بیش از حد به زودی برای برخی می گویند و هنوز هم وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد ویروس’ رفتار است.

چه مراحل انجام واکسن باید از طریق به دریافت تایید ؟

قوانین و مقررات با کشور دیگر متفاوت است اما به طور کلی اکثر کشورهای صنعتی مشابه پروتکل برای تصویب یک واکسن. مسیر زیر است که چگونه واکسن تایید شده در ایالات متحده تحت FDA:

  • قبل از آزمایش های بالینی می تواند شروع: هنگامی که یک آزمایشگاه تحقیق و توسعه بالقوه واکسن که شامل تست آن را در مدل های حیوانی و کار تولید و کنترل کیفیت و فرآیندهای آن می توانید تقاضای خود را به FDA برای شروع آزمایشات بالینی.
  • فاز 1 بالینی: واکسن آزمایش شده است برای ایمنی و اثربخشی در یک عدد (تن) از نزدیک تحت نظارت افراد است.
  • فاز 2 بالینی: انواع دوز از این واکسن در حال آزمایش بر روی صدها نفر از افراد بشر.
  • فاز 3 آزمایش های بالینی: هزاران نفر از افراد ثبت نام شده برای اندازه گیری اثربخشی کلی واکسن.
  • اگر یک واکسن عبور سه فاز: آزمایشگاه پس از آن باید تقاضای خود را به FDA برای یک مجوز برای تولید و توزیع واکسن. که نرم افزار بررسی شده است توسط FDA و غیر FDA دانشمندان است.
  • اگر تایید: آزمایشگاه شروع به تولید این واکسن در حالی که FDA از نزدیک نظارت بر تولید.
  • مرحله 4: اگر چه در این مرحله واکسن ممکن است عرضه شده به بازار بسیاری از واکسن در ادامه با آنچه به نام فاز 4 مطالعات که در طی آن FDA در ادامه به نقد و بررسی ایمنی و اثر بخشی از واکسن.
header-04.png

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن انتظار اقدامات ایمنی مانند ماسک و اجتماعی فاصله به بخشی از زندگی روزمره است.

رابرت رودریگز/CNET

چه اتفاقی می افتد اگر ما هرگز پیدا کردن یک coronavirus واکسن?

دیگر ما بدون واکسن بیشتر احتمال دارد تمرکز را تغییر نسبت به درمان مانند تجربی داروی ضد ویروسی remdesivirکه این گزارش نشان داده شده است نتایج امیدوار کننده. با درمانی موثر درمان بسیاری از ویروس ها استفاده می شود که کشنده دیگر به اعدام محکوم شد. بيماران مبتلا به HIV به عنوان مثال هم اکنون می توانید انتظار برای لذت بردن از همان امید به زندگی به عنوان غیر افراد HIV مثبت به لطف پیشرفت های فوق العاده ای در درمان است.

بدون coronavirus واکسن در راه بازگشت به “زندگی عادی” ممکن است سخت تر و طولانی تر اما نه لزوما غیر ممکن است. Coronavirus تستاز جمله تست آنتی بادیو تماس با ما-ردیابی تلاش خواهد نیاز به تشدید کارشناسان می گویند.

مستند اقدامات در حال حاضر در حال بلند کردن اجسام در سراسر جهاناگر چه با پتانسیل موج دوم coronavirus عفونتشهرستانها می تواند به عقب خاصی قرنطینه اقدامات از جمله نیاز به ماسک صورت و اجتماعی فاصله. در نهایت جهانی جمعیت ممکن است به 60% تا 70% رای مورد نیاز برای گله ایمنی برای محافظت از کسانی که سیستم ایمنی بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im