Meghan Markle را روز به عنوان یک عضو از خانواده سلطنتی ممکن است پشت سر او — اما ما در حال انجام نشده است و نگرانی بیش از دوشس ساسکس کمد لباس.

یکی از ما fave میدارد ؟ ؟ ؟ این زرق و برق دار زیتون سبز Staud Millie لباس پیراهن زنانه دامن بلند که Meghan عینک در طول تور خود را از آفریقای جنوبی. با کمر-تعریف دست و پنجه نرم قفسه سینه پچ جیب و آرنج, طول آستین, سبک وزن, shirtdress است فقط به عنوان شیک که از آن فایده است. Meghan طولانی دفاع و پشتیبانی پایدار برندها و این لباس پیراهن زنانه دامن بلند بدون استثنا آن را به عنوان ساخته شده به طور کامل بازیافت نایلون.

لباس دقیق قیمت برای $325 در Nordstromاما پس از صرف ما قرنطینه تمیز کاری اینترنت برای allll فروش ما در بر داشت کپی در نیروی دریایی فقط برای $26.

نگاه سلطنتی برای کمتر کردن می دهد برخی از جدی دوشس vibes – نه تنها آن است که مگان ترجیح پالت رنگ, اما آن را درجه یک و در عین حال نزدیک شبح. ما عاشق که flowy ویژگی های طراحی برخی از کمر تعریف که اجازه می دهد تا برای تطبیق پذیری اضافه شده. لباس بالا یا پایین با کمک از لوازم جانبی مناسب و voila, شما باید کامل انتقالی قطعه.

قدیمی نیروی دریایی خواستار آن را “تعریف افسانه” و ما به توافق برسند. فروشگاه نگاه دقیق زیر قبل از آن را به فروش می رساند!

Tie-Belt Shirt Dress

قدیمی نیروی دریایی کمر-تعریف کراوات کمربند پیراهن و لباس ($44.99)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im