روبات را 50 میلیون شغل در دهه آینده. این به مهارت های شما نیاز به ماندن شاغل

بیش از 90 میلیون نفر از کارگران سراسر اروپا (در حدود 40% از کل نیروی کار) را به توسعه قابل توجهی مهارت های ج

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 28 خرداد 1399

بیش از 90 میلیون نفر از کارگران سراسر اروپا (در حدود 40% از کل نیروی کار) را به توسعه قابل توجهی مهارت های جدید در زمان نقش در ده سال آینده به عنوان اتوماسیون قرار می دهد 51 میلیون شغل در معرض خطر, هشدار یک گزارش جدید از تحلیلگر شرکت مک کینزی.

و تقریبا همه از امروز کارگران اروپا روبرو خواهد شد برخی از درجه ای از تغییر به عنوان شغل خود را تکامل از آنجا که از فن آوری است. اما اگرچه این آمار به ظاهر غذا را به یک مشترک ترس از روبات مصرف بیش شغل ما سریع نتیجه گیری نیاز نمی شود کشیده شده است: این تحقیق همچنین نشان می دهد که رشد اشتغال در بخش های دیگر را تا حد زیادی جبران کند به طور کلی از دست دادن شغل.

ببینید: این نرم افزار راهنمای رباتیک اتوماسیون فرآیند (رایگان PDF) (TechRepublic)

آنقدر که اروپا ممکن است پیدا کردن خود را کوتاه تا شش میلیون نفر از کارگران تا سال 2030. به عنوان فرصت های جدید ظهور در زمینه فناوری برای مثال مک کینزی پیش بینی می کند که پیدا کردن کافی کارگران با مهارت های مورد نیاز برای پر کردن شغل های ایجاد شده در این قاره چالش برانگیز خواهد بود.

این امر به ویژه در مورد کلانشهر مانند لندن و پاریس که در آن فرصت های شغلی متمرکز خواهد بود اما با بیش از حد چند ساکنان واجد شرایط به آنها را پر کنید. در این گزارش که در زمینه هایی از رشد پویا و کمتر از 60 درصد از مشاغل جدید گرفته خواهد شد تا با مناسب کارگر.

googles-cool-map-of-europe.png

گزارش شکسته اروپا در مناطق منعکس کننده که در آن رشد است به احتمال زیاد به از در ده سال آینده است.

تصویر: گوگل

به عبارت دیگر تا skilling و آموزش مجدد نیروی کار خواهد پرش به بالای لیست برای رهبران کسب و کار در سال به آمده است. روند شده است بیشتر شتاب COVID-19: بحران مک کینزی گزارش نشان می دهد که مشاغل در معرض بیشترین خطر از اتوماسیون نیز کسانی که این بیماری همه گیر شده و بیشتر آسیب پذیر است.

خدمات مشتری و فروش مواد غذایی و خدمات ساختمانی مشاغل به سه گروه هستند که به احتمال زیاد به آواره هر دو به دلیل اتوماسیون و در حال حاضر به دلیل بحران بهداشت و درمان.

این مهم خواهد بود که مطمئن شوید که این کارگران در حال یادگیری مهارت های است که اجازه دهید آنها را در حرکت به بالا و فرصت های رشد. سوزان لوند یک نویسنده از مک کینزی گزارش گفته ZDNet: "امروز گزارش ما نشان می دهد که تغییرات شغلی در اروپا به طور معمول کسی که رفتن را از یک کاهش شغل مانند یک خرده فروشی صندوقدار به یکی دیگر از کاهش یک.

"آنچه مهم است این است که افراد در مشاغلی که در حال کاهش به دلیل اتوماسیون نگاه برای به دست آوردن این نوع از مهارت های است که در تقاضا در حال رشد مشاغل" گفت: لوند. "در واقع وجود دارد به اصطلاح "adjacencies' است که می تواند کمک به پیشرفت حرفه ای."

mckinsey-jobs-at-risk-of-automation.png

مک کینزی گزارش نشان داد که مشاغل بیشتر در معرض خطر از اتوماسیون نیز کسانی که این بیماری همه گیر شده و بیشتر آسیب پذیر است.

منبع: McKinsey

به طوری که در آن ما می توانید انتظار برای پیدا کردن کسانی که "رشد مشاغل"? به طور کلی و در ادامه از یک مدت طولانی در روند تولید و کشاورزی در حال از دست دادن وزن در حمایت از خدمات است. بیشتر به طور خاص, مک کینزی تحلیلگران پیش بینی است که سلامت انسان و کار اجتماعی را ببینید قوی ترین رشد, به دنبال, حرفه ای, علمی و ویژگی های خدمات و همچنین به عنوان آموزش و پرورش است.

لوند استدلال کرد که این خبر خوبی است: شغل خواهد بود تغییر دور از کسل کننده کار معمول و نسبت جالب تر مشکل حل و تعاملات بین فردی. در واقع شدند و او را راهنمایی به 15 سال امروز در مورد مهم ترین مهارت ها را در مدرسه و دانشگاه او را توصیه به نفع بنیادی افراد است; اما نه تنها.

"نیز وجود دارد که برخی دیگر از مهارت های کلیدی است که انسان می تواند انجام دهد واقعا به خوبی به مراتب بهتر از ماشین آلات و خواهد شد که منبع مواد برای شغل برای سال آینده گفت:" لوند. "به طور خاص اجتماعی و عاطفی مهارت و بالاتر مهارت های شناختی بسیاری از آینده وعده داده است. که به معنی توانایی به کار به خوبی با دیگران, به, مربی, آموزش, و, مدیریت, بلکه قوی مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی است."

تقاضا برای اجتماعی-مهارت های عاطفی رشد می کنند تا به یک سوم گفت: در این گزارش به عنوان انسان کارگران تمرکز بر نقش که ماشین نمی تواند انجام برسانند که نیاز به تعامل با, مراقبت, دادن, آموزش, و آموزش, و همچنین به عنوان مدیریت دیگران است.

این نه تنها در مورد آینده کارگران ، بسیاری از کارکنان در حال حاضر مشغول به کار در مشاغل تغییر خواهد کرد که به دلیل اتوماسیون: مک کینزی تحلیلگران پیش بینی شده است که حدود 22 درصد از نیروی کار فعالیت های در سراسر اتحادیه اروپا می تواند به صورت خودکار توسط 2030.

نوآوری

برای موفقیت در کنار روبات ها در نوع جدیدی از کار کارکنان شما نیاز به مهارت های که آنها لازم نیست در حال حاضر. مفهوم "یادگیری مادام العمر" را جمع آوری سرعت به عنوان کارگران به دست آوردن دانش جدید در طول حرفه خود. از آن خواهد شد تا حد زیادی به کارفرمایان برای شروع برنامه دوباره آموزش کارکنان و اطمینان از موفقیت در یک مطلب خودکار در محل کار.

ببینید: با استفاده از این اصول برای موفقیت با رباتیک اتوماسیون فرآیند در سال 2020

به همان اندازه, برخی از فرصت های جدید ممکن است پدیدار شود برای فعال کردن انتقال نرم و صاف برای کارگران است. رباتیک شرکت روبات های جهانی, به عنوان مثال در حال حاضر استقرار "cobots" (یا مشارکتی روبات) به کسب و کار است که طراحی شده برای ساده کردن استفاده از اتوماسیون برای انسان کارکنان.

شرکت توسعه دوره های آنلاین که در آن ادعا می کند فعال کردن کارگران با هیچ پس زمینه مهندسی به برنامه "cobot" تنها در 87 دقیقه است. این روش با توجه به جهانی ربات های معکوس این ایده که اتوماسیون در نظر گرفتن شغل و دور از انسان ها و به جای آن می دهد ابزار به کارکنان برای بهتر کنترل کردن روز خود را به فعالیت های روز.

لوند برای بخش او با اعتماد به نفس است که نیروی کار را به راحتی به دست آوردن مهارت های جدید است که آن را نیاز دارید – در بخشی به دلیل آن در حال حاضر است. "مهارت های کار شده اند و در حال تکامل در طول سال گذشته برای بسیاری از حرفه ای," او می گوید. "با ظهور فن آوری های دیجیتال این شتاب گرفته است."

"در اروپا قطار مترو رانندگان به روشن شدن مسیر بهینه به عنوان قطار را تبدیل به خودکار" او ادامه داد. "کارگران معدن در بسیاری از نقاط دیگر سر به زغال سنگ صورت – ماشین آلات انجام حفاری – اما در عوض کنترل تجهیزات الکترونیکی. و.... انسان ها و روبات ها به طور فزاینده ای مشغول به کار در کنار هم."

به جای مصرف بیش از شغل ما از این رو به نظر می رسد که روبات در حال آمدن به محل کار ما به عنوان نسل بعدی همکاران.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب