کماندار سیاهی انجام مراحل اولیه اعتبار از محاسبات کوانتومی تراشه

کماندار هیات عامل تخصصی هدایت میکروسکوپ نیروی اتمی ابزار دقیق مورد نیاز برای انجام اندازه گیری. تصویر: کماندا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 خرداد 1399
archer-materials.png

کماندار هیات عامل تخصصی هدایت میکروسکوپ نیروی اتمی ابزار دقیق مورد نیاز برای انجام اندازه گیری.

تصویر: کماندار مواد

کماندار مواد اعلام کرده است یک نقطه عطف در آن مسابقه به ساخت یک اتاق با درجه حرارت کوانتومی و محاسبات کوانتومی بیت (کيوبيت) پردازنده آشکار آن با موفقیت انجام آن اندازه گیری اولین بار در تک کيوبيت جزء.

"ما با موفقیت انجام شده ما اندازه گیری اولین بار در تک کيوبيت جزء است که جزء مهم ترین مارک یک دوره قابل توجهی در حال حرکت رو به جلو در توسعه آرچر 12CQ محاسبات کوانتومی فناوری تراشه های" مدیر عامل دکتر محمد Choucair گفت.

"ساختمان و عامل 12CQ تراشه نیاز به اندازه گیری می شود با موفقیت انجام شود در حدود آنچه می تواند به دست آورد فن آوری در جهان امروز است."

همچنین نگاه کنید به: استرالیا طرح بلند پروازانه برای برنده شدن در این مسابقه کوانتومی

Choucair گفت: به طور مستقیم اثبات دمای اتاق هدایت 12CQ تراشه کيوبيت جزء پیشرفت آرچر توسعه نسبت به یک کار چیپ نمونه.

آرچر گفت رسانایی اندازه گیری در واحد کيوبيت قطعات انجام شد رسانا با استفاده از میکروسکوپ نیروی اتمی بود که پیکربندی با استفاده از "دولت از هنر ابزار سیستم" قرار دارد در یک نیمه هادی نمونه اولیه ریخته گری اتاق تمیز.

"این اندازه گیری به طور مستقیم و به روشنی ثابت با نانومتر در مقیاس دقت هدایت تک qubits در دمای اتاق در محیط و شرایط محیطی (به عنوان مثال در حضور هوا و رطوبت و در حالت عادی جوی فشارهای" آرچر در بیانیه ای گفت.

آن گفت: اندازه گیری پیشرفت خود را توسعه فن آوری نسبت به کنترل اطلاعات کوانتومی که اقامت در فرد qubits است که یک کلید componentry مورد نیاز برای یک کار محاسبات کوانتومی کيوبيت پردازنده.

یکی دیگر از مولفه های کلیدی است که بازخوانی.

"کنترل باید انجام شود قبل از بازخوانی عنوان این پس از آن مراحل نشان دهنده یک سری منطقی در 12CQ محاسبات کوانتومی تراشه های عملکرد" آرچر نوشت.

همچنین نگاه کنید به: آنچه که در محاسبات کوانتومی? درک چگونه, چرا و چه زمانی از کامپیوترهای کوانتومی

در هفته گذشته اعلام شد پیشرفت کار در آن گرافن مبتنی بر ذخیرهسازی تکنولوژی آرچر گفت: آن را با تمرکز بر ایجاد تجاری مشارکت را به کار خود را در خارج از آزمایشگاه و تبدیل آن به دوام محصولات.

آرچر در روز دوشنبه گفت: آن را در نظر دارد به منظور توسعه 12CQ تراشه به طور مستقیم به فروش می رسد و دارای حقوق مالکیت معنوی به فن آوری تراشه دارای مجوز.

"فن آوری اهمیت این کار ذاتا وابسته به زنده ماندن تجاری 12CQ فن آوری است. اتاق با درجه حرارت رسانایی به طور بالقوه امکان دسترسی مستقیم به اطلاعات کوانتومی ذخیره شده در qubits با استفاده از جریان الکتریکی سیگنال بر روی بورد دستگاه های قابل حمل که نیاز به انجام مواد به کار برای هر دو گروه کنترل و بازخوانی" Choucair اضافه شده است.

او گفت: ذاتی مواد از ویژگی های رسانایی در آرچر کيوبيت مواد را به تک کيوبيت سطح نشان دهنده یک "قابل استفاده تجاری" بیش از رقابت کيوبيت طرح است که تکیه بر مواد عایق مانند الماس-بر اساس مواد یا فوتونی کيوبيت معماری.

بیشتر از کماندارtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب