شما هرگز حدس می زنم چه ریس ویترسپون فقط گرفتار شد ،

همه چشم شده اند در ریس ویترسپون پس از انتشار آمار Hulu سریال "کوچک آتش در همه جا". بازیگر زن گرفتار است برخی ا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 اردیبهشت 1399

همه چشم شده اند در ریس ویترسپون پس از انتشار آمار Hulu سریال "کوچک آتش در همه جا". بازیگر زن گرفتار است برخی از گرما به تازگی هنگامی که به سادگی توسط خود شرکت پوشاک دراپر جیمز گمراه رفت و طرفداران شد و سریع به تماس او را.

اهداف شرکت بودند به جشن معلمان و تلاش خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با میزبانی سادگی به هدیه معلمان لباس رایگان به آنها افتخار. گرفتن بود که دراپر جیمز تا به حال صرف 250 لباس را به سادگی و...وجود دارد میلیون ها نفر از معلمان در ایالات متحده به تنهایی.

آوریل 2 Instagram سادگی پست به نام رو به جلو معلمان در همه جا به طوری که سبک جنوبی با نام تجاری می تواند با تشکر از آنها را در راه خاص خود را. در این پست بخوانید "عزیزم معلمان: ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما. در طول قرنطینه ما دیدن شما کار سخت تر از همیشه به آموزش فرزندان ما است. برای نشان دادن قدردانی ما دراپر جیمز می خواهم به معلمان رایگان لباس."

دراپر جیمز " را تشویق می شد به درخواست سادگی با تکمیل یک فرم از طریق یک لینک در شرکت Instagram bio. پاسخ به این سادگی ضعف شرکت.

reese witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

به گفته نیویورک تایمزاین فرم درخواست سقوط کرد "تقریبا بلافاصله" و دراپر جیمز دریافتی کمتر از یک میلیون برنامه های کاربردی بود که حدود هفت برابر تعداد کل لباس های این شرکت فروخته شده در سال 2019.

reese witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

در مصاحبه با تایمز, Draper, James معاون ارشد رئیس جمهور برای نام تجاری و بازاریابی خلاق ماریسا Cocoley گفت که این شرکت پیش بینی نیست پاسخ آنها را دریافت و آن را "راه حجم بیشتر از این شرکت تا به حال دیده بود."

reese witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

اگر چه این شرکت تا به حال بهترین نیت برای جشن معلمان و مربیان در همه جا باقی مانده بودند نا امید زمانی که آنها را دریافت نمی کند خود را به لباس.

امیدوارم معلمان تا به حال شانس خود را برای گیر لباس در نرخ تنزیل در طول دراپر James' بهار دوستان و خانواده رویداد که در آن آنها در حال ارائه 25 درصد sitewide در تازه واردان و فروش سبک که می آید درست قبل از معلم, تقدیر روز در مارس 5.

reese witherspoon

چلپ چلوپ اخبار

چه چیزی شما فکر می کنم ریس ویترسپون را دراپر جیمز سادگی? اجازه دهید ما می دانیم که افکار خود را در نظرات زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب