پهنای باند باعث لندن ویکتوریا فاضلاب به اندازه کافی هوشمند به نقطه fatberg قبل از آن را تبدیل به یک هیولا

سال گذشته مهندسین بودند بررسی بخشی از لندن ویکتوریا شبکه های فاضلاب و کشف تعجب آور: گسترده بتن انسداد بود ک

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 26 تیر 1399

سال گذشته مهندسین بودند بررسی بخشی از لندن ویکتوریا شبکه های فاضلاب و کشف تعجب آور: گسترده بتن انسداد بود که به سرعت با نام مستعار 'Concreteberg'.

شبکه

نزدیک به 105 تن از بتن به حال سهوا ریخته شده است به شبکه فاضلاب برای ایجاد 100 متر طول توده که پس از آن زمان چند هفته به خاک در اوردن.

ببینید: 5G گوشی های هوشمند: یک cheat sheet (رایگان PDF) (TechRepublic)

در حالی که Concreteberg قابل توجه برای آن نهنگ مانند مقیاس وجود داشته است دیگر گریم انسداد در لندن از شبکه های فاضلاب – ویدیویی معروف به 'Fatberg' از پخت و پز و بچه دستمال مرطوب لقب " هیولا از Whitechapel که شد به اندازه کافی مشهور است که بخشی از آن به پایان رسید تا در موزه لندن است.

مهندسین که مواجه Concreteberg شد در واقع بررسی شبکه مخابراتی شرکت SSE شرکت مخابرات قبل از نصب فن آوری های جدید است که می تواند نه تنها تحویل 5G و پهنای باند و همچنین ایجاد فیبر نوری-نظارت بر شبکه برای کمک به چنین نقطه انسداد در آینده است.

zdnet-sewers-2.jpg
تصویر: SSE شرکت مخابرات

لندن ویکتوریا فاضلاب باید به عنوان یک مسیر برای پهنای باند کابل برای چند دهه. با استفاده از فاضلاب به جای حفر جاده یک راه بسیار کارآمد تر از گسترش خدمات باند پهن و به اندازه ده برابر ارزان تر از حفر کردن جاده ها است.

SSE شرکت مخابراتی یک 131km لندن شبکه و به تازگی نورد از 20 کیلومتر شبکه فیبر در لندن فاضلاب به پشتیبانی 5G محاکمه. "قبلا شما می خواهم که تا به حال در تمام جاده ها و حفاری تا جاده ها گفت:" پل کلارک مدیر برای بخش آب و برق در این شرکت است. "ما در 20 کیلومتری ما تا به حال در حدود 1 کیلومتر است که لازم سنتی حفر و بسته شدن جاده – همه چیز انجام شد در فاضلاب."

اما آنچه جدیدتر این است که با استفاده از این الیاف به آن را آسان تر برای نظارت بر آنچه در زیر زمین است که باعث می شود که با این پروژه ها جذاب تر به شرکت های آب. "این به نفع ما می توانیم اضافه کردن است که کمک می کند تا آنها به ما کمک می کند و اجرای فیبر در سراسر مناطقی که بسیار پر هزینه" کلارک گفت.

ارتباطات الیاف نظارت بر شبکه های فاضلاب با استفاده از تکنولوژی های صوتی است که گوش برای تغییرات در صدای حرارتی فن آوری نظارت بر میدارد تا تغییرات درجه حرارت – نوع که ممکن است اتفاق می افتد اگر یک تونل بود پر کردن با آب و با توجه به انسداد.

"فیبر است که دستگاه نظارت" کلارک توضیح داد. "اگر وجود دارد آسیب در لوله های تغییر صدا در آن نقطه خاص در شبکه است که توسط این دستگاه ها پس از آن کمک می کند با دقت اشاره کردن که در آن آسیب است."

اگر این فن آوری شده بود در محل در زمان Concreteberg آن می تواند برداشت تا صدا به عنوان بتن ریخته بود به فاضلاب و نشان داد که چیزی در جریان است.

"بدون سنجش فناوری می تواند وجود داشته باشد بسیاری از این اتفاق" کلارک گفت. "اگر ما می خواهم به حال سنجش فناوری در آن وجود دارد در حال حاضر آن را برداشت تا که چیزی اتفاق می افتد در زمان آن اتفاق می افتد."

ببینید: پس از Huawei آنچه در آینده برای 5G در انگلستان ؟

این Concreteberg نبود این شرکت تنها کشف; بعد از آن در سال یک مخابراتی مجلسی نصب و راه اندازی حفاری کشف بقایای انسانی از قدمت 1600s در زیر یک کلیسا در نزدیکی St Mary Axe, در قلب شهر لندن; پس از مقامات تاسیس هیچ بازی ناپاک استخوان شد و دوباره دفن نزدیک به جایی که آنها کشف شد.

در حالی که آن را آسان به تجسم کابل در لندن عظیم ویکتوریا فاضلاب, کابل کشی نیز می تواند از طریق اجرای بسیار کوچکتر لوله ها با استفاده از روبات ها است.

"هنگامی که شما کردم این تکنولوژی وجود دارد و شما لازم نیست که برای ارسال کردن مردم در یک محیط است که واقعا دشمن و با لوله های کوچکتر شما نمی توانید ارسال های مردم در هر حال پس هیچ راه آنها می توانید بگویید اگر لوله آسیب دیده است" گفت: Clark.

ماه گذشته دولت گفت آن است که به دنبال راه های جدید برای گرفتن با سرعت بالا در باند پهن تحویل داده شده به عنوان به طور گسترده ای به عنوان آن می تواند در سراسر کشور و بررسی راه هایی برای آن را آسان تر برای اجرای کابل از طریق آب و برق و گاز و شبکه فاضلاب است که دهانه انگلستان و یا در امتداد جاده یا راه آهن و شبکه های. همه این به این معنی است که خود را به گرفتن پهنای باند از لوله فاضلاب ممکن است تبدیل به یک مشترک خیلی بیشتر در آینده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن