سنگاپور جوهر پیمان جهانی برای توسعه دریایی داده ها رابط های برنامه کاربردی

دریایی و بندر مقام از سنگاپور (MPA) با امضا توافق نامه با پنج جهانی سازمان به منظور توسعه و همچنین اتخاذ داده

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 مرداد 1399

دریایی و بندر مقام از سنگاپور (MPA) با امضا توافق نامه با پنج جهانی سازمان به منظور توسعه و همچنین اتخاذ داده ها و استانداردهای API (application programming interface) مشخصات فنی. آن امیدوار است این تلاش ها پشتیبانی خواهد کرد تبادل اطلاعات برای خدمات معاملات در این بخش است.

سنگاپور آژانس امضا تفاهم نامه (تفاهم نامه) با CargoSmart ارائه دهنده خدمات برای حمل و نقل جهانی شبکه های کسب و کار; GTD راه حل های که پشتیبانی از TradeLens پلت فرم; می شود و PSA بین المللی که هر دو پشتیبانی CALISTA پلت فرم و بندر روتردام قدرت.

همکاری احاطه مختلف تمرکز مناطق از جمله توسعه و استفاده از اطلاعات مشترک استاندارد و رابط های برنامه کاربردی به منظور تسهیل در تبادل داده ها برای کسب و کار و معاملات و فعالیت ها و همچنین تبادل اطلاعات و بهترین شیوه در این صنعت با هدف به چین داده های استاندارد در سراسر بین المللی دریایی در حوزه های قضایی و سیستم عامل.

همکاران نیز خواهد با هدف اتخاذ باز کردن داده های موجود و آینده سیستم عامل و پایگاه داده به درایو "کارآمد جریان اطلاعات" در سراسر جهانی حمل و نقل دریایی زنجیر. علاوه بر این, آنها ارائه منابع و تخصص و همچنین به طور مشترک راه اندازی اشخاص که در آن لازم است به منظور تسهیل در پژوهش و توسعه و تست-ملافه.

خود را متعهد به اطلاعات درایو همکاری حیاتی بود که مقامات بندر در سراسر جهان توسعه یافته یا در حال توسعه بودند تک پنجره به پیاده سازی سیستم های بین المللی دریایی سازمان (IMO) کنوانسیون تسهیل بین المللی ترافیک دریایی که تسهیل دیجیتال تبادل اطلاعات برای پورت ترخیص کالا از گمرک گفت: MPA.

سنگاپور آژانس افزود که همکاری خواهد حمایت بیشتر از آن "digitalOCEANS" ابتکار است. این هدف برای فعال کردن داده های مربوطه سیستم عامل از مقامات بندر پورت اپراتورهای خطوط حمل و نقل تدارکات شرکت ها و ارائه دهندگان پلت فرم برای تبادل اطلاعات و interoperate از طریق یک مجموعه مشترک از رابط های برنامه کاربردی.

در کنار پنج شرکای MPA خواهد نگه ویژگی های کارگاه طراحی آزمون و انتشار مشخصات API.

MPA رئیس نیام چیانگ Meng گفت: "بخش دریایی است که یک کسب و کار جهانی [با] بازیکنان مختلف در اکوسیستم دریایی به دنبال دیجیتال شدن دستگاه در حوزه های مختلف قدم. واقعا درو مزایای موثر تبادل اطلاعات ما نیاز به حرکت فراتر از digitising تک گره ها در دریایی زنجیره تامین است.

"COVID-19 در معرض آسیب پذیری جهانی زنجیره تامین در یک مقیاس هرگز قبل از دیده می شود. به عنوان ستون فقرات تجارت جهانی دریایی بخش به تکامل برای دیدار با چالش های جدید عادی اقتصاد" نیام گفت. "دیجیتال شدن دستگاه, decarbonisation و سازگاری با شرایط جدید جهانی تجارت به منظور مسائل است که باید به آنها رسیدگی شود توسط این صنعت است."

مربوط به پوششtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب