هیچ محرک بررسی نشده است ؟ پیگیری پرداخت با این IRS برنامه برای دیدن وضعیت خود را - CNET

یک ابزار آنلاین می تواند کمک به شما بگویم زمانی که خود محرک پول در حال آمدن است. جیمز مارتین/CNET برای اکثر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 6 تیر 1399
money-cash-dollars-price-shopping-black-friday-9910

یک ابزار آنلاین می تواند کمک به شما بگویم زمانی که خود محرک پول در حال آمدن است.

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

IRS در حال ساخت میلیون ها نفر از تاثیر اقتصادی پرداخت اما این است که نه تنها نقش مهمی در داستان خود محرک چک کنید. آژانس همچنین می توانید به شما کمک کند ببینید وضعیت فعلی خود محرک پولی با یک سلف سرویس پورتال آن ساخته شده است به طور خاص برای این منظور است. به نام من پرداخت های آنلاین رایگان ردیاب نیست که سخت به شکل, اما آن را چند چین و چروک است. برای مثال ممکن است شما نیاز به وارد جزئیات خود را در راه خاص و یا آن را می تواند پاسخ با یک پیام شما را درک نمی کنند.

من پرداخت طراحی شده است به شما نشان می دهد اگر IRS است که هنوز پردازش پول خود را و یا برنامه ریزی شده آن به بیرون بروید. آن را نیز به شما بگویم اگر شما محرک پرداخت خواهد رسید در پست الکترونیکی به عنوان یک مقاله بررسی اعتباری دبیت کارتیا از طریق واریز مستقیم به حساب بانکی خود را اگر شما در حال تنظیم است که تا قبل از مارس 13. و این می تواند به شما هشدار به هر گونه مشکلات برگزاری خود را پرداخت.

ما به شما بگویم آنچه انتظار می رود و این نوع از اطلاعات شما باید دست قبل از اینکه شما شروع به استفاده از ابزار است.

توجه داشته باشید که دریافت پرداخت کامل نیست. IRS به روز رسانی آن ابزار پس از موج از افراد با تجربه مسائل. آن را نیز ندارد یک توپ کریستال, بنابراین شما هنوز هم ممکن است نیاز به انجام برخی حفاری برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد در خود دقیق سناریو. خوانده شده در برای آنچه که در مورد استفاده از دریافت پرداخت از جمله چه اتفاقی می افتد اگر شما یک پیغام خطا دریافت کنید و شسته و رفته نکته برای چگونه برای پیگیری محرک بررسی تمام راه را به صندوق پستی خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محرک چک, این آخرین جزئیات در مورد دور دوم محرک چک, چقدر پول شما ممکن است دریافت و که ممکن است و ممکن است واجد شرایط برای پرداخت. ما در به روز رسانی این داستان اغلب.

ادامه مطلب: که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین اگر شما نمی خواهید به خود را

چه باید بکنید قبل از اینکه شما با استفاده از دریافت ابزار پرداخت

  • این ابزار را برای درخواست خود را به شماره امنیت اجتماعی (SSN) یا شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN) شما تاریخ تولد خود را در خیابان و آدرس پستی خود را و یا کد پستی.
  • IRS ارسال پرداخت در یک برنامه. فکر می کنم از آن به عنوان دسته پرداخت که فرستاده می شود در یک بار و نه به صورت جداگانه. به من پرداخت ابزار می تواند ورزشگاه خود را از تاریخ برنامه ریزی شده.
  • IRS به روز رسانی وضعیت خود را پیگیری اطلاعات یک بار در روز.
  • شما باید یک نامه دریافت خواهید کرد حدود 15 روز پس از IRS مسائل مربوط به پرداخت خود را با اطلاعات در مورد مقدار شما را دریافت کرده و چگونه شما آن را دریافت کرد.

پس از استفاده از IRS ردیاب شما همچنین می توانید ثبت نام برای یک سرویس رایگان از اداره پست که به شما می گوید دقیقا همان زمانی که خود محرک بررسی در ایمیل خواهد رسید.

mail-packages-usps-fedex-amazon-ups-doorstep-mailbox-letters-shipping-coronavirus-stay-at-home-2020-cnet

این است که محرک چک کنید اینجا را رتبهدهی نشده است ؟ چگونه در مورد در حال حاضر ؟ اما آنچه در مورد در حال حاضر ؟

سارا تو/CNET

چگونه برای پیگیری وضعیت و ورود خود را IRS محرک چک کنید

اگر شما واجد شرایط برای بررسی IRS اجازه می دهد تا شما مسیر خود را برنامه پرداخت را از طریق آن دریافت پرداخت وب پورتال. برخی از مردم گزارش داده اند که با داشتن مشکل با استفاده از این پورتال و IRS گفت: آن را به طور قابل توجهی بهبود دریافت و پرداخت نرم افزار برای کمک به شما در راه اندازی و مسیر تاریخ را محرک پرداخت.

1. سر به IRS' من صفحه پرداخت و شیر آبی من پرداخت را فشار دهید برای بررسی وضعیت اقتصادی پرداخت.

2. در صفحه بعدی در مورد مجاز استفاده از شیر OK.

3. در حال حاضر در من صفحه پرداخت خود را وارد کنید SSN یا ITIN خود تاریخ تولد خود را در خیابان و آدرس پستی خود را و یا کد پستی. ضربه بزنید و ادامه دهید.

در صفحه بعدی پورتال خود را نشان می دهد وضعیت پرداخت که آیا آن برنامه ریزی شده و یا اگر خدمت نمی تواند در عین حال تعیین وضعیت خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی

2:58

من اطلاعات وضعیت دقیق, و اگر چه من یک پیغام خطا دریافت کنید?

شما ممکن است پیام های گیج کننده هنگامی که با استفاده از وضعیت ابزار -- به طوری که نمایندگان توضیح می دهد که شایع وضعیت پیام ها در یک پرسش و پاسخ. شما ممکن است یک پیام اگر آن را غیر ممکن است برای تعیین واجد شرایط بودن شما برای مثال و یا پرداخت خود را از وضعیت موجود نیست. ما به دنبال آن اما تا کنون ما کشف کرده ایم تعدادی از دلایل که چرا من پرداخت نمی ممکن است قادر به پیگیری پرداخت خود را از وضعیت.

شما لازم نیست به ثبت نام برای واجد شرایط برای پول محرک

برای دریافت محرک پرداخت شما ممکن است نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 اگر شما به طور معمول نیاز به. شما هنوز هم می توانید انجام دهید که در حال حاضر. در اینجا نحوه.

شهروندان ارشد امنیت اجتماعی گیرندگان راه آهن بازنشستگان و سایر ذینفعان که به طور معمول لازم نیست به فایل اظهارنامه مالیاتی نمی خواهد نیاز به فایل یکی برای دریافت پرداخت.

دوباره این سازمان را از طریق ایمیل نامه ای به مالیات دهندگان آخرین آدرس شناخته شده ظرف 15 روز پس از ارسال پرداخت. نامه ای حاوی اطلاعات مربوط به زمان و چگونگی پرداخت ساخته شده و نحوه گزارش به IRS اگر شما نمی دریافت خود را بررسی کنید.

می توانم پیدا کردن اگر چک من در پست الکترونیکی ؟

IRS مهلت برای راه اندازی پرداخت مستقیم با دولت گذشت در مارس 13. اگر شما تنظیم نشده تا حساب خود را, شما به احتمال زیاد دریافت چک خود را در پست الکترونیکی.

در حالی که اکثر مردم دریافت مقاله بررسی, وزارت خزانه داری گفت: از 4 میلیون نفر را به یک تاثیر اقتصادی پرداخت و یا EIP پیش پرداخت کارت اعتباری به جای (و همانطور که از هفته اول ماه ژوئن آن گفت: این پرداخت شده است). ما خواسته ایم که خزانه داری آمریکا به روشن شدن که می شود یک بررسی که می شود یک کارت اعتباری است.

آیا شما سعی می کنید ما خدمات پستی mail-نرم افزار ردیابی?

در اینجا یکی دیگر از راه برای پیگیری چک خود را در پست الکترونیکی.

اگر شما در حال انتظار برای شما محرک پرداخت در پست الکترونیکی وارد -- یا به عنوان یک کاغذ چک یا کارت اعتباری بدهی -- خدمات پستی ایالات متحده یک برنامه رایگان است که می تواند به شما اطلاع هنگامی که آن را در مورد به ارائه نامه خود را از IRS. به نام مطلع تحویل پست الکترونیکی-سرویس ردیابی به طور خودکار اسکن نامه های خود را و می تواند به شما هشدار زمانی که آنها به شما تحویل داده می شود. در اینجا بیشتر در مورد چگونه به راه اندازی و استفاده از نامه-سرویس ردیابی از USPS برای پیگیری پرداخت خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در اینجا چگونه به بهترین استفاده را محرک چک کنید. و در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس و بیکاری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب