مایکروسافت اقدام به خرید مدل های داده فروشنده ADRM نرم افزار

اعتبار: مایکروسافت مایکروسافت در حال خرید ADRM نرم افزار ارائه در مقیاس بزرگ در صنعت مدلسازی داده فروشنده بر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399
msbuysadrmmodel.jpg
اعتبار: مایکروسافت

مایکروسافت در حال خرید ADRM نرم افزار ارائه در مقیاس بزرگ در صنعت مدلسازی داده فروشنده برای مقدار نامعلومی. مایکروسافت اعلام کرد کسب چپل هیل, N. C.-بر اساس شرکت در ژوئن 18.

انواع مقیاس داده های مدل ADRM فراهم می کند در حال استفاده توسط شرکت ها در سراسر جهان به عنوان اطلاعات نقشه های که این شرکت ساخته شده است و تصفیه بیش از چند دهه برای تجزیه و تحلیل اهداف مایکروسافت گفته مقامات در این پست وبلاگ اعلام کسب.

"صنعت مدل داده سازمان را قادر می سازد به کلی نگر ضبط و تعریف مفاهیم کسب و کار اصلاح و یکپارچه سازی فرآیندهای ساخت و همکاری در اکوسیستم خود گفت:" مایکروسافت شرکت معاون رئیس جمهور از لاجوردی صنعت جهانی راوی Krishnaswamy در این پست وبلاگ.

ADRM نرم افزار توسعه داده مدل که به طور معمول شامل اشخاص ویژگی, روابط, کسب و کار, قوانین تعاریف و اشخاص و صفات و بیشتر. با توجه به ADRM سایت هر مجموعه ای از مدل های صنعت متشکل از یک شرکت مدل داده یا Data Warehouse مدل و حدود 21 به 30 منطقه کسب و کار ،

مایکروسافت قصد دارد به ترکیب ADRM مدل با لاجوردی ذخیره سازی و محاسبه به مشتریان را قادر به ایجاد داده های دریاچه ها است که می توان با استفاده از چند خط از کسب و کار در یک سازمان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب