بیل و تد چهره موسیقی تحت فشار قرار دادند به اوت. 28 تاریخ انتشار - CNET

الکس زمستان و کیانو ریوز بازگشت برای یک تاب ماجراجویی در لایحه & Ted چهره موسیقی. جبار تصاویر هشدار: ممکن

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399
bill-ted-image-1.png

الکس زمستان و کیانو ریوز بازگشت برای یک تاب ماجراجویی در لایحه & Ted چهره موسیقی.

جبار تصاویر

هشدار: ممکن است اخلال گران در پیش است.

بر microsoft developer Stallyns و آنها را دختران! بیل و تد چهره موسیقی (فیلم سوم در بیل و تد سری فیلم) نشان می دهد کیانو ریوز (Ted) و الکس زمستان (بیل) انجام آنچه انجام می دهند بهترین: گرد هم آوردن مردم از طریق موسیقی و وحشی چشم خوش بینی.

رسمی بیل و تد فیلم حساب توییتر و فیلمنامه اد جزایر توییتی در ژوئن 9 یک تریلر جدید برای تلنگر. این فیلم در اصل قرار بود برای بیرون آمدن Aug. 21 اما رانده شده و به اوت. 28 انواع گزارش در ژوئن 26.

تلنگر می گیرد 29 سال پس از سال 1989 را Bill & ted's Excellent Adventure, اما این بدان معنا نیست که شخصیت ها لزوما عاقلانه فقط مسن تر است.

بیل و تد band, microsoft developer Stallyns, مارس ایم متشکل از هزاران آهنگ اما آنها در عین حال به قلم بزرگترین آهنگ تا کنون نوشته شده است. در این فیلم یک بازدید کننده از آینده اطلاع اواز یا موسیقی دو نفری که آنها را در نوشتن یک آهنگ که شما صرفه جویی در جهان است.

بنابراین بیل و تد در یکی دیگر از زمان سفر ماجراجویی برای پیدا کردن الهام بخش برای لحن مناسب تصمیم گیری برای رفتن به آینده و آهنگ از آینده خود شویم. تد شگفتی اگر آن را سرقت.

"چگونه است که سرقت اگر ما در حال سرقت آن را از خودمان شخص?" لایحه rationalizes قبل از برش به برخی از جشن گیتار هوایی با قدیمی خود پال مرگ (بازگشت William Sadler).

معلوم آینده خود را خودشان در زندان هستند و انباشت اشیاء بدست آمده در برخی از عضلات. اما آنها هنوز هم rockin' حتی اگر خود آهنگ "کمی در سمت تاریک" تد.

"اما y'know که سرد" او می گوید.

این زمان بیل و تد هزاره فرزندان وجود دارد برای کمک به. سامارا بافی نقش بیل, دختر, Thea پرستون و Brigette Lundy-پین نقش تد دختر, Billie لوگان. به علاوه یک دسته از شخصیت های تاریخی و چند موسیقی افسانه ملحق خواهد شد تلاش خود را.

به عنوان یک بیت از چیزهای بی اهمیت تصادفی است که این تریلر در روز سه شنبه منتشر شد. ژوئن 9 شده است به عنوان مراجعه کننده به بیل و تد روز سال توسط طرفداران.

بعد اشاره به یک خط از Bill & ted's Excellent Adventure زمانی که بیل و تد در حال بازدید از نسخه های آینده از خود را خارج از دایره K فروشگاه. برای اثبات این آنها از یکدیگر بپرسید چه تعداد آنها در حال فکر کردن است.

بیل و تد با پاسخ, "شصت و نه دیدن!" بنابراین طرفداران ساخته شده 9 ژوئن (خرداد که ماه ششم) روز جشن همه چیز بیل و تد.

در اصل منتشر شده در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن