ما درخواست به رها کردن جاسوسی اتهامات علیه سابق توییتر کارکنان

دولت آمریکا درخواست کرده است به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه دو نفر از کارکنان توییتر و دیگر فردی که مته

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399

دولت آمریکا درخواست کرده است به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه دو نفر از کارکنان توییتر و دیگر فردی که متهم به جاسوسی از کاربران توییتر انتقاد از خانواده سلطنتی عربستان سعودی.

دو نفر از کارکنان توییتر احمد Abouammo و علی Alzabarah و سوم شخص به نام احمد Almutairi دستگیر شده بود به اتهام متقلبانه دسترسی به اطلاعات خصوصی و اقدام غیر قانونی به عنوان عوامل خارجی دولت است.

اولین گزارش ایسنادادستان پرونده اطلاع قبلی در روز سه شنبه درخواست برای اتهامات عنوان شده بود کاهش یافته است.

در حالی که دو صفحه متوجه خود نمی کند و با ارائه دلایل اخراج, درخواست ارائه شد "بدون تعصب" به این معنی است که دولت می تواند فایل اتهامات جدید اگر متوجه تایید شده است.

این اتهامات در اصل unsealed اواخر سال گذشته گفته است که از ماه نوامبر سال 2014 مارس 2015, Almutairi و عربستان مقامات متقاعد دو نفر از کارکنان توییتر برای استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به اطلاعات خصوصی در مورد افراد پشت برخی از حساب های توییتر به خصوص کسانی که انتقادی از دولت عربستان و خانواده سلطنتی است.

در این شکایت همچنین نشان داد دو نفر از کارکنان توییتر می تواند دسترسی به اطلاعات از قبیل اخیر اطلاعات آدرس IP دستگاه مورد استفاده کاربر-ارائه اطلاعات زندگی, سیاهههای مربوط حاوی یک مرورگر کاربر اطلاعات کامل ورود به سیستم از اقدامات کاربر در توییتر.

ZDNet رسیده به توییتر برای اظهار نظر در مورد کاهش هزینه.

در اوایل این ماه توییتر دچار حادثه امنیتی که دیدم حساب از چهره های عمومی -- مانند باراک اوباما, جو بایدن, بیل گیتس, Elon Musk, جف بزوس, سیب, Uber, Kanye West, Kim Kardashian, مایکل بلومبرگ و بسیاری دیگر -- نقض می شود. این نقض حساب صادر توییتهایی ترویج cryptocurrency اومدی. کلاهبرداری خواسته پیروان برای ارسال پول به یک blockchain آدرس در ازای بزرگتر گیری.

در عرض 24 ساعت از این حادثه توییتر, آغاز بررسی و تایید داخلی ابزار مورد استفاده قرار گرفت به نقض تایید حساب. توییتر از ارائه به روز رسانی های مختلف آن بررسی و تایید است که هکرها دسترسی به پیام های مستقیم از 36 کاربران هدفمند 130 حساب توییتی از طرف 45 و دریافت داده ها از هشت.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن