شاهزاده هری و Meghan Markle فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

شاهزاده هری و Meghan Markle اعلام کرده اند که آنها دیگر همکاری با شایعات! حرکت جسورانه قابل توجه در برابر انگل

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 4 اردیبهشت 1399

شاهزاده هری و Meghan Markle اعلام کرده اند که آنها دیگر همکاری با شایعات!

حرکت جسورانه قابل توجه در برابر انگلستان به شدت بی رحمانه مقالات ساخته شده از طریق نامه به سردبیران روز دوشنبه و در حال ارسال امواج شوک در سراسر جهان است.

خواستار گزارش خود را "تحریف شده نادرست و یا تهاجمی" در این نامه منتشر شده توسط این زن و شوهر را نماینده ادعا میکند که دوک و دوشس ساسکس را "صفر تعامل" با انتشارات رفتن به جلو.

خورشید, ایمیل روزانه روزانه اکسپرس و روزانه آینه شد و اهداف از هری و مگان خشم با زن حاکی از این است که آنها نمی "ارائه خود را به عنوان ارز برای یک اقتصاد بر طعمه و اعوجاج." اوه!

آنها همچنین گفت که داستان بر اساس "شهوت پرست شایعات" شده اند مخل به بسیاری از زندگی-و نه فقط خود را.

در ماه ژانویه این دو اعلام کرد برنامه های خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی به دنبال استقلال مالی و حتی حرکت در خارج از کشور است.

پس از بسته بندی نهایی خود تعهدات به تاج در مارس, زن و شوهر نقل مکان کرد به بریتیش کلمبیا, کانادا و سپس کالیفرنیا فقط هفته پیش.

این اولین بار نیست که زن و شوهر بوده و صوتی در مورد قیمت خانواده خود را پرداخت کرده است به دلیل پی در پی پوشش هر حرکت خود را.

هری صحبت کردن در برابر مردم بدرفتاری عروس خود و او نیز با اشاره یک انگشت در paparazzi برای دنبال مادرش پرنسس دایانا زمانی که او می میرد در یک تصادف ماشین در سال 1997. بله احساسات عمیق اجرا.

ادامه مطلب: این دلخراش, راز درباره شاهزاده هری فقط–ما خیلی غمگین برای او!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب