ما ممنوعیت صادرات دوگانه و استفاده از techology به هنگ کنگ بیش از چین امنیتی جدید قوانین

اعتبار: Estial عکاسی ایالات متحده ممنوع اعلام کرده است صادرات از ما ساخته شده دفاع تجهیزات و فن آوری است که م

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 10 تیر 1399
hongkongskyscrapers.jpg
اعتبار: Estial عکاسی

ایالات متحده ممنوع اعلام کرده است صادرات از ما ساخته شده دفاع تجهیزات و فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظامی به هنگ کنگ. این محدودیت که قبلا تنها اعمال شده به سرزمین اصلی چین ساخته شده بود در پاسخ به چین امنیتی جدید قوانینی است که با هدف سفت پکن کنترل بر قلمرو.

روز دوشنبه وزارت بازرگانی ایالات متحده و وزارت امور خارجه اظهارات در خصوص این ممنوعیت با هر دو بخش با استناد به چین تدابیر امنیتی جدید در هنگ کنگ به عنوان دلیل برای این سرزمین دیگر دریافت درمان ترجیحی.

"با حزب کمونیست چین را به اعمال اقدامات امنیتی جدید در هنگ کنگ خطر که حساس ما تکنولوژی را منحرف شود به مردم آزادی ارتش یا وزارت امنیت افزایش یافته است در حالی که تضعیف این سرزمین خودمختاری" وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت.

در همین حال وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: حزب کمونیست اتحاد "eviscerated هنگ کنگ آزادی" جدید خود را با سیاست های امنیتی.

"به عنوان پکن حرکت رو به جلو با عبور امنیت ملی قانون ایالات متحده را پایان امروز صادرات ما منشأ تجهیزات دفاعی و اقداماتی را در جهت اعمال محدودیت های مشابه در دفاع آمریکا و دوگانه با استفاده از فن آوری های به هنگ کنگ به عنوان آن را برای چین" Pompeo گفت.

همچنین نگاه کنید به: هنگ کنگ از دست دادن وضعیت خاص می تواند صدمه دیده راه اندازی

اولین گزارش نیویورک تایمزجدید ممنوعیت صادرات می آید به عنوان چینی قانونگذاران را آماده سازی نهایی برای تایید امنیت ملی قانون است که می تواند به شدت محدود کردن اعتراضات و انتقادات از دولت چین.

ایالات متحده تصمیم به ممنوعیت صادرات تجهیزات دفاعی و استفاده از دو تکنولوژی در حال حاضر در آثار از اوایل ماه گذشته با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس اعلام حذف سیاست خاص معافیت است که تا به حال تحت درمان هنگ کنگ متفاوت به سرزمین اصلی چین مانند هنگ کنگ ویژه وضعیت جداگانه آداب و رسوم و سفر سرزمین از بقیه از چین است.

در آن زمان کارشناسان ابراز نگرانی کرد که این تغییرات را تحت تاثیر قرار هنگ کنگ راه اندازی و به شدت محدود کردن توانایی برای شرکت انتقال فن آوری.

در حدود 6 ٪ -- 10 میلیارد دلار -- از سرزمین اصلی چین-واردات از ایالات متحده بودند روت از طریق هنگ کنگ در سال 2018 با توجه به هنگ کنگ دولت است.

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن