دوم محرک بررسی: هنگامی که آن را می رسد ؟ بحث شروع می شود در هفته آینده – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1002

هنگامی که یک معامله انجام می شود برای دومین محرک بررسی کنید ؟

سارا تو/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

زمانی که سنا بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از دو هفته زنگ تفریح قانونگذاران مقابله با یک مشکل ما اقتصاد است که همچنان به ریختن شغل و بحرانی مزایای بیکاری. به آدرس ادامه بحران اقتصادی مجلس سنا آغاز خواهد شد به بحث جدید اقتصادی نجات بسته است که در حال حاضر انتظار می رود عبارتند از: یک دوم محرک بررسی برای واجد شرایط دریافت کنندگان.

“ما به بازگشت در جلسه هفته آینده و در دوره بعد از چند هفته من تخمگذار در سنا یکی دیگر از بسته های” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در روز سه شنبه. “ما به دنبال در یکی دیگر از پرداخت مستقیم.”

اما زمانی که می تواند سنا تصمیم و زمانی که می تواند دسته ای بعد از چک در واقع می رسد ؟ ما از طریق حفر سنا تقویم و استفاده از محرک اول بررسی کنید به عنوان یک مدل برای برآورد جدول زمانی. ما همچنین پروژه چه اتفاقی می افتد اگر سنا نمی تواند توافق بر سر یک لایحه قبل از آن بعد زنگ تفریح.

با یا بدون یک دوم محرک پرداختکنگره است که در حال حاضر تحت فشار به تصویب یکی دیگر اقتصادی امداد لایحه قبل از افزایش مزایای بیکاری منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. وجود دارد هیچ پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در چشم.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به پرونده مالیاتی فرمت طول COVID-19 همه گیر


1:37

“تنها یک فرد بی عاطفه انکار می کند که ده ها میلیون نفر از کار میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک تعطیل و بیمارستان و مدارس و خانه های سالمندان در مواجهه با چالش های زیادی نیاز به کمک” جاشوا Gotbaum یک مهمان و پژوهشگر در مطالعات اقتصادی در سیاست عمومی سازمان موسسه بروکینگز گفت: CNET این هفته است. “آنها به وضوح انجام می دهیم و در بسیاری از موارد تنها ملت و دولت فدرال است در یک موقعیت برای ارائه کمک کند.”

این داستان به روز رسانی اغلب با اطلاعات جدید است. اگر شما هنوز هم در انتظار اولین دور از coronavirus پرداخت, شما می توانید پیگیری وضعیت خود محرک بررسییادگیری چگونه گزارش خود را بدون نشان دادن چک به IRS و پیدا کردن ممکن است دلیل که چرا خود محرک چک هنوز هم نمی رسید.

money-bills-wallet-coins-dollars-1017

کنگره است که انتظار می رود برای شروع کار به زودی در یک کروناویروس جدید محرک لایحه ای است که ممکن است قرار دادن یکی دیگر از 1200 دلار در کیف پول خود را.

آنجلا Lang/CNET

محرک بررسی تصمیم: چرا 20 ژوئیه و اوت. 7 ماده

“به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان شکستن] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در جولای 9. او اضافه کرد که از آن خواهد شد یک اولویت برای آینده قانون به تصویب بین جولای 20 و پایان ماه.

این نه تنها خودسرانه تاریخ: آنها روز که سنا در جلسه بین طولانی recesses و مهلت تنگ است.

این هفته: سنا در حال حاضر در یک برنامه ریزی زنگ تفریح که شروع چهار شنبه, جولای 3 و اجرا می شود تا این پنج شنبه, جولای 17. مجلس سنا قرار است به بازگشت به کار در روز دوشنبه, جولای 20. این انتظار می رود که مجلس سنا و کارکنان خود را با استفاده از break برای جمع آوری داده ها برای کار بر روی یک دوم بسته یک بار جلسه رزومه.

جولای 20 Aug. 7: مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه گفت که دفتر او مشغول به کار در یک پیشنهاد برای چندین هفته با Mnuchin. زمانی که سناتور بازگشت به کار این هفته از 20 ژوئیه مک کانل گفت: او شروع به بحث در مورد این پیشنهاد با جمهوری خواه و دموکرات از اعضای مجلس سنا.

است که به سنا سه هفته کار به سادگی بحث مذاکره و تصویب یکی دیگر از بسته محرک قبل از آن بعد زنگ تفریح. است که به سنا 15 روز کاری (و نه از جمله تعطیلات آخر هفته) تا اوت. 7 آخرین روز از جلسه آن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است ؟ اجازه دهید به آهنگ…


1:33

اگر سنا نتواند Aug. 7 ‘مهلت’?

اگر سنا عبور نمی کند جدید بسته نجات قبل از آن اوت زنگ تفریح-و سنا مک کانل گفت: سنا را نمی خواهد کار گذشته Aug. 7 — در اینجا تاریخ آن را به کار با از طریق پایان تابستان و پاییز.

Aug. 10 سپتامبر. 7: سنا را برای آن اوت زنگ تفریح که طول می کشد از طریق روز کارگر (دوشنبه سپتامبر. 7). وجود دارد که 32 روز از آخرین تاریخ مجلس سنا در جلسه (Aug. 7) تا روز اول ادامه جلسه (Sept. 8). سنا نمی خواهد کار از طریق اوت استراحت مک کانل گفت: ژوئن 30.

اگر سنا می کند تا دومین بسته محرک اقتصادی در ماه جولای جدید لایحه اجازه چک خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس و یا قبل از سه شنبه ، 7 به طریق قبل از سنا را در ماه اوت ،

سپتامبر. 8 سپتامبر. 25: سنا در جلسه. اگر کنگره نیست کامل بسته محرک با شروع مرداد شکستن آن نیاز به رزومه کاری در ماه سپتامبر.

سپتامبر. 30 Oct 9: پس از دو روز استراحت در سپتامبر. 28 و 29 سنا خواهد بود در جلسه Oct. 9. انتخابات ریاست جمهوری برای نوامبر برنامه ریزی شده. 3 و سنا را به بازگشت به کار Nov. 9.

که می تواند IRS ارسال یک دوم محرک پرداخت ؟

آن را هنوز هم ممکن است برای IRS به شروع به ارسال چک در ماه اوت اگر مجلس نمایندگان و سنا را به دور دوم محرک چک سبز نور در پایان ماه ژوئیه.

cash funds running out of money change dollars wallet empty

از آن زمان به هش کردن اعداد.

سارا تو/CNET

برای مرجع جمهور امضا مراقبت در عمل به قانون در مارس 27 و اولین محرک پرداخت رفت و کمتر از سه هفته بعد در 15 آوریل.

هدف از حدس و گمان فقط اجازه دهید بگویم که یک محرک عمل می شود قانون در سه شنبه ، 7. پس از مراقبت در عمل زمانی که برای اولین بار چک می تواند توسط Aug. 26.

آن را قابل قبول که IRS می تواند حرکت حتی سریع تر به ارسال اولین موج محرک چکاز آن در حال حاضر ساز و در محل از دسته اول از جمله یک ابزار برای مردم به ثبت نام برای پرداخت مستقیم و پیگیری پرداخت های خود را.

عواملی مانند چگونه بسیاری از مردم خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت و بار دوم در اطراف می تواند نقش مهمی در کم کردن سرعت یا سرعت بخشیدن به این جدول زمانی.

چه تاریخ نهایی من می تواند دریافت یک دوم محرک بررسی کنید ؟

money-300x250usjc

دوم محرک لایحه می تواند برای آمریکایی ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آنجلا Lang/CNET

در حالی که ما نمی دانیم که هر چیزی رسمی — و نمی خواهد تا زمانی که یکی دیگر از بسته نجات رسمی است — ما می توانید در قرعه کشی تجربه اولین محرک چک به عنوان یک پتانسیل طرح.

IRS را فرستاده اند حدود 200 میلیون چک در زمان آن انجام می شود توزیع پرداخت. (کل جمعیت ایالات متحده است که نزدیک به 330 میلیون نفر با توجه به اداره آمار.)

در آغاز ماه ژوئن به خانه راه و وسیله کمیته برآورد (PDF) به عنوان بسیاری از 35 میلیون آمریکایی هنوز هم می تواند بدهکار پرداخت.

IRS نشده در پاسخ به CNET سوالات در مورد چگونه بسیاری از چک باقی می ماند به آن ارسال شود اما آژانس می گویند آن را ادامه خواهد داد به پرداخت نهایی دسته از طریق پایان سال است. اگر وجود دارد افراد کمتری دریافت دومین محرک چک کنیداما این امکان وجود دارد که آن را نمی خواهد به عنوان طولانی به ارسال دور دوم چک.

اگر شما نمی توانید پول خود را در عین حال در اینجا 10 دلیل ممکن است برای به تاخیر بیاندازد. اگر شما نگران هستید شما قرار بود برای دریافت خود را چک کنید و نمی, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

coronavirus-businesses-9856

حتی با برخی از کسب و کار شروع به باز ما staggeringly بالا نرخ بیکاری است.

آنجلا Lang/CNET

چه خواهد شد آن را به یک دوم محرک بررسی کنید و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

عبور از دور دوم IRS پرداخت به نظر می رسد بستگی به دو چیز است: چه بد اقتصاد است مراتب و اگر نمایندگان مجلس معتقدند که پرداخت مستقیم به میلیون ها نفر از مردم است و بهترین راه برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی فعلی.

در حال حاضر ما صبر کنید تا سنا بازگشت از آن جولای زنگ تفریح را بعد از بسته محرک. برای دریافت یک دوم بررسی و پیشنهاد بسته نجات خواهد نیاز به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از دریافت امضا از رئیس جمهور. تنها پس از آن می تواند آن را به اثر.

پس از آن IRS در حال حاضر دارای یک سیستم در محل برای سازماندهی و توزیع آن چک. اما آن را هنوز هم می تواند هفته بیشتر قبل از شما دریافت پرداخت.

ما همچنان برای به روز رسانی این داستان را با اطلاعات جدید به آن مطرح می شود. در حالی که آینده از دوم محرک لایحه همچنان بلاتکلیف ما به اشتراک گذاری منابع در دسترس در مورد کوروناویروس مشکلات وام و بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>