ویندوز 10: این بروز رسانی جدید برای نسخه های 1909 و 1903 رفع اکسل, فایل اکسپلورر اشکالات و بیشتر

مایکروسافت منتشر کرده است اختیاری تجمعی به روز رسانی ویندوز 10 برای نسخه های 1909 و 1903 و 1809 ارائه آن اختیاری به روز رسانی پس از توقف آنها در ماه مارس به دلیل COVID-19 همه گیر.

مایکروسافت مشخص شده در ماه گذشته که در ماه جولای خواهد بازگشت از آن اختیاری ویندوز 10 تجمعی به روز رسانی برای ویندوز 10 1809 و بعد از آن با اندکی تغییرات. در گذشته مایکروسافت ارائه شده اختیاری به روز رسانی در سومین و چهارمین هفته از هر ماه که به نام “C” و “D” هفته بود و به دنبال “ب” هفته پچ شنبه به روز رسانی های امنیتی. در حال حاضر به روز رسانی اختیاری است و تنها تحویل داده در C هفته است و به نام “پیش نمایش” انتشار.

نرم افزار سازمانی

پیش نمایش غیر-به روز رسانی امنیتی را برای ویندوز 10 نسخه های 1903 و 1909 تحویل می سازد سیستم عامل 18362.997 و 18363.997 بود و هر دو حاوی همان رفع زیرا آنها مشترک هسته سیستم عامل. ویندوز 10 نسخه 1809 به روز رسانی ارائه ساخت 17763.1369.

ببینید: ویندوز 10 منوی استارت هک (TechRepublic حق بیمه)

وجود دارد یک لیست بسیار طولانی از رفع اشکال جزئی از جمله برخی از خواهد شد که مورد استقبال Windows 10 سال 1903 و در سال 1909 کاربران تاثیر طولانی مدت شناخته شده موضوع مسدود کردن دسترسی به اینترنت در هنگام استفاده از برخی شبکه گسترده بی سیم (WWAN) LTE. این موضوع آسیب دیده ویندوز 10 دستگاه از KB4535996 به روز رسانی از فوریه 27.

همچنین آدرس یک اشکال که شکست اکسل برای برخی از کاربران. “به روز رسانی یک موضوع است که ممکن است باعث شود ذره بین به توقف کار در مایکروسافت اکسل در حالات خاص. به عنوان یک نتیجه, مایکروسافت اکسل نیز ممکن است متوقف کردن کار می گوید:” مایکروسافت است. این موضوع نیز ثابت شد در به روز رسانی برای ویندوز 10 نسخه 1809.

مایکروسافت نیز به روز شده در فایل اکسپلورر به کاربران اجازه حذف شرایط قبلی از جعبه جستجو و رفع مسئله ای است که باعث می شود فایل اکسپلورر کار را متوقف کنید هنگامی که کاربران مرورگر دایرکتوری از تصاویر خام و انواع فایل های دیگر.

به روز رسانی به ارمغان می آورد یک ثابت است که متوقف عدد از شناخت ویندوز سلام در صورت دوربین و قطعی موثر در خانواده های ایمنی ویژگی های Arm64 ویندوز 10 دستگاه.

وجود دارد چند راه حل برای مایکروسافت enterprise آنتی ویروس, فناوری, مایکروسافت, مدافع پیشرفته حفاظت از خطر (ATP). یکی از مشکلات مانع مدافع ATP مدیران از استفاده از فایل محرومیت در برخی از موارد که ناشی از مسائل مربوط به سازگاری.

ببینید: مایکروسافت در حال کار بر روی یک لاجورد طراحی ابر کامپیوتر خدمات

موضوع دیگری باعث اتوماتیک تحقیقات به فایل مدافع ATP — یکی از ویژگی های کلیدی مایکروسافت اعلام کرد در سال 2019 زمانی که آن را هنوز هم به نام Windows Defender ATP.

این به روز رسانی را بهبود می بخشد همچنین مایکروسافت مدافع ATP قابلیت شناسایی کدهای مخرب فعالیت های تزریق.

هر دو از این مسائل نیز تحت تاثیر ویندوز 10 نسخه 1809 و نیز حل و فصل شده است در آخرین به روز رسانی.

به گزارش Neowin یادداشت این به روز رسانی خواهد شد نورد به ماه اوت پچ شنبه به روز رسانی اما این مسائل نمی شود ذکر شده در یادداشت انتشار.

به روز رسانی در دسترس هستند از طریق به روز رسانی ویندوز و به صورت دستی از طریق مایکروسافت به روز رسانی. پیش نمایش به روز رسانی در دسترس هستند از طریق ویندوز سرور به روز رسانی خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im