Black Lives Matter: حضور در یک اعتراض ؟ حقوق خود را بدانید - CNET

تظاهرکنندگان نگه علائم در طول یک اعتراض های اخیر در اشویل ، سارا تو/CNET اکثر دانشمندان حقوقی معتقدند که پیو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399
001-asheville-nc-protests-george-floyd-june-2-2020

تظاهرکنندگان نگه علائم در طول یک اعتراض های اخیر در اشویل ،

سارا تو/CNET

اکثر دانشمندان حقوقی معتقدند که پیوستن به یک اعتراض یک حق اساسی آمریکا تضمین شده توسط متمم اول قانون اساسی ایالات متحده. اما این درست نیست بی حد و حصر. ورزش و اجزای آن می تواند منجر به آسیب فیزیکی و یا حتی بازداشت.

اگر چه فدرال و دولت های ایالتی و محلی می تواند به توقف شما را از اعتراض خود را بر اساس علت آنها می توانید محدود کردن شما به زمان های خاصی از روز اعتراض مکان و حتی انواع خاصی از اعتراض. گردهمایی که محول به خشونت و سرقت و یا تخریب اموال بسیار نمی محافظت می شود و به سرعت می تواند به تشدید رویارویی با اجرای قانون است.

این که آیا شما در حال برنامه ریزی در ضربه خیابان ها به پیوستن به این اعتراض در فرد و یا به سادگی می خواهید به ماندن آگاهانه در مورد خود قانون اساسی حق آزادی بیان در طول این تلاش بار در اینجا یک نمای کلی از حقوق و مسئولیت های اطراف مجامع عمومی در ایالات متحده است. در اینجا چگونه شما می توانید کمک به سیاه و سفید زندگی مسائل معترضان اگر شما در حال پیوستن به آنها را در فرد و چگونه شما می توانید پشتیبانی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به علت در تمام طول سال.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان مشاوره حقوقی. مشورت با یک وکیل و یا دیگر واجد شرایط قانونی حرفه ای در مورد هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک موضوع حقوقی و یا هدف.

بیشتر بخوانید: چگونه برای پیدا کردن یک اعتراض در منطقه شما

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای محافظت از تلفن خود را (و خود را در حفظ حریم خصوصی) در اعتراض

4:31

متمم اول قانون اساسی و سخنرانی عمومی

حق اعتراض می رود تمام راه برگشت به متمم اول قانون اساسی آمریکا که تضمین آزادی از اشکال مختلف بیان از جمله "مجمع." مربوط به متن آمده است: "کنگره نباید هیچ قانونی ... abridging ... حق مردم صلح و دوستی به جمع آوری و به درخواست دولت برای جبران نارضایتی."

با توجه به مرکز ملی قانون اساسی این حق برای مجمع محافظت از ارتباطات غیرکلامی (که نشانه و پوستر) جمعیت شعارهای و حتی بیشتر انتزاعی پیام که "منتقل و با وجود گروه" است که اعتراض. "درخواست راست به درخواست دولت در هر سطح به حق یک اشتباه یا درست یک مشکل" با توجه به آزادی فروم موسسه متمم اول قانون اساسی وکالت ،

با هم این به این معنی است که مردم در ایالات متحده این حق اساسی برای پیوستن به نیروهای و "بیان دیدگاه های خود را از طریق اعتراض" به عنوان اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا قرار می دهد. "اما" آیتالله سیستانی هشدار, "پلیس و دیگر مقامات دولتی مجاز به مکان خاصی محدود محدودیت در ورزش بیان حقوق." بعدی ما نگاهی به آنچه در برخی از این محدودیت هستند.

ادامه مطلب: کتاب و فیلم برای کمک به مردم در تمام سنین یادگیری در مورد سیستمیک نژادپرستی و خشونت

پلیس و دولت می تواند محدود که در آن شما اعتراض

با توجه به ACLU امن ترین مکان برای اعتراض-شناخته شده به عنوان "سنتی انجمن عمومی" -- شامل خیابان ها و پیاده رو و پارک ها و میادین. شما معمولا می توانید اعتراض در مقابل ساختمان های دولتی تا زمانی که شما لازم نیست دسترسی به بلوک و یا در غیر این صورت تداخل با عملیات خود را. خود را در اعتراض نیز محافظت می شود اگر آن رخ می دهد در مالکیت خصوصی با این حال شما نیاز به کسب اجازه از صاحب ملک در غیر این صورت شما می تواند خاطی.

اگر چه حمایت وجود دارد برای "تظاهرات خودجوش" است که بوجود می آیند ناخواسته برخی از شهرها و ایالت ها نیاز به مجوز برای برنامه ریزی تظاهرات به ویژه کسانی که مسدود کردن خیابان ها. آن را ممکن است به بازداشت و یا یکی برای "مسدود کردن عبور" بنابراین این مهم است که مطمئن شوید که گروه شما مجاز به جمع آوری به جایی که شما هستند.

اینکه آیا یا نه شما اعتراض برنامه ریزی شده است و یا اجازه استفاده از محل که در آن در حال وقوع پلیس مجاز به صدور دستور برای متفرق کردن اگر آنها مشاهده شد و در حال حاضر خطری برای امنیت عمومی" و سفارش -- پس از آن به اجبار حذف معترضان که موفق به رعایت.

اگر پلیس صدور چنین دستوری که آیا قانونی است یا نه و یا شما با آن موافق است یا نه, شما احتمالا باید ترک. به عنوان وقایع اخیر نشان داده اند که گاهی حتی پس از تمام قوانین عمومی مجمع لزوما سپر معترضان از برخی از این ترسناک تر اقدامات متقابل مورد استفاده برای سرکوب تظاهرات مانند دود فلش نارنجک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور.

حکومت محدود می کند زمانی که شما اعتراض

با وجود برخی از چالش ها به قانون اساسی حکومت در هفته های اخیر بسیاری از شهرستانها را برقرار محدودیتی در چگونه در اواخر مردم مجاز در باز کردن درب برای پلیس به پس از آن از نظر قانونی روشن شدن خیابان های گذشته کسانی که مقررات منع رفت و آمد بار به طور معمول مجموعه ای در حدود 6 تا 8 بعد از ظهر

029-asheville-nc-protests-george-floyd-june-2-2020

تظاهرکنندگان در اشویل آمد به تظاهرات اخیر آماده شده را با آب شستشو کردن گاز اشک آور اگر پلیس به آن استفاده کرده اند.

سارا تو/CNET

اگر شما در حال شرکت در یک سازماندهی تظاهرات نه تنها تکیه بر سازمان به می دانم که اگر و زمانی که شما یک شهر مقررات منع رفت و آمد. با بررسی سایت های خبری محلی و یا شهردار و یا تالار شهر صفحه وب و پیگیری از زمان در حالی که شما شاید حتی تنظیم زنگ هشدار در گوشی های هوشمند خود را به شما یادآوری به خانه بروم.

شما می توانید عکس ها و ویدئو و بنابراین می تواند به هر کس دیگری

آیتالله سیستانی می گوید که هر زمان شما "قانونی در حال حاضر در هر فضای عمومی" شما حق را به گرفتن عکس و فیلم از هر چیزی در چشم ساده از جمله ساختمان های دولتی و پلیس. می دانم که دیگران را که همان حق و تصویر خود را ممکن است در نهایت بر روی شخص دیگری را به رول دوربین. برخی از حوزه های قضایی را باید قوانین مربوط به ضبط صوتی که آیتالله سیستانی می گوید: برخی از کشورها سعی کرده اند به استفاده از یاغی تصویری ضبط شده است.

آیتالله سیستانی تاکید می کند که شما در حفظ حق خود را در برابر غیر قانونی جستجو و تشنج در حالی که اعتراض که شامل دسترسی به گوشی های هوشمند خود و یا مستقل رول دوربین. بدون حکم پلیس نمی تواند از نظر قانونی مصادره و یا تقاضای خود را برای دیدن تصاویر یا ویدئوها و نه می تواند آنها حذف هر یک از داده ها بر روی دستگاه های خود را. آنها می توانند, اما درخواست شما را به حرکت و یا متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند اگر آن را مشروع تداخل با اجرای قانون عملیات.

31-extinction-rebellion-nyc-april-17-2019-die-inn-climate-change-activism-arrests

افسران پلیس با پوشیدن بدن دوربین های نظارت درجریان تظاهرات در شهر نیویورک در ماه آوریل گذشته.

سارا تو/CNET

چه کار کنم اگر من متوقف شده توسط پلیس ؟

در این یکی حقوقی کارشناسان متفق القول هستند: آرامش نمی استدلال می کنند و مقاومت در برابر نیست حتی اگر شما احساس می کنید حقوق شما را نقض. نگه داشتن دستان خود را که در آن آنها دیده می شود و نمی سعی کنید به فرار.

بپرسید اگر شما به ترک و -- اگر آنها می گویند بله -- به آرامی دور راه رفتن. اگر آنها می گویند شما می توانید بپرسید چه جرم آنها گمان می کنند شما را از ارتکاب اما آرام بماند.

افسران مجاز به پت شما را در صورتی که شک شما ممکن است یک سلاح بنابراین اجازه دهید آنها را. در برخی از نقطه آنها خواهد شد یا محل شما تحت بازداشت و یا اجازه می دهد تا به شما برای رفتن.

01-police-cars-downtown-asheville-june-reopening-coronavirus

یک ماشین پلیس idles در مرکز شهر اشویل ،

سارا تو/CNET

اگر من دستگیر?

بالاتر از همه چیز همچنان آرام بماند. اگر شما قرار داده شده تحت بازداشت شما می توانید بپرسید که چرا. در غیر این صورت می گویند شما می خواهید به سکوت و از آنها بخواهید برای یک وکیل بلافاصله. برخی از ایالت ها اجازه پلیس برای نام خود را بپرسید اما که در آن است. می گویند هیچ چیز دیگری و همین حالا ثبت هر گونه اسناد و مدارک تا زمانی که یک وکیل به نمایندگی از شما حاضر است.

نه رضایت به جستجوی خود یا اموال خود را. هنگامی که شما تحت بازداشت پلیس مجاز به جستجوی فرد خود را, اما شما لازم نیست که به آن به توافق برسند.

اگر شما رزرو شده به زندان می دانیم که پلیس می تواند گوش دادن به مکالمات خود را اگر شما با یک عضو خانواده یا دوست اما اگر گوشی شما از یک وکیل است که شما باید انجام دهید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و منابع در اینجا برخی از راه برای محافظت از خودتان در حالی که اعتراض در طول coronavirus بیماری همه گیر. همچنین اگر شما در معرض گاز اشک آور در حالی که اعتراض در اینجا آنچه شما باید انجام دهید. در نهایت پلیس در حال حاضر در حال استفاده از تکنولوژی برای شناسایی معترضان -- در اینجا چگونه برای کمک به محافظت از رایانه های شخصی.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز

4:11tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب