امنیت استفاده از هواپیما برای نظارت BLM تظاهرات در 15 شهر - CNET

Black Lives Matter ادامه اعتراضات در سراسر ایالات متحده است. سارا تو/CNET نیویورک تایمز در گزارش روز جمعه نشا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 31 خرداد 1399
037-george-floyd-murder-police-racism-protest-blacklivesmatter-asheville-north-carolina

Black Lives Matter ادامه اعتراضات در سراسر ایالات متحده است.

سارا تو/CNET

نیویورک تایمز در گزارش روز جمعه نشان داد که تا چه حد وزارت امنیت داخلی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر و هواپیما برای انجام نظارت از زندگی ماده تظاهرات در سراسر کشور است. این هواپیما وارد شده حدود 270 ساعت از فیلم های نظارت از 15 شهر و آن زنده پخش شد در گمرک و حفاظت مرزی اتاق کنترل با توجه به گزارش تایمز که CBP تایید کرد. CBP آژانس امنیت داخلی.

CBP استفاده درنده هواپیماهای بدون سرنشین در مینیاپولیس-که در آن تظاهرات لگد پس از مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس-و دل ریو, Texas. هواپیماهای بدون سرنشین تا به حال هیچ قابلیت تشخیص و نبود مسلح. آنها درخواست شده توسط اداره مهاجرت و گمرک عامل با توجه به گزارش تایمز.

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات ادامه دارد و در سراسر ایالات متحده و در سطح جهان به عنوان مردم نشان دادن در برابر اخیر مرگ و میر ناشی از فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و علیه نژادپرستی نظاممند.

CBP همچنین با استفاده از هواپیما از جمله هلیکوپتر و هواپیما در 13 شهرستانها: نیویورک; Chicago; واشنگتن دی سی; فیلادلفیا; دیترویت; El Paso, تگزاس; میامی; شفق قطبی, ایلینوی; بوفالو, نیویورک; دیتون اوهایو; El Centro, California,;, San Luis, آریزونا; و Uvalde تگزاس. CBP تایید 5.6 ساعت وارد شده بودند از هواپیماهای بدون سرنشین از مجموع 270 ساعت از فیلم های نظارت.

این هواپیما ارائه شد "آگاهی موقعیتی به حداکثر رساندن ایمنی عمومی در حالی که به حداقل رساندن خطر برای پرسنل و دارایی" CBP در بیانیه ای گفت در مارس 29.

در اوایل این ماه 35 دموکرات کنگره خواستار آن شدند که CBP و همچنین اف بی آی و اداره مبارزه با مواد مخدر و گارد ملی اداره به طور دائم متوقف surveilling تظاهرات مسالمت آمیز. آنها گفت که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین Predator به جمع آوری ویدئو زنده تغذیه از تظاهرات بود یک نفس بیش از حد از قدرت است.

به اعضای کنگره گفت: نظارت از این اعتراضات نقض متمم اول قانون اساسی حق اعتراض و متمم چهارم قانون اساسی است که طراحی شده است برای محافظت از آمریکایی ها از جستجوهای غیر منطقی و تشنج.

اف بی آی گفت: آن را انجام نظارت از متمم اول قانون اساسی-فعالیت های حفاظت شده. بلکه آن را "با تمرکز بر شناسایی بررسی و اخلال در افراد است که تحریک به خشونت و درگیر شدن در فعالیت های جنایی." به طور مشابه, گارد ملی اداره گفت: آن را با استفاده از یک هواپیما "به ارائه آگاهی موقعیتی" ملی Guardsmen ارسال شده در واشنگتن, DC شبانه در ژوئن 2 و 3.

اصلاح 4:51 p.m PT: این داستان در ابتدا misstated تعدادی از شهرستانها که در آن هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای نظارت تظاهرات. آنها استفاده می شود در دو شهر.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatter.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای محافظت از تلفن خود را (و خود را در حفظ حریم خصوصی) در اعتراض

4:31tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن