توییتر و برچسب تهمت صدای جیر جیر از جمله 'دستکاری رسانه" - CNET

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تلفن خود را در طول یک جلسه در روز پنج شنبه همان روز یکی

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
gettyimages-1221049474

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تلفن خود را در طول یک جلسه در روز پنج شنبه همان روز یکی از توییت خود نشاندار شده بود از جمله "دستکاری رسانه ها."

Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

توییتر دوباره سیلی یک برچسب بر روی یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها این زمان برجسته "دستکاری رسانه ها." پنجشنبه شب صدای جیر جیر از یک ویرایش ویدئو شامل جعلی سی ان ان دارای صدای تیک تیک که گفت: "وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک."

پس از آن بخش تصویری آن جهش به "آنچه در واقع اتفاق افتاد" -- دو پسر راش نسبت به یکدیگر و در آغوش. این ویدئو به پایان می رسد نشان می دهد که "خبر جعلی" است به سرزنش برای بیش از بحث های نژادی و نابرابری است که اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده.

"این پرینت شده است و برچسب هر ما مصنوعی و دستکاری رسانه ها سیاست به مردم بیشتر در زمینه" توییتر سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که با اشاره به سیاست های خود.

سی ان ان در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر با یک لینک به آن داستان اصلی در مورد ویروسی تصویری از دو کودکان نوپا بغل کردن و اشاره کرد که آن را تحت پوشش لحظه "دقیقا آن را به عنوان اتفاق افتاده است."

"ما در ادامه کار با حقایق به جای tweeting جعلی ویدئوها که بهره برداری از کودکان بی گناه" آن را نوشت. "ما از شما دعوت به انجام همان. شود بهتر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین همچنین وزن در برای گفتن توییتر خود "روز شماره."

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آزادی بیان به مرحله نهایی مسابقات

هفته گذشته رئیس جمهور در زمان هدف در شبکه های اجتماعی با یک فرمان اجراییدر پی توییتر شوی خود را توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت حاوی "به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده." همچنین محجبه یکی از توییت خود پشت یک برچسب حاکی از این است که محتوای آن نقض قوانین در مورد "ستایش خشونت است."

منظور اجرایی دستور وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال به تجدید نظر در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران. علاوه بر این, آن را به کمیسیون تجارت فدرال مسئولیت بررسی شکایت از تعصب سیاسی و تعیین اگر شرکت های فن آوری' محتوای اعتدال سیاست در تضاد با تعهدات خود را از بی طرفی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام 'قدرت بدون کنترل'...

2:03tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب