eos' Limited Edition لب و گونه برجستهنگار مرهم است ادم چند Tasking آرایش ضروری است همه ما باید در حال حاضر

راز به دنبال بهتر از هر کس دیگری در زوم ، روشنایی مناسب و استراتژیک آرایش. واقعا که ساده است.وقتی که می آید به

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 اردیبهشت 1399

راز به دنبال بهتر از هر کس دیگری در زوم ، روشنایی مناسب و استراتژیک آرایش. واقعا که ساده است.

وقتی که می آید به نور ترین را انتخاب کنید روشن اتاق در خانه خود را, اما مطمئن شوید که نور نیست پشت سر شما و یا راست در بالای سر خود را. در عوض باید آن را در پشت صفحه نمایش کامپیوتر خود را پس از آن کاملا روشن صورت خود را برای دوربین است.

همانطور که برای آرایش کامل چهره نرم افزار کاملا نه ضروری در طول این زمان. به جای این همه در مورد انتخاب محصولات است که شما تب و تاب بودن مانند eos' با نام تجاری جدید نسخه محدود از لب ها و گونه ها برجستهنگار بالم.

من به تازگی این مرهم به آزمون به صورت مجازی پنل من صحبت شد و آن را با این نسخهها کار مانند یک افسون! آن ارائه می شود ظریف و در عین حال glowy رنگ بر روی لب خود را (در حالی که همچنین نگه داشتن آنها را نرم و هیدراته). پس از آن فقط ضربه تند وشدید زدن یک کمی خود را در استخوان گونه و زیر ابرو خود پایین بینی خود را راست و بالای لب خود را و ترکیب و voila! دوربین شما را دوست دارد! آن را بسیار ساده برای استفاده و حتی فقط کمی باعث می شود صورت خود را نگاه بسیار روشن تر و درخشان تر.

این لب و گونه برجستهنگار مرهم eos' جدیدترین میکرو دسته محصول که بدان معنی است که آنها تنها تعداد کمی از آنها و پس از آنها رفته اند, آنها از بین رفته اند. بنابراین رها کردن آنچه شما انجام می دهند و سر را به evolutionofsmooth.com در حال حاضر به سفارش شما!

فروشگاه EOS' لب و گونه برجستهنگار مومیایی کردن شرکت

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب